Oto Modifiye Aksesuar Dükkânı Açma

Ülkemiz erkeklerinin neredeyse tamamının ortak zevki olan otomobiller konusunda çalışmak çok keyifli bir iştir. Bu iş otomobillerin geliştirilmesi, yenilenmesi ve daha güzel bir görünüme kavuşturulması ise kat be kat daha zevkli hale gelir. Ülkemizde oto modifiye işleri ile profesyonel bir şekilde ilgilenen kişilerin sayısının azlığı düşünülünce işi kalite ve profesyonellik ilkeleri ile yapmayı amaçlayan kişilerin oto modifiye aksesuar dükkânı açma fikri oldukça mantıklıdır. Siz de otomobillere meraklıysanız ve çevrenizde de otomobil geliştirmeye meraklı kişiler varsa bu işi keyifli yapabilir ve bir yandan da büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Ürün yelpazesinin genişliği

Otomobillerini modifiye eden kişiler oldukça farklı zevklere sahip olabilirler. Aynı model aynı kasa iki otomobil tanınamayacak şekilde birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilir. Hal böyle iken otomobil modifiye ve aksesuar dükkânı açmayı düşünüyorsanız öncelikle iyi bağlantılar kurup ürün yelpazenizi olabildiğince geniş tutmalısınız. Her zevkten ve her bütçeden kişiye hitap edebilmenin en önemli anahtarı olan ürün çeşitliliğinde sadece elinizdeki ürünlere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden bağlantı kurduğunuz ve birlikte iş yapma kararı aldığınız kişilerin ellerindeki ürünleri de ürün yelpazenizde müşterilerinize sunabilir ve müşterilerin bu ürünü talep etmesi durumunda ürünün bağlantılı olduğunuz kişiden kargoyla alabilirsiniz. Tüm ürünlere sahip olup bunları depolamaktan çok daha mantıklı olan bu seçenek modifiye meraklılarının uğrak noktasını olmanızı sağlayabilir.

Yurt dışındaki gelişmeleri takip edin

Araçların tasarımı ve motor hacimlerinin güçlendirilmesi adına yurt dışındaki gelişmeleri takip etmeniz ve imkânı dâhilinde ülkemizde olmayan ürünleri yurt dışından getirtmeniz diğer işletmelere kıyasla ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. Bu işi keyifli bir şekilde yapmak istiyorsanız küçük bir yatırım ile siz de bir otomobil alıp bir yandan da kendi otomobilinizi modifiye ederseniz müşteriler için güzel bir örnek teşkil etmiş olursunuz. Body kitlerden cam filmlerine, jantlardan egzozlara, etiketlerden ses sistemlerine kadar birçok alanda ürüne sahip olup bu ürünlerin montajını da kendi işletmeniz içerisinde yaparsanız oto modifiye aksesuar dükkânı açma fikrinin ne kadar keyifli ve bol kazançlı olduğunu siz de görebilirsiniz.

Tavsiyeler

  • Oto modifiye aksesuar iş fikri ile ilgili olarak arzu ederseniz;
  • Yurt dışından x bir markanın Türkiye satıcılığını veya distribütörlüğünü alarak satış ağınızı kurabilirsiniz veya internet üzerinden satışını yaparak ciddi gelir elde edebilirsiniz.
  • Kobi Vadisi platformunda bulunan; otomotiv bayilik veren firmalar arasında gezinip farklı iş fikirleri de edinebilirsiniz.
  • Son aylarda web sitemiz üzerinde bulunan ve oldukça ciddi bir bayilik talebi alan GMC Film bayilik sistemine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

[Toplam:16    Ortalama:3.3/5]

Oto Modifiye Aksesuar Dükkânı Açma adlı makalemizi değerlendirmek ister misiniz?

yatırımcı bulun

kobi vadisi

Yorumunuz