Yüzme ünitesi – Girişim

05323413871 Eray çeliker

200.000 tl

Girişim – Bir Fikrim – Var – Yatırımcı Arıyorum – Satılık Marka

Yüzme ünitesinin imalatını yapmaktayım. Bu ürün küçük havuzlarda yaz kış yüzme ve terapi amacı ile kullanılmaktadır. Ürün yerli imalat olmakla beraber havuz içerisinde elektrik akımı bulunmamaktadır. Havuzlarda tadilata gerek yoktur. Hidrolik sistem ile çalışmaktadır ve kimyasal yağ kullanılmamaktadır. Akıntı hızı kullanıcıya göre ayarlanabilmektedir. Ürün portatiftir ve istendiğinde çıkartılabilir.

Kişisel kullanım: Havuzunuzda, sınırsız yüzme imkanına kavuşmak için akıntı ünitesini, havuzunuzun beğendiğiniz bir yerine koymanız yeterlidir. Kolay montaj imkânı sayesinde, istediğiniz an yerini değiştirebilirsiniz

Su Terapisi & Rehabilitasyon; Su dışında yapılan bir çok egzersiz ve hareket eklem yerlerinizin ömrünü kısaltabilir, hatta sakatlanmalara neden olabilir. Suyun yumuşatıcı etkisi sayesinde eklem yerleriniz zorlanmayacağı gibi, her yönden uyguladığı direnç sayesinde, vücudunuz yeterli düzeyde çalışır.

Akıntı ünitesi futbolcuların sakatlanmaları neticesinde gördükleri havuz tedavisinde  kas, kemik ve eklem zedelenmelerinin tedavisinde destekleyici rol oynar. Suyun, eklemler ve kaslar üzerine binen yükü azaltması ve ağrı kontrolüne yardımcı olması sebebiyle fiziksel bozuklukların tedavisinde de kullanılabilir. Asıl olan suyun hareketi sonucu ortaya çıkan insan vücudunun verdiği pozitif tepkidir. Sonsuz Kulvar ile su egzersizleri, su terapisi ve su masajı gibi aktiviteler bir numaralı seçenektir.

Profesyonel & Amatör Yüzücüler; birçok yüzme antrenörü, sporcularını akıntıya karşı yüzdürerek, onların performans üst limitlerini esnetmeye, geliştirmeye çalışmaktadır. Akıntıya karşı yüzme tekniği, sporcuların gelişimine pozitif etki sağlayabilmektedir.

Lütfen üye girişi yapınız.