Yatırımcı Arıyorum

İplik Fuarı 2022

Avrasya’nın En Büyük İplik Fuarı

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, katılımcı ve ziyaretçileri 18. kez tek çatı altında toplamaya hazırlanıyor. Dünya’nın 2. en büyük, Avrasya’nın ise en büyük iplik fuarı olma özelliği ile Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, Uluslararası boyutta katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getiriyor. İplik sektöründeki son teknoloji ve trendleri fuarda sergileyecek olan yenilik ve teknoloji odaklı lider firmalar, ziyaretçilere en iyi fiyatlara en iyi ürünleri bulabilme fırsatı sunuyor. Küresel iplik ticaretinin nabzını tutan Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 24-26 Şubat 2022 tarihleri arasında TÜYAP/İstanbul da düzenlenecek.

Örme, dokuma kumaş, triko, ev tekstili ve çorap üreticilerinin yeni tedarikçi bulma ihtiyaçlarını karşılayan fuar, ziyaretçilerine farklı üreticileri ve yeni ürünleri keşfetme imkanı sunarken aynı zamanda üretim maliyetlerini düşürmek isteyen üreticilere fiyat avantajları sağlıyor.
İplik sektörünün en önemli liderlerinin, organik ve teknolojik, iyi kalite ürünlerini sunacağı fuar, sektörü tanımak ve anlamak, iplik sanayisindeki yeni uygulamaları öğrenmek isteyen profesyoneller için birçok avantaj sağlıyor. En yenilikçi ve en kaliteli ipliklerin sergilendiği Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, ülkemizin sahip olduğu zengin popülasyonlu ticaret kapısını tüm dünyaya açıyor, ekonomik ve kaliteli üretim koşulları arayan tekstil üreticilerinin yine yeniden göz bebeği haline geliyor.

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı Hybrıd+

Busıness Connect İle Sürdürülebilir İş Bağlantıları

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Uluslararası İstanbul İplik Fuarı Hybrid+‘ın sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek.

Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler.
Business Connect Programı, Uluslararası İstanbul İplik Fuarı Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?

Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.

Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.

Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.

Ziyaretçiler ve katılımcılar bire bir görüntülü görüşme yapabiliyor.

21-23 Şubat 2022 Ön Hazırlık Günleri

Fuar zamanı yapacağınız toplantılarınızı planlayın, yeni iş bağlantıları ile mesajlaşın, size en uygun ürünü / müşteriyi / tedarikçiyi bulun.

24-26 Şubat 2022 Hybrid Fuar Günleri

Fuar esnasında toplantılarınızı ister dijital uygulama üzerinden ister fuar alanında gerçekleştirin.

28 Şubat-4 Mart 2022 Online Bağlantı Günleri

Fuar sonrasında da yeni iş bağlantılarınız ile görüşmeye devam edin.

Fuarla ilgili detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz; iplikfuari.com


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz