Yatırımcı Arıyorum

Meyve Otomatı İş Fikri

Meyve Otomatı ile İş Kurmak

Çağımızın bu koşturmacası içinde, her şeyi hızlı tüketiyoruz. Dondurulmuş ürünlerin aşırı ısıyla yenebilecek duruma gelmesi 5 dakikalık bir sürede gerçekleşiyor. Mikrodalga fırının o hazır olduğunu bildiren sesiyle tabağımız da yemek hazır oluyor. Gerçekten yemek mi yememek mi arasında kalınması çok trajik bir durum. Açıkçası doyuruyorsa yeniyor bir şekilde.

Bünyemizin ihtiyaçlarından biri de vitaminler ve minerallerdir. Bunların vücuda alınması meyvelerle ve sebzelerle mümkün olacaktır. Sebzelerin ısıl işlem görmesinden dolayı, fikrimin oluşumunun dışında kalmasına sebep oluyor. Meyvelerden olabildiğince çok tüketmek gerekiyor. Artık bu çağda neyin ne olduğu neyin yenip neyin yenilemeyeceği sorunu ve karmaşası varken, meyvenin tüketilmesi bir o kadar iç rahatlığıyla olacaktır. Hormonsuz ve kimyasal etkilerden uzak üretilen meyvelerin, mevsimine göre tüketilmesi şartıyla ve hijyenik olarak arz edilmesi büyük bir pazar oluşturacaktır.

Meyve Sektöründe İş yapmak

Meyvelerin paketlenmesinde kullanılacak paketin ham maddesi bitkiden üretilen bir ürün olması ve paketin kapatılması için kullanılan tutkalın insana zarar veren bir ürün olmaması önemini de vurgulayarak tüketiciye arz edilmesiyle bu hizmet kendi pazarını oluşturacaktır. – Meyve Suyu Satarak Kazanç Sağlamak

Bu paketlenen meyvelerin satışı için bir otomat yapılması ve otomatın, meyvelerin ihtiyaç duyacağı ısıya göre ayarlanabilir olması, yaz veya kış olsun meyvelerin bozulma süresini uzatacaktır. Soğuk olarak alınan bir avuç vişnenin tadına varmak yaz ayında bu insanları özel ve değerli kılar. Bu pazarın gelişimi çok daha esnek ve girişimcileri tatmin edici düzeyde bir kazanım sağlayacaktır.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz