Yatırımcı Arıyorum

Makropa ile Kripto Para Alım Satım

Kripto para alım satım platformlarında güvenilir altcoin siteleri üzerinden işlem yapmak gereklidir. Makropa, iki aşamalı güvenlik sisteminin yanında, hızlı ve sürekli verdiği destek ile, yatırımcıların memnuniyetini kazanmaktadır.

Kripto para borsalarında her bir kripto para birbiriyle ya da fiyat para birimleri arasında takas işlemi yapılarak alım satım yapılmaktadır. Kripto para al işlemi yapmak isteyen yatırımcılar; BTC/TRY, BTC/ETH gibi işlem çiftlerinden yararlanmaktadır. Alış işleminin gerçekleşebilmesi için ya bir kripto para çiftine ya da Türk lirası ile kripto para birimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yatırımcının alış işleminin gerçekleşebilmesi için; satış emirlerinin bulunduğu form üzerine ucuz emir işlemi verilir. Bu işlem alış emirleri kısmına yönlendirilir. Bir başka yatırımcı, verilen fiyattan satış yaptığında ise, alış yapan yatırımcının, alış emri gerçekleşmiş olur.

Makropa ile kripto para sat işlemi yapacak yatırımcıların, coin ya da token arasında seçim yapması gereklidir. Eğer bitcoin satışı yapmak isteniyorsa BTC/TRY gibi para birimlerine ya da USDT gibi stablecoin adı verilen kripto para satışına ihtiyaç duyulmaktadır.

İşlem yapılacak çiftler seçildikten sonra, bitcoin miktarı ve satış yapılacak fiyat girilerek, satış emri verilmelidir. Başka yatırımcılar, bu fiyatı değerlendirdiğinde ise, satış işlemi veren yatırımcının, satış işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

Makropa Güvenli Kripto Depolama Platformu

Fiziki bir değere sahip olmayan kripto paraların güvenli kripto depolama platformlarında saklanması gereklidir. Makropa, güvenilir bitcoin ve diğer kripto paralar için, offline cüzdanlar ve farklı lokasyonlar kullanarak, kripto paraları güvenli soğuk depolarda muhafaza etmektedir.

Makropa ile Çift Aşamalı Güvenlik

Kripto alım satımı yapan platformların güvenlik açısından, yatırımcılara güven vermesi çok önemlidir. Bunun için, kripto para alım satımı yapan firmaların güvenliklerinin üst düzey sağlanması gereklidir.

Makropa, üyelik sistemini gerçekleştiren yatırımcıların, sisteme giriş yapması için iki aşamalı güvenlik koymaktadır. Üyelik işlemlerinin ardından hemen sisteme giriş yapmak için, telefon numarası ve şifre girilmelidir. Gönderilen şifreye karşılık sistem, yatırımcıların sisteme girmesi için güvenlik kodu gönderir. Bu güvenlik kodunun doğru şekilde girilmesiyle, yatırımcılar, üye oldukları Makropa platformunun tüm imkanlarının kullanmaya başlarlar.

Makropa ile Güvenli Al-Sat İşlemleri

Makropa, günlük güvenli al-sat işlemlerinin yanında, uzun vadeli işlemlerin de gerçekleştirebileceği, güvenli bir kripto para alım satım platformudur. Makropa, güvenilir Bitcoin borsası içinde yerini almış, verdiği kaliteli ve profesyonel hizmetler sayesinde, yatırımcıların memnuniyetini ve takdirini kazanmış bir alt-sat platformudur.kobi vadisi

Yorumunuz