Zaya Cosmetic Yatırım Arıyor

5324362870 Kerem Yortumluk / Bu Kozmetik

250.000 tl

Ortak Arıyorum – Satılık Marka – Satılık Şirket – Sponsor Arıyorum – Yatırımcı Arıyorum

Fransız markası olan Zaya Cosmetic , Eski Mısır’dan ilham alınarak oluşturulmuş, üretimi  Türkiye’de gerçekleştirilmektedir. Kısaca hikayemiz; Zaya eski Mısır’da yaşayan köle bir kız’dır.Bir gün şans eseri Mısır tanrılarından biri  ile tanışıyor.

Sonra zaman içinde tanrıyı çok seviyor, ona aşık oluyor ve tanrıyla evleniyor. Her kadın gibi kocasına güzel gözükmek için gözlerine kükürt ve kömür karışımı malzemeler  ile makyaj yapmaya başlıyor. Daha sonra çeşitli yağlar ile karıştırarak yelpazeyi genişletiyor. İnsanlık tarihinde ilk defa makyaj ve kozmetik kullanımı 6000 yıl evvel Eski Mısırlılar tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Ölümden sonraki hayata inanılan eski Mısır’da ölüler makyaj malzemeleri ile gömülürlermiş. Çünkü ölümden sonra da yaşama inanan Mısırlılar yeni yaşamların da birlikte gömüldükleri makyaj malzemeleri ile makyaj yaparak tanrılara güzel gözükmenin önemli olduğunu düşünürlermiş. Hatta bulunan bazı yazılarda makyaj yapmayanların toplumda dışlandığı bile söylenmektedir.

Firma olarak 6000 yıllık bir gerçekten yola çıkarak sizler için Zaya’yı yarattık.Hatta daha’da ileri giderek ürünlerimize Mısır Tanrıları isimleri verdik. Look of RA, İSİS Kiss ve İSİS Secret gibi daha bir çok tanrı isimlerini ürünlerimizde isim olarak görebilirsiniz. Her ürünün ismi ile beraber bir hikayesi de olmuş oldu.

Zaya make-up formülleri Fransa’da oluşturulmuştur. Dolumu ve paketlemesi Türkiye’de yapılmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye’den Fransa’ya ihraç edilmekte  ve Fransa’ dan bir çok ülkeye ürünlerin satışı devam etmektedir.Türkiye pazarına yeni giriş yapan Zaya Cosmetic ürünlerinde EU Cosmetic Products Regulation (EC) No 1223/2009 ve Sağlık Bakanlığı kozmetik yönetmeliği gereğince insan cildine zararlı, paraben gibi kullanımı yasaklı ya da sınırlandırılmış maddeler kullanılmamaktadır. Zaya make-up ürünleri içerisinde yer alan boyar maddeler yönetmeliklere uygun olup, ürünlerde kullanılan aromalar gıda kurallarına uygundur ve alerjen içermez.

Zaya Cosmetic  olarak erkekleri de unutmadık. Günümüz dünya koşullarında en az kadınlar kadar erkeklerde kendilerine ve bakımlarına zaman ayırmaktadırlar. Makyaj malzemesi olarak alternatifleri pek bulunmadığı için kadın grubu ürünlerini kullanmaktadırlar,   bizde bu nedenle kullanım, içerik ve ambalaj tasarımıyla farklı bir açıdan yaklaşarak erkeklere özel ürün gamını oluşturduk, rimel, kapatıcı ve sürmenin yer aldığı bu guruba Ar-Ge departmanımızın çalışmalarıyla yeni ürünler eklenecektir.

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar