iş rehberleri

Melek Yatırımcılar Yanınızda

Günümüzde artık bir iş kurmak, kendi işinin sahibi olmak düne göre çok daha kolay. Kolay oluşu ile beraber, insanımız da artık bir o kadar hevesli. Nice insanlar akıllarında hakikatten oldukça başarılı ve kazançlı fikirler ile yaşamakta. Düşüncesi bile muazzam bir heyecan yaşatırken bir nokta da o heyecan kırılıveriyor. Peki hangi nokta bu? Hiç şüphesiz yatırım hesapları. İşte tam bu hususta sizi yeni bir iş kolu, yeni bir yardımcı ile tanıştırmak istiyoruz. Melek yatırımcılar.

Nedir melek yatırımcı?

Yatırım konusunda destek almak istediğiniz noktada, size her konuda yardımcı olacak, hatta size en uygun yatırımcıyı bulmanızda yanınızda olacak bir dost eli diyebiliriz. İş kurmaya karar verdiğiniz anda melek yatırımcılar yanınızda. Açılacak işletmelerin her türlü finansal konularında destek ve hizmet veren melek yatırımcılar ticaret hayatına atılırken adeta sağ kolunuz olacaktır.

Pusulasız denize açılmak nasıl bir histir dersiniz?

Melek yatırımcınız ile tanıştıktan sonra, onsuz yol almayı da bu gibi hissedeceksiniz. Girişimcinin atladığı birçok noktayı melek yatırımcılar görebilir, yatırım konusunda size son derece önemli ve kazançlı yardımları dokunacaktır. Yatırımınıza sizinle birlikte odaklanarak, size ticaret yaşamınızın başında yol arkadaşlığı edecek kişidir melek yatırımcı. Siz ne yapmak istediğinize karar veriniz.  Planınızı çıkarınız. Akabinde kapısını çalacağınız melek yatırımcınız, sizinle birlikte, son derece güvenilir bir biçimde, kazanmanız doğrultusunda, sizinle beraber bir yol çizecektir. Zaman zaman tıkanıklıkları, aklınızdaki soruları cevaplamanız da da yardımcı olacaktır. Önceliği size verir, işinizi kendi işi gibi görür ve kazanmanıza odaklanır. Ticari hayatında daha mutlu, daha yüksek seviyede başlamak ve hedeflerine ulaşmak isteyenler melek yatırımcılar ile mutlaka tanışmalıdır. Ticari hayatınızdaki dengeyi sağlamanın bir önemli unsuru ticari hayata nasıl başladığınızdır. Somut kazançlar ve somut başarılar için de bu son derece önemlidir. Bu hususlarda da melek yatırımcınız ile tanışmak size büyük artılar kazandıracaktır. Açık bir iletişim ve sağlam bir hukuk ile bir yol kuracağınız melek yatırımcınız, hedefe ulaşma yolculuğunuzda size adeta güç katacaktır. Birlikte hedeflerinize adım adım yaklaştığınızı görmek ticari hayatınızın başında size fevkalade bir motivasyon da sağlayacaktır. Sizi aktif olarak dinleyecek olan melek yatırımcı, sizi ve planlarınızı, işinizi son derece dikkate alacak ve önem verecektir. Melek yatırımcınız ile kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz. Ticari hayatınızın başında yanınızda çok sıkı bir yol arkadaşınız olduğu hissiyatını kazanacak, bununla da kendinize, başaracağınıza dair çok daha kuvvetli bir güven duyacaksınız. Ticari hayatınızda varmak istediğiniz noktaya ulaşmanızda son derece faydası olacak olan melek yatırımcınız, ticari yaşamınız boyunca size yarar sağlayacak bilgi birikimlerini de sizinle paylaşacaktır. İşinin uzmanı melek yatırımcılar, işini büyütmek isteyenlere de yardımcı olmaktadırlar.

(Bu program yurt dışında yıllardır uygulanmaktadır)

Melek yatırımcı nasıl bulunabilir?

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları buluşturmak için çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/proje-ekle adresini ziyaret ederek;

  • Yatırımcı Arıyorum
  • Ortak Arıyorum
  • Satılık Şirket
  • Satılık Marka

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni melek yatırımcılara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Melek Yatırımcılar Yanınızda

okuma süresi: 3 dk
0