Yatırımcı Arıyorum

Pet Hotel (hayvan oteli) İş Fikri

Hayvan Oteli İşi Yapmak

Son yılların özellikle büyük şehirler de yeni trend haline gelmiş durumda olan pet hoteller evcil hayvanları olan vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırıyor. Hayvan sever olan halkımız evcil hayvanları barınaklardan yada pet shoplardan sahipleniyorlar. Evcil hayvan sahibi olarak onları ev ve rahat yaşama olanakları sağlarken kendilerini stresten uzak tutacak ve evlerinde arkadaş dost olacakları hayvanları evlerin de beraber yaşamak için satın alıyorlar.

Tatile çıkarken yada hayatların da anlık gelişen olalar olarak evlerinden ayrılmak zorunda kalıyorlar. Gidecekleri yerlere evcil hayvanlarını götüremiyorlar ise onları evde yalnız bırakamayacakları için hayvanlara özel yapılmış pet hotellere belirli süre kalmaları durumunda pet hotellere teslim ediyorlar. Evcil hayvanlara sahip olanlar hem dostlarından vazgeçmemiş sağlıklarını tehlike altına atmamış oluyorlar.

Hayvan Oteli İşine Yatırım Yapmak

Yatırım yapmak isteniyorsa pet hotel mantıklı bir seçenek olarak değerlendirilebilinir. Sayısı azınlık olan bu iş fikri ülkemiz de hayvan sahibi olup bırakacak yerleri olmadığından hayvanlarını sokaklara terk etmelerini önlemiş oluyorlar. Evcil hayvanlara bakmak  bir çocuğa bakmak kadar zor olabiliyor. Hayvan sahibi olan vatandaşlarımız bunu keyif haline getirmiş hayvan dostlarını çocukları gibi severken acil durumlarda bırakacak yer bulmakta sıkıntı yaşıyorlar işte bu zamanlar da sıkla tercih haline gelebilecek pet hoteller devreye giriyor. Azınlıkta bulunan bu iş alanlarının kazanç getirisi bir o kadar fazla oluyor.

Özenle hazırlanmış pet hoteller evcil hayvanların ve sahiplerinin hizmeti sunulurken kar elde etmeyi planlıyorlar. Tatile çıkarken yada ani çıkan işleri olduğun da küçük rahatsız olan kafesler yerine evleri kadar rahat edecekleri pet oteller serbest dolaşma imkanları sağlıyorlar. Evcil hayvanları konusun da hassas olan müşterilerin evcil hayvanlarını kafeslere sıkıştırılmasını sağlığından şüphe etmek istemiyorum denildiğinde hizmet vermek adına yapılmış pet hoteller açılabilinir. Yatırım yapmak için iyi bir girişimcilik fikirleri arasın da değerlendirildiğinde kazanç getirisi yüksek olacaktır. Daha henüz ülkemizde pet otellerin sayısı fazla yaygınlaşmadığından, kazancınız da üst seviyelerde olabilir.

Arzu ederseniz hayvan oteli işyerinizin içinde, pet shop açarak da çok ciddi kar marjı sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Pet shop açmak.

Evcil Hayvan Bakımı

Pet hoteller evcil hayvanların yedikleri içtikleri hatta uyudukları yerleri dahi özenle hazırlayarak evcil hayvan sahiplerinin iç rahatlığıyla tercih edilmesini sağlıyorlar. Evcil hayvanlarını merak eden sağlıklarından endişe eden ve durumlarından haberdar olmak isteyenler için kamera ve uzaktan izleme sistemleri dahi düşünülmüş kapasite de hazırlanıyor. Tatilleri sona erdiğinde yada işleri bitip geri geldiklerin de dostlarını teslim ettiği gibi geri almak gibi imkana sahip oluyorlar. Sokaklara bırakmak onlardan tamamen ayrılmak yakınları ile bu konu da sorun yaşamak gibi sıkıntıları oluşturacak durumlardan uzak yaşanması yüksek olan problemler çözüme ulaşmış büyük rahatlık ve kolaylık sağlanıyor.

Not: Bu sektörde yeni bir iş kurmaya karar verdiyseniz, Kobi Vadisi editörleri tarafından hazırlanan pet oteli iş planı içeriğini incelemenizi öneriyoruz.

Hayvan Oteli İşinde Girişimcilik

Bu tarz bir alanda yatırımda bulunmak demek zevkli keyifli ve en önemlisi kar payı yüksek girişimcilik adımı olacaktır. Birçok seçenek arasın da olmayacaksınız çok az sayıda olan pet hotel sahibiyseniz zorunlu seçilmesi birkaç yerlerden sadece biri olacaksınız. İşini ehli ile yapanlardan ise yatırımcı mutlaka tercih edilecek yerler arasın da ön plan da yer alıyor olacaktır.

Hayvan dostlarımızı ve sahiplerini düşünen en güzel ve doğru yatırımlardan iş fikri: pet hotel (hayvan oteli)


Yatırımcı Arıyorum

kobi vadisi

Yorumunuz