garanti bbva pos

Kobi Vadisi ile firmanıza, daha fazla yatırımcı talebi alın

Gücünüze Güç Katın

 

Abonelik sisteminin firmalarda gösterdiği artış

20.000+ her ay daha fazla gösterim sayısı

1.500+ her ay daha fazla telefon ile aranma talebi

100+ her ay daha fazla başvuru alma talebi

%68 organik trafik artışı

3,4 dk. inceleme / ziyaret süresi

 


Abonelik sistemi ile ne elde edersiniz?

Platformda yer alan tüm markalar arasından sıyrılıp öne çıkarsınız

reklam alanları icon Sektörde rekabette olduğunuz firmalardan x25 kat daha bilinirliğiniz artar

yatırım reklam icon Daha fazla bayilik talebi alırsınız

Binlerce farklı net yatırımcı firmanıza ilgi duyar

 


Neden bu modeli öneriyoruz?

Aylık abonelik sistemine geçin, daha fazla yatırım talebi alın.

Türkiye’nin en büyük bayilik / franchise platformu olarak, siz değerli marka yöneticilerine her zaman daha fazla yeni yatırım talepleri iletmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Ülkemiz, tüm Dünya genelinde ciddiyetle takip edilen büyük bir pazar olduğu için, haliyle yerli ve yabancı birçok marka aktif olarak Türkiye pazarında bayilik / franchise çalışmaları yapmaktadırlar. 2020 eylül sonu itibariyle Kobi Vadisi web sitesi ve mobil uygulamalarında da aktif olarak yayında olan marka sayısı: 700’ü geçmiş durumdadır.

Bizde bu sorumluluk bilinciyle siz değerli firma yöneticisi ve sahipleri için, bu büyük rekabet arasında markanızı daha fazla yatırımcıyla buluşturmak için en çok trafik alan; bayilik ilanları, bayilik veren firmalar ve ana sayfamızda bir takım önemli değişiklikler yaptık.

Standart listeleme sistemimizi geliştirerek, bu önemli alanlarda artık öne çıkan firmaları ve ilgili sektörde öne çıkan firmaların tanıtımlarına daha fazla yer vermeye başladık.

Elbette öne çıkmayan firmaların da gösterimleri, bulundukları sektör ve iş dalı sayfalarında gösterimde kalmaya süresiz olarak devam edeceklerdir.

Böylece yeni yatırımcılar / girişimciler, bir bayilik araştırması yaptıklarında ilk etapta öne çıkan firmalar ile karşılacaklardır.

Öne çıkan firmalar sadece bu alanlarda öne çıkmayacak, aynı zamanda; Google ADS (dinamik reklam çalışması) ile yapmış olduğumuz özel çalışma sayesinde, arama motorlarında da her zaman reklamlı gösterim olarak Google arama sonuçlarında en üst sırada yer alacaktır.

Ayrıca, aylık abonelik sistemine geçen tüm firmalar için Kobi Vadisi editörleri tarafından ek SEO çalışması yapılarak Google ve diğer arama motorları tarafından da en üst sıralarda organik görüntülenme trafiği arttırılacaktır.

 


Abonelik sistemine nasıl geçebilirim?

Bayilik / franchise veren firmanızın daha fazla gösterimini sağlamak ve daha fazla yatırım talebini almasını sağlamak için, 2 farklı içerik sunmaktayız.

Konu hakkında detaylı bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Abonelik sistemi düzenli olarak ödeme yapıldığı sürece, aktifliği devam etmektedir. Ödeme yapılması gereken süre içinde şayet abonelik ödemesi yapılmazsa, ilgili firmanın tanıtımı durdurulacaktır.

 


Bize ulaşın

Daha fazlası için sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bıraktıktan sonra, yetkili satış temsilcimiz en kısa sürede sizi arayacaktır.

Arzu ederseniz, 0850 532 3742 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.