Yatırımcı Arıyorum

Mikro Kredi Nedir?

Mikro Kredi Nasıl Alınır?

5 bayan, kan bağı olmayan 5 girişimci mikro kredi için başvuruyor. Eğer ki karşılıklı güven elde edebilir iseniz bir hafta içerisinde mikro kredinizi alabiliyorsunuz. Mikro kredi alacak beş girişimcinin dar gelirli olması ve aynı mahallede oturuyor olması gerekiyor. Çünkü mikro kredinin amacı dar gelirli kadınlarımıza iş imkanı sağlamaktır. Mikro kredi aslında evvela dar gelirlilerin azalması adına hayata geçirilmiş bir projedir. Hanımlarımızın aile bütçelerine faydaları olması adına, ayakları üzerinde durmaları adına mikro kredi fevkalade bir fırsat olabilir. Peki bu beş kadın aynı işimi yapmalı? Başvurunuz esnasında beş bayan olmalısınız. Ancak daha sonra ister beş bayan ortak, ister ayrı ayrı çalışma imkanına sahipsiniz. Bu aranızdaki hukuka ve anlaşmaya bağlı olarak sizlerin karar vereceği bir husustur.

Mikro Krediye Nasıl Başvurulur?

Peki mikro krediye nasıl ulaşabilirsiniz? Küçük bir araştırma neticesinde ulaşmanız mümkün. Mikro kredi için telefon açıyorsunuz. Evinizde size misafir oluyorlar. Daha sonrasında üç günlük bir eğitim veriyorlar. Bu eğitimlerde çayınız eşliğinde evinizde gerçekleşiyor. Unutmamak gerekir ki mikro kredi samimiyete ve güvene dayalı bir işlemdir. Bu noktada kararlılığınızı ve samimiyetinizi tam olarak yansıtmanız da fayda var. Karşıdaki kişi veya kurum sizi iyi tanımayı isteyecektir. Yapmak istediğiniz işi iyi analiz ettiğinizden de emin olmak yatırımcınızın hakkıdır. Ancak tüm bunlar dostane bir hava içerisinde geçeceğinden sadece samimiyetiniz ve isteğiniz kafi olacaktır. Mikro kredi hakikatten işleyen ve kazandıran bir sistemdir. Bu sistemden elli bine yakın bayanımız faydalanmıştır.

Siz de destek alabilir ve muhtelif çeşitlerde iş kurabilirsiniz. Tuhafiye dükkanından tutunuz manava kadar hanımlar bir çok iş kolunda ciddi başarılar ve kazançlar elde ediyorlar. Ne iş yapılacağı, ürünün yahut hizmet ne olacak bu sizin maharetlerinizle ve çevrenizdeki ihtiyaçlar baz alınarak karar vereceğiniz bir nokta.

Aldığınız krediyi haftalık olarak çok cüzi rakamlarla ödüyorsunuz. Örneğin yüz tl için iki buçuk tl gibi haftalık bir ödemeniz oluyor. Klasik finans çözümlerine bir alternatif olan mikro kredi hanımlarımızı üzmeden ve yormadan önlerini açmaktadır. Burada asıl olan hanımlarımızı teşvik etmektir. Hanımlarımızın kısa süreli olan nakit ihtiyaçlarını hızlı ve kolay şekilde karşılamak amaçlı hizmet veren mikro kredi, son derece güvenilir bir sistemdir. (Bayanlar İçin Mikro Kredi)

Mikro Kredi İçin İş Planı Hazırlamak

Mikro krediden evvel iş planınızı hazırlamanız gerekmektedir. Bu daha az risk almanızı sağlayacaktır. Başarınızı tesadüflere bırakmamak için en başta ister beş kişi, ister tek başınıza olun, ayrıntılı bir plan yapmayı ihmal etmeyiniz. Çevresel ihtiyaçları ve çevresel rekabetleri de iyi görmeniz önünüzü açacaktır. Fiyatlamanız ve beşeri maharetleriniz de kazancınız açısından önemli olacaktır. Tüm bunları kafanızda oturttuktan sonra siz de mikro kredi için başvurabilirsiniz.

Mikro kredi ile siz kendi ayaklarınızın üzerinde durur iken, çevrenizde ve hatta ülkemizde yoksulluğun ve dar gelirliliğinin de azalması hedeflenmektedir. Artık gerisi sizin bireysel becerilerinize kalmıştır. Ortaya koyacağınız hizmet veya malın size özgü olması da kazancınızı yükseltecektir.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz