Türkiye’nin en büyük iş platformu Kobi Vadisi ile Garanti BBVA POS ve Ödeme Çözümleri işbirliği sayesinde esnaf ve KOBİ’ler için büyük fırsatlar sizi bekliyor.

Yeni iş kurma, iş geliştirme ve iş büyütme aşamasında olan tüm Girişimci ve KOBİ’ler için Garanti BBVA POS tarafından sunulan uygun komisyon oranına sahip ödeme çözümlerine ulaşabilirsiniz.

İşletmeniz için en uygun olan ödeme çözümlerini alt kısımda inceleyin, saniyeler içinde başvuru yapın, Garanti BBVA’nın üye iş yerlerine sunduğu POS çözümleri ile tanışın


Garanti BBVA Pos Ürünleri


Size özel %0.89 komisyon oranından yararlanın!

Garanti BBVA’nın üye iş yerine sunduğu fiziki POS ile tanışın! Başvurunuzu web sitemizden tamamlayın, size özel %0,89 komisyon oranında yararlanın!

*%0.89 komisyon oranı 6 ay boyunca geçerlidir.

 

Hemen Başvurun

 


Size özel %0.89 komisyon oranından yararlanın!

Garanti BBVA’nın üye iş yerine sunduğu Sanal POS ile tanışın! Başvurunuzu web sitemizden tamamlayın, size özel %0,89 komisyon oranından, 1 yıl ücretsiz POS ve +3 taksit fırsatından yararlanın!

*%0.89 komisyon oranı 6 ay boyunca geçerlidir.

 

Hemen Başvurun

 


Cep telefonunuz artık POS cihazınız!

Garanti BBVA CepPOS ile cep telefonundan hızlı ve güvenli bir şekilde mobil ödeme alabilen KOBİ ve mikro ölçekteki iş yerleri arasında siz de yerinizi alın.

 

Hemen Başvurun

 


Garanti BBVA Kart Saklama Çözümü’yle Tanışın!