Yatırımcı Arıyorum

Motor Taksiler Trafikten Kurtarıyor

Motor Taksi İş Fikri

Artık her gün, günün her saatinde hepimizi zorlayan trafik sorununa bir çözüm geliyor. Yetişmeniz gereken bir toplantı, saatinde orada olmanız gereken bir durum var ve siz ne kadar dikkat ederseniz trafiğe yakalandınız. Yapmanız gereken çok basit. Artık bu gibi durumlarda bir telefon uzağınızdaki motor taksi ile iletişime geçiyorsunuz ve şoförlü motor taksi sizi bulunduğunuz yerden alıyor ve gitmeniz gereken adrese götürüyor. Böylelikle trafikte harcanan zaman minimuma iniyor. Aynı trafikte otomobil ile motosikletin bir noktaya varmaları arasındaki zamanın kırk dakikadan fazla olduğunu biliyor muydunuz?

Motor Taksi İş Modeli

Bu fikir nice usta motor sürücüleri gibi sizin için de bir kazanç kapısı olabilir mi? Elbette bazı kriterlere uyuyor olmanız gerekiyor. Nelerdir bu kriterler? Kendi güvenliğinizi ve müşterinizin canını esas almak ve güvenlik ve trafik kurallarına uymak, söz verdiğiniz saatte orada olmak, insan ilişkilerinizin kuvvetli olması gibi. Ayrıca sakin tavrınız ile müşterilerinizi rahatlatmalı ve motor korkuları var ise yenmelerine yardımcı olmalısınız. Bu işi yapan firmalar ile görüşebileceğiniz gibi, kapsamlı bir araştırma sonucunda kendinizde yapabilirsiniz.

Motor Taksinin Faydaları

Özellikle kalabalık ve büyük şehirler başta olmak üzere, trafik çilesini ve kaybolan zamanlardan insanları kurtaran bir fikir olan motor taksi, hızlı olduğu kadar güvenilirdir de. Ciddi rağbet gören ve geniş faaliyet alanı ile çalışan motor taksiler genelde randevu sistemi ile çalışmakta. Yine çoğunlukla hız limiti kontrollerinden geçen motorlarda, müşteriler için temiz bone, kask, dizlik gibi ürünlerin bulunması ise zorunlu. Dünyanın bir çok yerinde yıllardır süregelen motor taksi sistemi artık ülkemizde de rağbet görür iken, kısa sürede çok daha fazla hayatımıza dahil olacak gibi. Gelecek yıllarda trafiğin daha vahim bir hal alacağı hususunda hepimiz hem fikir isek motor taksilere çok daha fazla ihtiyaç duyulacağı aşikar. Trafikten insanları çekip alacak olan bu sistem, başkalarına zamandan tasarruf ettirirken size de kazanç kapısı olabilir.

Motor Taksinin Avantajları

Eskiden araç içinde trafik sıkıntısı çekenler yanlarından geçen motorların nasıl geçip gittiğini izlerken, artık dar zamanlarda o motorlar ile trafik çilesinden kurtulmaktalar. Günümüzde adeta zamanla yarışarak yaşadığımızı düşünür isek motor taksiler fevkalade mantıklı bir seçim olarak görünüyor. Ne otobüs, ne dolmuş, ne taksi, ne özel araç. Trafiğin tabiri caiz ise hakkından gelen sadece motor taksiler. Hayatı son derece kolaylaştıran motor taksi fikri sizin için de son derece cazip kazançlar sağlayabilir.

Motor Taksi Büyük Bir Alternatif

Motor taksiler Avrupa ülkeleri arasında ilk İngiltere’de görülmüş olup, tüm dünyada müthiş ilgi görmekte. Ülkemizde yeni yeni rağbet gören motor taksi uygulaması beklenilenden yüksek ilgi görmekle beraber, kalabalık şehirlerde çok daha sık rastlanmakta. Yaklaşık bir buçuk saatlik bir otomobil yolculuğunu motor ile yarım saatte tamamlayabileceğinizi söyleyen uzmanlar, trafikte müthiş kolaylıklar sağladığı hususunda da sadece uzmanlar değil, herkes hemfikir olsa gerek. Trafik çilesini çok büyük anlamda önleyen motor taksiler, hızlı ve ekonomik oluşları ile de gözde. Müşterilerin çoğu zamandan öylesine tasarruf ediyoruz ki, karşılığında verdiğimiz ücret çok gelmiyor diyor ve motor taksilerin hayatlarına büyük kolaylık getirdiğini söylemekteler.

Yeni bir uygulama olmasına karşın binlerce aktif müşterisi bulunan bu iş fırsatı, beşeri anlamda da bu işi fırsat bilenlerin gelişimini sağlamaktadır. İstenilen lokasyona tam zamanında giden ve motor ile trafik sıkıntısına takılmadan gidilecek noktaya hızlıca ve en güvenli biçimde müşterisini ulaştıran motor taksi hayat kurtaran bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Tüm dünyada en kötü trafiğe sahip metropolleri göz önüne aldığımızda aslında geç bile kalınmış olduğunu düşünsekde özellikle ileri ki zamanlar baz alındığında fevkalade karlı bir olacağı da aşikar. Bu sebeple harikulade bir iş fikri olarak ta düşünülmesi gereken iş alternatiflerinden biri.

Hazır Müşteri Kitlesi

Motor taksiler, iki nokta arası en az zamanda en çabuk yol almak isteyenlerin ilk tercihi olmakta. Dinamik ve oldukça genç bir iş kolu olan motor taksiler, müşterilerinin çoğunun devamlı ve sadık müşterileri olduklarını belirtmekteler. Her geçen gün müşterilerinin sayısının çok daha arttığının altını çizmekle beraber, sanıldığının aksine motor ile yolculukların son derece konforlu ve en önemlisi güvenli olduğu özelikle belirtmekteler. Siz de bu iş hakkında daha detaylı araştırmada bulunabilir ve eğer meraklısı iseniz ve sorumluluk bilinci gelişmiş bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız bu yeni iş kolunu kendiniz için fırsata çevirebilirsiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi
Abone Ol
Bildirim Alın
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments