Yatırımcı Arıyorum

Meyve Suyu Satarak Kazanç Sağlamak

Taze Meyve Suyu Satmak

Özellikle son yıllarda çok daha fazla denk geldiğimiz, gördüğümüz meyve suyu barlarını siz de fark etmişsinizdir. Özellikle alış veriş merkezlerinde ve alış veriş caddelerinde karşımıza çıkan  meyve suyu barları, günün hengamesi içerisinde müşterilerine sağlık ve enerji verir iken tazelenmelerini de sağlamakta. Bu sebeple olsa gerek beklenenin üzerinde bir rağbet ile karşılaşan meyve suyu barları  girişimcisine de oldukça iyi kazançlar getirmektedir.

Taptaze meyveler ile süslenmiş standınızda meyve suyu yanı sıra sağlıklı atıştırmalarda satabilir, renkli alternatifler ile standınızı daha da çekici hale getirebilirsiniz. Yediden yetmişe bir çok kişinin mola alanı olacak olan standınız davetkar olması için renkli balonlar gibi dikkat çekici ürünlerin satışlarını da yapabilirsiniz. Kalabalığı her daim muhafaza eden alış veriş merkezleri ve alış veriş caddelerinde karlılık oranı oldukça tatminkar olan meyve suyu satışı işi kazanç sağlamak için fevkalade bir fırsat olabilir. Muhtelif markalardan bayilik alabileceğiniz gibi bu yola kendi başınıza da çıkabilirsiniz. Makul yatırımlar ile girebileceğiniz bu iş ile kısa sürede amorti sağlayabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Taptaze meyvelerin mis gibi kokularına ve lezzetlerine karşı koyabilecek kaç kişi olabilir ki? Zamanın sanki olması gerekenden çok daha hızlı aktığı bir dönemde, muhtelif koşuşturmalarımız içerisinde bir bardak taptaze meyve suyu adeta insanı yenileyecektir. Bu meyve suyu barlarının müdavimleri, sevenleri sandığınızdan çok daha fazla. Ağır külfetleri ve uğraşları olmayan bu iş fırsatında çok fazla yorulmadan, konulara dağılmadan, üstelik keyif alarak yapabilir, mis gibi kokan meyveler arasından siz de kendinize bir kazanç kapısı bulabilirsiniz.

Vitmamin Bar Açmak

Meyve suyu barı açmanın tek handikapı alış veriş merkezi saatlerine ve günlerine ayak uydurmak, alış veriş caddelerinde dahi olsanız hafta sonları dahil, yoğun bir çalışma içerisinde olmanızdır. Örneğin bayramlar insanların gezmek için vakit bulabildikleri ender zaman dilimlerinden olduğundan daha fazla kazanma imkanı bulacak ancak bu durumda çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Bu küçük ayrıntıyı da çok güvendiğiniz, anlaşabildiğiniz ve işi birlikte kuracağınız bir ortak, aile bireyleri yahut işleri ilerlettiğiniz zaman sağlam bir eleman yahut elemanlar ile de çözebilirsiniz. Gün içerisi yoğun çalışma saatleri içinde dönüşümlü bir vardiya ayarlayabilir iseniz diğer işleriniz için kendinize zaman ayırmanız mümkün olacaktır. Son zamanların en popüler iş fırsatlarından biri olan meyve suyu barı açma fikri size de oldukça iyi kazançlar sağlayabilir. Kesinlikle düşünülmesi gereken bir iş fırsatıdır. Ancak unutmamanız gerekir ki vereceğiniz tüm enerjiniz, harcayacağınız tüm emek kendi işiniz için olacaktır. Bu işin patronu siz olacak, kendi işiniz için efor sarf edeceksiniz. Verdiğiniz emek kadar kazanacağınızı unutmamalısınız. Standınızın boyutuna ve oluruna göre ürünlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Kendi işinizin patronu olma fırsatını, bir çok iş seçeneklerine nazaran daha makul fiyatlarla meyve suyu barı kurarak yakalayabilirsiniz. Vitamin Bar Standı Açmak

Son zamanlarda meyve suyu barları fevkalade bir yükselişe geçmiş ve muazzam bir rağbet görmektedir. Bir şeyler içmek isteyen, bir kaç dakika mola vermek arzusu olan ve tercihlerini sağlıklı seçeneklerden yapmak isteyenlerin uğrak yeri olan meyve suyu barları, özellikle başta hanımlar olmak üzere geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Bu ilgiden siz de kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz. Alış veriş merkezleri ve büyük alış veriş caddelerinde sıkça rastladığımız meyve suyu barı ile siz de kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Meyve suyu barı deyip geçmemeli. Kısa sürede işleri büyütebilir, bir kaç nokta da daha açabilir yahut kazandıklarınız ile farklı bir yatırıma yönelebilirsiniz. Zamanı takip etmek, favori olanları ve rağbet görenleri kovalamak kazanmak için size fırsatlar yaratır. Meyve suyu barı da son zamanların en favori iş seçeneği olmakla beraber en çok rağbet gören ve müşterisi olan bir fırsattır.

Dünya Genelinde Popüler İş Modeli

Avrupa’da çok uzun yıllardır tercih edilen meyve suyu barları, son bir kaç yıldır ülkemize girmiş olmasına rağmen beklenenin üzerinde ilgi görmüştür. Mevsimlere göre çeşitlilik gösteren meyvelerin renkleri ve sağlıklı oluşları ile insanları cezbeden bu meyve suyu barları üstelik girişimcilerini de çok yormamakta, pratik işlerin hakim olduğu bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir iş fırsatı mutlaka değerlendirilmeli, araştırılmalı, düşünülmelidir. Yapacağınız araştırma neticesinde bu iş size uygun ve şartlarınız da müsait ise değerlendirmekte fayda olacaktır. Zaman, finansal anlamda ve işe beşeri anlamda uygunluğunuz bakımından düşünmeli, bir anda patlayan ve muazzam ilgi gören meyve suyu barı işini ciddiyetle düşünmelidir.


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorumunuz