iş rehberleri

Antalya Bayilik Fuarı

İlk’lerin peşinde değil, ‘en’lerin peşinde olan ve TOBB Yurtiçi Fuar Düzenleme Yetki Belgesi’ne sahip ALTIN ARI Fuarcılık Tic. Ltd. Şti., yatırımcılar ile ticaret dünyasına yön veren uluslararası pazarlar arasında köprü oluşturan bir  fuar organizatörüdür. ARI Fuarcılık kurulduğu 1999 yılından bu yana deneyimli ekibi ve profesyonel vizyonu ile Türk hizmet ve mal ihracatı yapan firmalara hizmet sunmaktadır. Özellikle gıda, tarım, medikal, sağlık, gayrimenkul, elektrik, yapı ve inşaat, temizlik sektörlerindeki olağanüstü potansiyeli ve firmaların buna dayalı olarak sürekli yeni piyasalara açılma ihtiyacından hareketle en iyi, en uluslararası, en büyük, potansiyeli en yüksek, en uygun fuarları sektörlerin hizmetine sunma gayreti içindedir. Pazar araştırmaları, fuar öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri, özgün stand projeleri ve konstrüksiyonu, ulaşım ve konaklama organizasyonları, fuar lojistiği işimizin birer parçalarıdır. Gerek çalışan gerekse müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak misyonumuz, çalışanlarımızla ve çözüm ortaklarımızla en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sunmak temel ilkemizdir. Her yıl 20 ülkede 45’e yakın fuara Türk firmalarını götüren ARI Fuarcılık, buna dayalı olarak sürekli yeni piyasalara açılma ihtiyacı ile müşterileri hizmet kalitesiyle memnun etmeye ve buluşturmaya devam edecektir…

Antalya Franchise Expo Eurasia – Anadolu Yatırımcısının Buluşma Noktası

Franchise Expo Eurasia fuarı gıda (cafe/tatlı/pasta, fast food, restoran), hizmet, gayrimenkul, eğitim, telekom & bilişim, züccaciye, enerji, tekstil & hazır giyim, kişisel bakım & medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı aksesuar, matbaa & yayıncılık, ayakkabı, mobilya, turizm vb. sektörlerden franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla  buluşturmak için eşsiz bir platformdur. Tüm bunlar verimli bir atmosfer çerçevesinde, uluslararası kalite standartlarında ve ayrıcalıklarıyla katılımcıların somut sonuçlara ulaşmasını sağlayacak olanaklar sunmaktadır.

Tüm sektörleri franchise sistemi çatısı altında toplayan fuara 200’e yakın markanın katılması hedeflenirken, Avrasya çevresinden 5.000’den fazla kendi işinin patronu olmak isteyen girişimcinin, satış noktalarını arttırmak isteyen uluslararası ve ulusal markalarla buluşması bekleniyor. Franchise Expo Eurasia Bayilik, Lisans ve İş Fırsatları Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmalarına, Türkiye pazarına girmelerine, Türk zincir mağazalarının yurtiçine ve yurtdışına açılmalarına ön ayak olmayı hedefliyor.

Franchise Expo Eurasia 2017 Avrupa ve Asya’da olduğu kadar Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da da bayilik ve franchise almak isteyen girişimcilere ideal ticaret ve bilgi platformu sunabilmeyi amaçlıyor. ALTIN ARI FUARCILIK yılların getirdiği fuar organizasyon deneyimi ve dinamik pazarlara yönelik uluslararası uzmanlığı ile Franchise Expo Eurasia 2017’nin kapılarını ilk olarak Antalya’da açıyor. ALTIN ARI FUARCILIK’ın en önemli hedefi katılımcılara ve ziyaretçilere tüm etkinliklerinde eşit bir kalite standardı sunmaktır.

Antalya Bayilik Fuarı

antalya bayilik fuarı


şirket kurmak

kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Antalya Bayilik Fuarı

okuma süresi: 2 dk
0