Yatırımcı Arıyorum

Kolay Yapılabilir ve Ulaşılabilir Ek İşler

Ek Gelir İsteyenlere Öneriler

Günümüzde ek iş yapmak isteyen kişilerin sayısı oldukça fazla ve üstelik bu sayıda günden güne artıyor. Talepler fazlalaştıkça ihtiyaçlarda artıyor ve bunun için ek kazanç yoluna gidiliyor. Bu elbette daha fazla kazanç getirdiği gibi aslında daha üretken olmamıza da vesile oluyor. Özellikle çalışan kişiler ve ev hanımlarımız için kolay yapılabilir, ulaşılabilir ve fazla zamanınızı almadan ek kazanç sağlayabileceğiniz işler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Ek İş Fırsatları

Kolay yapılabilir ve ulaşılabilir işlerin başında dikiş ve el emeği işleri gelmektedir. Özellikle hanımlarımız için terapi görevi de gören bu ek iş fırsatı, boş zamanlarınızı değerlendirir iken üstelik para kazanmanıza da vesile olacaktır. Ayrıca yaptığınız işleri sosyal medya aracılığı ile satabilirken, yine sosyal medya üzerinden yeni siparişler alabilirsiniz. Ayrıca internetten yapabileceğiniz küçük bir araştırma ile defolu ürünleri tamir etmeniz için dikiş işi yapabilecek elemanlar arayan firmalara da ulaşabilirsiniz.

Özellikle sosyal medyada yeni doğan kıyafetleri, bebek yelekleri, battaniyeleri müşterilerine kolayca ulaşabilmektedir. Dikiş ve el emeği dediğimizde bunu da dahil edebilir, maharetleriniz doğrultusunda yelpazeyi genişletebilirsiniz. Kolay ulaşılabilir ek iş fırsatlarından bir diğeri de mum yapımı olabilir. Farklı tasarımlarda mumları kendiniz yapabilir ve satışa sunabilir, yahut yine firmalar için de çalışabilirsiniz. Son zamanlarda mum yapımı yanı sıra kokulu sabun, kokulu taş yapımlarını da mum ile birlikte yapabilir, bu keyifli işler ile oldukça tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz. Maliyeti bakımından oldukça düşük masraflı olan bu iş fırsatının kar oranı oldukça yüksek. Farklı ve çekici işler ortaya çıkarmak için ise internetten araştırma yapabilir, fikir veren ve yol gösteren videoları izleyebilirsiniz.

Kokulu sabun ve kokulu taşlardan bahsetmiş iken nikah şekerlerini de unutmamak gerek. Yıllardır hem bay hem bayanların ek iş olarak tercih ettiği ve hazırladığı nikah şekerleri de boş zamanlarınızı doldurabilen ve ek kazanç elde etmenizi sağlayan bir iş fırsatı olabilir. Ancak zamanında teslim etmeniz gereken işlerde çok daha titiz ve planlarınızı ona göre temkinli yapmanız  gerektiğini unutmamanız gerekir. Çok sayıda nikah şekerleri için eş, dost ve akrabalarınızdan da yardım alarak çalışabilirsiniz.

Fabrikaların evlere verdiği işlerin başında gelen iplik ayıklama işi de revaçta olan iş seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Eve verilen ve kolay ulaşılabilen işlerden bir diğeri de kalem montajıdır. Kalemler birleştirerek kazanacağınız ek gelir de fevkalade kolay ve ulaşılabilirdir. Kalem montajının yapılışı fevkalade basit ve kazancı da oldukça tatminkardır. Ayrıca mağazaların müşterileri için kullandıkları hediyelik kutuları hazırlayarak ta ek gelir elde edebilirsiniz. Bu kutuların maliyetlerini evlere iş vererek düşürmekte, böylelikle ek iş yapmak isteyen kişilere de fırsat yaratmaktadırlar. Özellikle mukavva ve benzeri hediyelik kutuları kullanıma hazır hale getirerek ek gelir elde edenler arasında baylar, öğrenciler, ev hanımları bulunmaktadır. Ayrıca eğer maharetli olduğunuzu düşünüyor iseniz hediyelik kutular kendiniz de yapabilir ve internet ve sosyal medya üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Boş Zamanlarda Ek İş ile Para Kazanmak

Boş vakitlerimizi değerlendirdiğimiz ve üstelik bütçemize destek olduğumuz işlerden en çok tercih edilenlerden biri de tespih yapımıdır. Zahmetsiz bir yapımı olan tespihlerin de alıcısı son günlerde oldukça fazla. Tespih ucu, tespih taneleri, püskül uçları gibi kolay elde edebileceğiniz ve oldukça az maliyetle sahip olabileceğiniz malzemeler ile yapacağınız tespihlerinizi oldukça iyi fiyatlarla satabilirsiniz. Renk renk ve model model yapacağınız tespihlerinizi sosyal medya üzerinde görücüye çıkararak üstelik sürekli bir gelir elde etme şansını da yakalayabilirsiniz. Bu işte maharetten çok göz zevki size gerekli olacaktır.

Yine bu husus için internetteki videolardan faydalanabilirsiniz. Sosyal medyadan satış yapacaklar için fotoğraf çekiminin ve görsel paylaşımlarında önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Tespihlerinizi satmak için butik mağazalar ile de görüşmeler yapabilirsiniz. Son olarak saç tokası ve taç süsleme işinden bahsetmek istiyoruz. Bu işi ise daha çok öğrenciler ve ev hanımları tercih etmektedirler. Zevkinizi konuşturacağınız bir iş fırsatı olan toka yapımı ve taç süslemede kuru çiçeklerden renk renk kurdelelere her türlü malzemeleri kullanabilir, günümüz modasına uygun ürünler çıkararak, ek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde katılabileceğiniz kermesleri takip etmeniz ve mümkün olduğu kadar kermeslere katılmanız da yaptığınız ürünleri satmanız da ve kendinizi, yaptığınız işi tanıtmanız da çok büyük yardımcı olacaktır. Şimdiden bol kazançlar dileriz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz