Yurtdışı Toptan Gıda Satış ve Discount Marketler için Sermayedar

+905511671755 Leo G.Ugur

500.000 - 2.000.000 TL

Yatırımcı ArıyorumOrtak Arıyorum

Singapur ve Maldivler pazarı içerisinde ayrışarak farklı bir konseptle satışa hazır discount formatında, uygun fiyatlı ürünleri sunmak. 2018 Mayıs – 2018 Ağustos arasında amacımız; beş market ve bir dağıtım deposu oluştururak hizmet vermektir. Mağazlarımızda yerel marketlerden farklı olarak %60’ı Türk ve Alman menşei ürünleri olmak üzere; hazır ünite olarak; Salata – Meze – Şarküteri – Kasap (Self Servis), non-food ürünleri ve tüm gıda maddelerinden oluşan yaklaşık 1.800-2.000 kalem ürün içerisinde satış yapmaktır.

Mağazalarımız 24 saat esasına göre çalışacakları için yaklaşık olarak mağaza başı 12 personel ile idare edilecektir. Büyüklükleri 200-300 metre kare arasında olacaktır. Başta da belirtiğimiz gibi hedef şu an beş mağaza açılışını yapmak ve Singapur’da mevcut bulunan 60 bölgeye yayılmaktır.

Hedefimiz 2023 yılına kadar değişik formatlarda (discount – cash & carry, jet / express) 200 mağazaya ulaşmaktır.

Bu çerçevede halen mevcut olan Malezya toptan satışımız devam edecek olup: Maldive’ de toptan satışlarımız ile birlikte, yine aynı isim ve formatta 15 mağaza açılacaktır. Zaman içerisinde bazı şubelerde, içlerinde mini fırın, küçük cornerler, atıştırmalık küçük satış noktaları ilave edilecektir.

Bu projenin gerçekleşebilmesi için son derece titiz ve hassas bir şekilde hem İstanbul ofisi satın alma ekibi hem de Singapur’daki satın alma ekibi ortak çalışmalarla destek vereceklerdir.

Şartlarımız arasında; yatırımcı minimum 2 yıl boyunca ortaklıktan ayrılamayacaktır. Dönemsel nemalar 4 ayda bir verilecek olup, senede üç defa tarafların hesaplarına aktarılacaktır. Tüm çalışmaların online olması nedeniyle, gerektiği taktirde yatırımcı da istediği zaman iş sürecini istediği zaman kontrol edebilme hakkına sahiptir. Eğer yatırımcı isterse bi fiil ihtisas alanı dahilinde kendisi de Singapur’da organizasyonda yer alabilir, maaş karşılığı çalışabilir. Diğer taraftan arzu ederse İstanbul ofisinde de görev alabilir.

Önemli Not; Mağaza planlama, kar marjları ve iş akışı sadece gerekli ve ilgili olan adaylarla paylaşılacaktır.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen tarafımıza ulaşabilirler. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni -  Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

yatırımcı bulun