Yatırımcı Arıyorum

Parlak İş Fikirleri 2017

Geleceği parlak olan ve karlı işlerin kurulması her girişimcinin hayalinde yer almaktadır. Parlak iş fikirleri 2017 için fikir alabileceğiniz önerilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

  • Mobil danışmanlık: Mobil uygulamalar tüm işletmeler için devredilmez değerler arasındadır. İşletme sahiplerinin büyük çoğunluğu mobil uygulamalara geçme yollarını aramak konusunda zorluklar yaşamaktadır. Firmalarda işletmelerin ihtiyacı olan düşük maliyetli çözümler sunulabiliyor ise mobil danışmanlık firmalarının açılması oldukça karlı bir yatırım olarak görülmektedir. Öyle ki, mobil asistanlara olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır.

 

  • Freelance işler: Freelance işler gerçek işler olarak görülmeyebilmektedir. Ancak firmaların büyük çoğunluğu freelance çalışanlar bulmaya çalışmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmek ise büyük kazançlar sağlanması konusunda oldukça etkili olmaktadır. İnternet siteleri üzerinde milyonlarca freelance projelere yer veren sitelere büyük talep gösterilmektedir. En çok talep gören freelance hizmetleri arasında ise veri girişi, Excel projeleri, akademik yazılar, veri işlemeler, facebook bağlantılı işler ve internet araştırmalarıdır.

 

  • Akıllı telefon tamiri: Akıllı telefonlar gerek iş gerek kişisel kullanımlar için zorunlu hale gelmiştir. Bozulan, kırılan akıllı telefonların tamiri ise oldukça yüksek fiyatlara ulaşabilmektedir. Akıllı telefonların satın alınma maliyetleri ve tamir edilme maliyetleri neredeyse aynı rakamlara ulaşmaktadır. Akıllı telefonların tamir hizmetleri beklenmeyen bir anda ortaya çıkan ve büyük bir Pazar açığı olan bir iş kolu olarak hayatımıza girmiştir. Gelecekteki en karlı iş fikirleri arasında yer almaktadır.

 

  • Otomat satış makineleri: Sağlıklı yaşamın önemini fark etmiş kişiler ve zaman sıkıntısı yaşayanların büyük çoğunluğu otomat satış makinelerinde satılan cips ve sodalar yerine daha sağlıklı hazır yiyecekleri tercih etmektedir. Ortaya çıkmış sağlık odaklı ve yenilikçi bu pazar, otomat satış makineleri firmalarını harekete geçirmiştir. Okullara, kamu binalarına, ofislere ve bunun gibi pek çok alana yerleştirilen bu makinelerin içerisinde sağlıklı olan ürünlerin konulmasıyla büyük bir başarı elde edilmiştir. Küçük ölçekli başlanarak yapacağınız iş için nabız yoklaması yapabilirsiniz. Otomatlarla sağlıklı yiyeceklerin satılması büyük karlar elde edilmesine imkan sağlamaktadır.

Gelecek yeni yılda teknoloji odaklı olarak geliştirilen parlak iş fikirleri 2017 yılında farklı fikirlerle pekiştirilerek hayatımıza girecektir.

Yeni iş kurma planlarınızın arasına arzu ederseniz Kobi Vadisi portalında bulunan bayilik veren firmaları‘da araştırarak yön verebilirsiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz