Yatırımcı Arıyorum

Paykwik Nerelerde Geçer?

Paykwik Nerelerde Kullanılır?

İnternet ortamında oldukça yaygın olarak sanal kredi kartlarından olan Paykwik, kullanım alanı oldukça geniş olan bir ön ödemeli kredi kartıdır. Kartımızı internet üzerinden satın aldıktan sonra birçok farklı anlaşmalı siteye ödeme yapabiliriz. ‘Paykwik nerelerde geçer?‘ diye soranlar için özellikle yüzlerce alışveriş sitesi ve oyun sitesinin olduğunu söyleyebiliriz. Birçok farklı sanal mağaza üzerinden alışveriş yaparak ödemeleri Paykwik ile anlık şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

Özellikle kartımızın ön ödeme sistemine sahip olması, herhangi bir borçlanma yaratmaması bakımından son derece önemlidir. Bunun yanı sıra Paykwik kartlar, yapacağımız alışverişlerde hiçbir komisyon talep etmez. Üstelik Paykwik kart üzerinde aylık ya da yıllık bir kart aidat ücreti ödememiz de istenmez.

Paykwik Nasıl Satın Alınır?

Dünya genelinde yasal olarak hizmet veren Paykwik, ülkemizde online olarak hizmet veriyor. Ancak Avrupa genelinde bu kartları marketlerden ya da benzin istasyonlarından satın almak bile mümkündür. İnternet üzerinde Paykwik satış anlaşması olan birçok farklı site vardır. Satın alma işlemlerini yapmak için bu sitelere online olarak giriş yapmamız isteniyor. Sitelere bağlandığımız zaman ilk aşamada bizlere bir üye formu verilir ve hesap açmamız istenir. Hesap açma işlemlerinin ardından önümüze Paykwik kart paketleri gelecektir. Paketler en düşük 10 Euro şeklinde hazırlanır ve 500 Euro’ya kadar uzanır. Bütçeye en uygun gelen paketin üzerine tıklayarak ödeme işlemini yapabiliriz.

Paykwik kart ödemelerini doğrudan kredi kartlarımız ile hızlıca yapabiliyoruz. Ancak ödemeler için kredi kartlarını kullanmak istemeyen kişiler, banka havalesini de tercih edebilir. Satın alma işlemlerini yaptığımız site üzerinde canlı destek hattı bulunur. Bu bölümden güncel hesap numarası talep ettikten sonra ödemeyi bu şekilde de gerçekleştirebiliriz. Ödeme işlemlerini yaptıktan sonra kartımız kullanıma hazır hale gelir ve tüm kart verileri online olarak bizlere aktarılır. Satışları ve Karlılığı Artırmanın 8 Yolu

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Tüm Paykwik kartlar 16 haneli bir pin kodundan oluşuyor. Bunun haricinde karta ait 4 haneli güvenlik kodu ve son kullanma tarihi de olacaktır. Tüm bu bilgiler bizlere satın alma işleminin ardından Paykwik sitesi üzerinden aktarılır. Söz konusu bilgileri, ödeme yapmak istediğimiz sitelere girerek alışverişleri gerçekleştirebiliriz. Kullanımı oldukça basit olan Paykwik kartlar, hiçbir şekilde somut kart değildir. Yani elinize fiziki bir kart gönderilmez. Tüm kart bilgilerini internet üzerinden alırsınız ve böylece daha güvenilir bir ödeme aracı elde etmiş olursunuz. Paykwik kartlar tamamen tek kullanımlıktır ve aynı kart üzerine bakiye yükleme durumu söz konusu değildir.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz