Küçük İşletmelere Büyük Destek

Yerel İşletmelere Destekler

Küçük işletmeler istihdamın oluşturulmasında, refahın sağlanmasında önemli katkıları bulunan ekonomik yaşamın en küçük yapı taşlarıdır. Küresel düzeydeki küçük işletmelere olan ekonomik yaklaşım küçük işletmelerin sorunlarının giderilmesi ve teşvik edilmeleri yönündedir.

Evrensel anlayış ekonomide; ’ÖNCE KÜÇÜK OLANI DÜŞÜN’ der. Yasalar ve kurumsal uygulamalar teşvik ve fırsatlar ile küçük işletmelerin varlığını korumaya çalışmakta büyümeleri ve sorunlarının giderilmesi hususunda destekleyici yöntemlerin ve bu yöntemleri sunacak sistemlerin önünü açmaktadır.

27955 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak kabul edilen Avrupa Küçük İşletmeler Yasası Prensipleri ülkemizdeki küçük işletmelere olan ekonomik yaklaşımı yeniden biçimlendirmiştir. Çevresel sorunların fırsata dönüştürülmesi yaklaşımı ile küçük işletmelerin güçleri artırılmaya, riskleri ise kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır.

Küçük işletmeler büyümeyi istediklerinde uygun bir ortağı nerede bulacaklarını, nasıl bulacaklarını, nasıl araştıracaklarını düşündüklerinde çözüm ortağı olarak Kobi Vadisi geniş firma portföyü ile firma iş birliği, tam ortaklık ya da sektör değişikliği ile tam ortaklık gibi arzuları bulunan işletme sahiplerine pek çok alanda seçenek sunmaktadır.

Büyümeyi isteyen ancak yeterli finansal güce sahip olmayan ya da mevcut durumunu korumakta ekonomik darlığa düşmüş bu durumdan kurtulmak için çözüm ortağı arayan küçük işletmelerin arayış içinde oldukları sektör ya da firmalar ile karşı karşıya gelebilecekleri, tercih unsuru olarak sunulan firmalar hakkında her türlü detay bilgiye ulaşabilecekleri bir buluşma alanı; Kobi Vadisi.

Kobi Vadisi’ ne üye olan bir işletme ülkenin değişen ekonomik koşulları içinde sadece iş birliği yapacağı başka sektörden bir firmaya veya sektörü içinde bulunan bir firmaya ihtiyaç duyabilir böyle bir koşul oluştuğunda ulusal düzeyde arama gerçekleştirebileceği yüzlerce firma bilgisinin yer aldığı Kobi Vadisi işletmenin emrindedir. Tek tuşla ulaşma olanağı bulunan Kobi Vadisi platformu ekonomik yaşamın fırsatlarının da bulunduğu bir alan niteliğindedir.

Ortak Bulmak

İşletmelerin birbirleri ile güvenli ve hızlı bir biçimde buluşmalarını sağlayan çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Yatırımcı Ortak Bulma sayfalarımız, stratejik ortağını arayan, belirli bir süre için iş birliği yapacağı ortağını arayan, sektör değişikliği ile ortağını arayan, marka iş birliği kuracak olan her firmanın ziyaret etmesi gereken bir alan.

Günümüz koşullarında rekabet koşullarının her geçen gün ağırlaştığı, büyük firmalar ile küçük işletmeler arasında rekabetin zorlaştığı, piyasalarda her gün beklenmeyen fırsat ve tehditlerin oluşabildiği düşünülür ise işletmelerin hemen başvurarak çözüm arayabilecekleri, güncel ve doğru bilgilere ulaşabilecekleri güvenilir bir kaynağa ihtiyaçları olduğu bir gerçektir.

Kobi Vadisi olarak tam da bu noktada hizmetlerimiz firmaların ihtiyaçlarını gidermek arayışlarına cevap vermek üzere aktif olacaktır. Kayıt olan her firma reklamlarını web sitemizde yapabilecekler, markalarını ve firmalarını tanıtabileceklerdir. Firmalar sadece çözüm ortaklarına ulaşmakla kalmayıp ulusal ve yerel düzeyde reklamlarını da ücretsiz bir şekilde yapmış olacaklardır.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra Ortak Arıyorum sayfamızdan hesap bilgileriniz ile giriş yaparak kendinize ait içeriklerde değişiklikler yapabilir güncellemeler gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı gayet kolay ve pratik.

İş Birliği Yapmak

Bir cep telefonu bayisine sahipsiniz ve iş birliği içinde olmak isteyeceğiniz bir sigorta şirketi arıyorsunuz ya da bir gelinlik mağazanız var davetiye ve şeker yapan firmalar ile iş birliği yaparak bir paket çalışma içinde olmak istiyorsunuz. Aradığınız en uygun iş ortağını nerede ve nasıl bulacağınız bulsanız bile sizin kriterlerinize uygun mu hızlı bir biçimde ölçebileceğiniz, iletişime geçip değerlendirme yapabileceğiniz bir çalışma zamanına ve alana ihtiyacınız var, ayrıca bu kadar teferruatlı araştırmayı bir kişinin gerçekleştirmesi mümkün değil.

Kobi Vadisi bu denli zahmetli, zaman isteyen, çok sayıda insan gücü ile araştırma ve inceleme isteyen çalışmaları gerçekleştirerek teknolojik olanaklar ile üyelerinin hizmetine sunmakta sıfır zaman kaybı ile süratli bir biçimde üyelerin aradıkları firma ve kriterlerinin bilgisine ulaşmalarını sağlamaktadır.

Günümüz koşullarında hiçbir firmanın kendisini yalnız hissetmesine, ekonomik zorlukları yalnız göğüslemesine, rekabet koşulları ile yalnız savaşmasına ve aradığı çözümleri tek başına bulmasına ve gerçekleştirmesine gerek olmadığının güvencesini veriyor Kobi Vadisi.

Firma İş Birliği paneline üye olmakla her işletme ekonomik ortamda yalnız olmadığını hissedecek, ulusal düzeyde web sitemizde ve sosyal ağlarımızda tanınacak ve her türlü ekonomik arayışlarına sorularına cevap bulacağı, çözüm bulacağı desteği kazanmış olacaktır.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
Burada yer alan; blog, bilgi, içerik ve yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Küçük İşletmelere Büyük Destek

okuma süresi: 3 dk
0