yatırımcı arıyorum

Kumpirci Dükkanı Açmak

Kumpircilik Yapmak

Hayatın hengamesi içerisinde kimi zaman uzun soluklu yemeklere vakit bulamıyoruz. Bu dar zaman dilimlerinde ise her zaman hep aynı tarz yiyecekler iştahımızı kapatıyor öyle değil mi? İşte o zaman hangimiz kumpir’e hayır diyebilir? Peki siz bu zamanı dar, koşuşturma içerisindeki bizlere kumpir satmaya ne dersiniz? Siz de bir iş kurmak niyetinde, ne iş yapsam arayışında iseniz size harikulade bir yazı.

Düşük Yatırım İle İş Kurmak

Az maliyetle çok kazanmak ister iseniz, çok ağır külfetleri olmayan bu işi deneyebilirsiniz. Hızlı hazırlanması yanı sıra, leziz tadı ile de akılları baştan alan kumpir üstelik bir çok hızlı tüketim yiyeceklere nazaran çok daha sağlıklı. Bu yüzden de tercih edeni oldukça fazla. Üstelik bu işi açabilmek için büyük dükkanlara da ihtiyacınız yok. Çok büyük bir sermaye gerekmemekte. Patatesin o doyurucu tadı, lezzetli malzemeler ile de birleşince ortaya koskoca bir öğün çıkmaktadır. Hazırlanışı kolay, tüketimi hızlı, üstelik oldukça da tercih edilen bir yiyecek.

Siz de kendi işinizin patronu olmak, az sermaye ile çok kazanmak istiyor iseniz kumpirci dükkanını düşünebilirsiniz. Mevcut çalışma sisteminizden memnun değil ve ben bu işi yaparım diyor iseniz, hayallerinizi daha fazla ertelemeyiniz. Kumpirci dükkanı deyip geçmeyiniz. Bu iş, en karlı işlerden biri olup, ağır şartlar gerektirmemekte. Üstelik yapması ve çalışması da oldukça eğlenceli. Günümüzün en karlı iş kolunun yiyecek sektörü olduğu doğrusunu da unutmamak gerek. Küçük bir dükkan ile siz de hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Unutmayınız ki, kendi ayaklarınızın üzerinde durmak sizi çok daha güçlü kılacaktır. Üstelik çalışırken çok daha şevkle çalışmanızı sağlayacaktır. Para kazanırken, kendiniz için çaba gösterdiğinizi bilmek sizi daha çok çalışmaya teşfik edecektir. Oldukça kazançlı bir iş fikri olan kumpirci dükkanı, size kısa zamanda büyük kazançlar getirebilir. Böylelikle lezzetli oluşu ile müşterilerinizin, kısa zamanda bol kazancı ile de sizin yüzünüzü güldürecek olan bu işi mutlaka düşünmelisiniz.

Bir çok kaliteli firmadan isim hakkı talep edebileceğiniz gibi, kendi markanızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu hususta seçenekler hiçte az değil. Hangisi ile yola çıkarken güvende hissederseniz kendinizi, o seçenek ile kapılarınızı açabilirsiniz. Siz sadece işinizi severek ve şevkle yapın, gerisi kendiliğinden gelecektir. Şans elbette önemli bir faktör. Ancak asıl olan doğru plan ve azimle çalışmak. Üstelik bu işin pazarlaması da bir çok işe kıyasla çok daha kolay. Çünkü müşteriniz hazır. Siz sadece kumpirleri en taze ve en lezzetli şekilde hazırlayınız. Umarız biraz olsun içinizi rahatlatmış ve sizi cesaretlendirmişizdir. O halde yapmanız gereken kararınızı vermek ve en doğru yer ve nokta da dükkan arayışına geçmektir. Alış veriş merkezlerinde stant açabileceğinizi de es geçmeyiniz lütfen. Size şimdiden bol kazançlar dileriz.

Kumpir Bayiliği Almak

Arzu ederseniz kobivadisi.com üzerinde bulunan kumpir bayiliği veren firmaları da araştırabilirsiniz.kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Kumpirci Dükkanı Açmak

okuma süresi: 2 dk
0