garanti bbva pos

Kobi Vadisi ile firmanızı, en etkili şekilde tanıtın

Marka Bilinirliğinizi Arttırın

 

Yaptığımız işler

120‘den fazla proje

1.400.000+ izlenme süre saati

2.300.000+ müşteri etkileşimi

55+ referans şirket

 


Hizmetlerimiz

iş ilanları reklam icon Şirketinizi ziyaret ederek tüm taleplerinizi dinliyoruz

Demo sunumdan sonra bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veriyoruz

bayilik reklam icon Çekim, montaj, kurgu ve prodüksiyon bizden sorulur

 


Tanıtım Filmi Çekim Hizmetlerimiz

Tanıtım Filmi Çekimi

Bir tanıtım filmi sizi kitlenize anlatan en iyi araçtır. Modern bir anlatım dili ile işletmenizin kimliğini görsel ve işitsel imkânları kullanarak en iyi şekilde yansıtabilir, çağdaş yaklaşımlar ile izleyenlerin zihninde kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Günümüzde görsel içeriklerin gücü gerek günlük yaşantımızda gerekse de medya alanında yazılı içeriğin bir adım ötesinde yer alıyor. Vermek istediğiniz mesajı ve oluşturmak istediğiniz şirket imajını görüntü, müzik, kurgu ve ses ile rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Sunmak istediğinizi kolay algılanabilir ve kısa bir şekilde sunmak daha kalıcı sonuçlar verecektir. Birkaç dakikalık tanıtım filmi sizi sosyal medya kanallarında en iyi şekilde temsil eder.

Yaratıcı çekim teknikleri ve HD görüntü kalitesi ile çekeceğimiz profesyonel tanıtım filmleri ile markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Planlı çekimler, özenle seçilmiş cümleler, harika kamera açıları ve harekete geçirici müzikleriyle tanıtım filminiz şirketinizi, ürününüzü, hizmetinizi ya da imajınızı en iyi şekilde yansıtacak.

Tanıtım filmi yaratma aşamasında senaryo metninin belirlenmesi, konsept çalışması, istenilen planda video çekimlerinin yapılması ve kurgu işlemleri, yapım aşamasının süresini belirleyen faktörler arasında yer alıyor. Sunduğumuz prodüksiyon hizmeti kapsamında, modern bir yapıt için gerekli olan bütün profesyonel ekipmanlara sahibiz. Son teknoloji stüdyo araçlarımız ve tecrübeli kadromuzla başarı ve kalitenin güvencesini veriyoruz. Tanıtım filminizi talep ettikten sonra tek yapmanız gereken, ustalıkla hazırlanacak olan filminizin sizi ne kadar iyi anlattığını seyretmek olacak.

Şirket Tanıtım Filmi

Şirketinizin modern yüzünü insanlara etkili bir tanıtım filmi ile gösterebilirsiniz. Değişen ve gelişen vizyonunuzu hedef kitlenize çarpıcı ve doğrudan bir biçimde göstermek, kalıcılığınızı artıracaktır. Çekeceğimiz 4k video kalitesindeki tanıtım filminiz ile şirket imajınızı sosyal medya araçlarıyla geniş kitlelere ulaştırabilir, görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.

Günümüzde görsel anlatım teknikleri klasik anlatım biçimlerinin bir adım ötesinde yer alıyor. Çağın gerektirdiği ifade biçimlerini kullanarak siz de imajınızı iyileştirebilir ve itibarınızı yükseltebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirket vizyonunuzu, ürünlerinizi, hizmetinizi ve markanızı en etkili biçimde anlatabilmek adına 4k video çekim kalitesindeki ekipmanlarımız, özgün senaryo çalışmalarımız ve orijinal kurgularımızla hizmetinizdeyiz.

Her mecranın gereksinimlerine uygun olarak kurgulanabilen tanıtım filmleri ile bütün sosyal medya kanallarında, Youtube gibi video platformlarında kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Alanında profesyonel ve deneyim sahibi kadromuz, özgün fikirlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere kendinizi ifade edebilmenin en seçkin yolunu sunuyoruz.

Şirket vizyon ve misyonunuzu zihinlerde kalıcı hale getirmek adına bütün prodüksiyon imkanlarını kullanıyor ve kaliteli tanıtım filmleri ile kitlenizi büyütüyoruz. Oldukça kısa sürede ve etkili biçimde zihinlerde yer edinmenin sırrı, çağın gerektirdiklerini iyi kavramak ve iletişim biçimlerini iyi analiz edebilmekten geçiyor. Size özel yapılacak olan senaryo çalışmaları, özgün müzikler ve sanatsal kamera açılarıyla birleşince, bütün iletişim kanallarında kendinizi ifade edebileceğiniz eşsiz bir tanıtım filmine sahip olacaksınız.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal kimliğinizi geniş kitlelere duyurmanın belki de en etkili yolu kurumsal tanıtım filmidir. Görsel ve işitsel unsurların sanatsal biçimde harmanlanması ile oluşturacağımız filminiz bilinirliğinizi zirveye taşıyacak. En efektif hitap biçimleri ve çağdaş bir bakışla çekilecek olan imaj filminiz dijital rekabet konusunda bir adım önde olmanızı sağlayacak.

Son teknoloji ekipmanlarımız, uzman kadromuz ve sanatsal bakışımızla vermek istediğiniz mesajı en etkili ve kalıcı biçimde kitlenizin zihninde oluşturacağız. İsteğinize göre şirket, personel, ürün ya da marka çekiminizi de kapsayabilen bu çekimler size özel hazırlanacak senaryolar ile desteklenecek. Etkili sözel anlatımları estetik görüntülerle bir araya getirip, şirketinizin ruhunu en iyi ifade eden müzik ile birleştiriyoruz.

Klasik anlatım biçimlerini yabana atmadan yeni ve çağdaş anlatım biçimleriyle anlatacaklarını hedef kitlesinin dilini bilerek anlatmak, marka bilinirliği için büyük önem taşıyor. Görüntü ve sesin güçlü etkisinden yararlanarak kurumsal geçmişinizi ve vizyonunuzu en iyi şekilde izleyiciye aktarmanın yollarını arıyoruz. Gerek kurgu tarzımız, gerek orijinal çekim tekniklerimiz ile en gerçekçi ifade biçimlerini izleyenlere sunuyoruz.

İletişim kanallarında şirketinizi en iyi biçimde ifade edebilmenin yolu, sosyal medya ve video üretim kanallarındaki hâkim dili çözmekten geçiyor. Çünkü ortak dili konuşabildiğiniz ölçüde hitap yeteneği gelişiyor ve daha büyük kitlelere hitap etme imkânı doğuyor. Biz, iletişim kanallarını kullanma becerimiz, modern yaklaşımlarımız ve son teknoloji prodüksiyonumuzla en iyi kurumsal tanıtım filmini size sunuyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızı, fuar organizasyonlarında ve iletişim kanallarında ifade edebilmenin belki de en etkili yolu fabrika tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Her ne kadar klasik anlatım biçimleri hala modern anlatım teknikleri ile birlikte kullanılıyor olsa da, görsel medya daha çok ilgi çekiyor. İnsanlar günlük hayatta kendilerini ifade ederken dahi görüntülerin ve videoların anlatım diline başvuruyor. Siz de potansiyel müşterilerinize ulaşmak, şirket bilinirliğinizi artırmak ve modern fabrikanızı yatırımcılara göstermek için bu hâkim dili kullanmalı ve fabrika tanıtım filmine sahip olmalısınız.

4K video kalitesi ve özgün senaryolarla üretim tesisinizi en iyi şekilde izleyenlere yansıtıyoruz. Dijital ekipmanlarımız ve alanında yetkin personelimizle verdiğimiz tanıtım filmi hizmetinde, yapılan özgün kurgudan sonra fabrika tanıtım filminizi size ulaştırıyoruz. Dinamik, akıcı görsel efektlerle desteklenmiş filminizi oluştururken şirketinizin ruhunu ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz.

Gerek renk miksajı gerek ses miksajı ile desteklenen tanıtım filmi, 4K görüntü kalitesiyle sizlere teslim edilir. Revizelerle iyiden iyiye geliştirilen tanıtım eseri, kreatif ekibimiz sayesinde sizi doyuma ulaştırır. Biz, fabrika hizmetlerinizi en gelişmiş prodüksiyon ekipmanlarıyla, şirketlerin ve yatırımcıların dikkatini çekecek biçimde kurguluyor ve çekiyoruz. Diğer yandan, müşterilerinize fabrikanızı sanal, etkin, akılda kalıcı ve modern bir şekilde gezme fırsatı sağlıyoruz. Üretim hacminiz, fabrika kapasitenizi net bir şekilde izleyiciye aktarabiliyor ve şirketinizin büyüklüğünü en net biçimde gösteriyoruz.

Ürün Tanıtım Filmi

Videonun öneminin ve geçerliliğinin arttığı günümüzde ürün tanıtım faaliyetleri de dijitalleşmiştir. Basılı broşür ya da katalog gibi geleneksel tanıtım yaklaşımları yerini iyiden iyiye kısa tanıtım filmlerine bırakmıştır. Vaktimizin neredeyse %90’ını harcadığımız internet ve sosyal medya platformlarında ürününüzü en etkili ve kalıcı bir biçimde tanıtabilirsiniz. Satın alma isteği uyandıracak ürün tanıtım filminizle geniş kitlelere ulaşabilir, ticari işbirlikleri ve büyük yatırımlar için fırsatlar yaratabilirsiniz.

Kısa bir video ile bütün iletişim kanallarında ürününüzü etkili ve kalıcı biçimde tanıtabilir, müşteri ve yatırımcı potansiyelinizi katlayabilirsiniz. Çekeceğimiz yüksek kalite video kalitesindeki görüntüler ve yapacağımız özgün kurgular sayesinde izleyenlerde ürünü tanıma ve ürünü kullanma isteği yaratacağız. Bir ürün tanıtım filminin bundan daha iyi bir amaç ya da hedefi olamaz da zaten.

Profesyonellikten uzak ya da ürünün niteliklerini bütün ayrıntılarıyla anlatamayan bir ürün tanıtım filmi, markanız ve ürününüze yarardan çok zarar getirecektir. Etkileyici fotoğraflar ve kurgu, ürününüzün satın alınma potansiyelini zirvelere çıkaracaktır. 4K video çekebilme kapasitesine sahip video kameralarımız, son teknoloji ekipmanlarımız, profesyonel ürün çekim standımız ve alanında profesyonel tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla kreatif süreçlerinizi en iyi şekilde yönetiyoruz.

Hâkim popüler dili çözmek, iletişim kanallarını en etkili biçimde kullanmak ve ortak estetik algıya hitap edecek türden eserler ortaya koymak, insanlara anlatmak istediğiniz şeyi en iyi şekilde anlatabilmenin anahtarlarıdır. Trendleri takip eden, senaryo konusunda uzman kreatif ekibimizle ürünlerinizi sanatsal bakışla görecek ve izleyenlerde satın alma isteklerinin doğmasını sağlayacağız.

Özel Hizmetlerimiz

Profesyonel Seslendirme

İş yaşamının büyük bir hızla dijital dünyaya kaydığı günümüzde görsel ve işitsel unsurları bir araya getirerek şirketinizi en iyi biçimde tanıtabilirsiniz. Gerek satın alma potansiyelini artırmak gerekse de iş dünyasında kendinizi tanıtarak bilinirliği artırmak için profesyonel video ve seslendirme hizmeti almalısınız. Firmalar artık kendilerini profesyonelce çekilmiş ve kurgulanmış görüntülere ek olarak profesyonel seslendirmeler ile de ifade ediyorlar.

Seminerlere, lansmanlara ya da sektörel fuarlara katılımlarınızda işletmenizin gücünü ve firmanızın potansiyelini anlatırken klasik broşür ve kartvizitler yerine kreatif bir ekip tarafından kurgulanmış, profesyonel seslendirmeler ile desteklenmiş tanıtım filmleri kullanmalısınız.  Etkili grafikler ve kaliteli görseller ve profesyonel seslendirme çalışmaları ile desteklenen videolarınızla en etkili ve kalıcı biçimde hedef kitlenize kendinizi tanıtabilirsiniz.

Ürettiğiniz ürün filmi ya da şirket tanıtım filmi için eğer isterseniz profesyonel seslendirme çalışmaları da yapmaktayız. Adeta birbiriyle yarışan iş dünyasında, üretilen tanıtım filmleri arasında öne çıkmak için, kreatif ve deneyimli ekibimizle verdiğimiz hizmeti tercih edebilirsiniz. Tanıtım filminin kurgusuna, şirketinizin vizyonuna ve ruhuna uygun olarak seçilecek olan ses dublörünün uygun tonlama ve ses tonları ile filminizi bir adım öne çıkaracaksınız.

Taleplerinize göre filmlerinize opsiyonel olarak ekleyebileceğimiz sesler filmdeki görsel öğeleri daha etraflıca açıklamak için faydalı olabilir. Diğer yandan izleyicileri duygusal olarak harekete geçirmek için etkili ses ve tonlarda da profesyonel seslendirmeler yapılabilir ya da filmin kurgulanma tarzına göre daha espritüel, mizahi bir dil de kullanılabilir.

Profesyonel Çeviri

Var olan yabancı dildeki tanıtım filmi, reklam filmi, broşür, dijital pazarlama metinleri gibi tanıtım materyallerinizi profesyonel olarak çeviriyoruz. Aynı şekilde Türkçe olarak tasarlanmış tanıtım filmi, broşür gibi reklam ürünlerinizi hedeflediğiniz dile profesyonel biçimde çeviriyoruz. Farklı ülkelerdeki müşteri adaylarına ulaşmak, ilişki ağınızı geliştirmek ve şirket sürdürülebilirliğinizi artırmak için senaryosu ile, seslendirmesi ile Türkçe olarak hazırlanmış tanıtım filmlerinizi de dilediğiniz yabancı dile profesyonel, native bir biçimde çeviriyoruz.

Sadece metin ve içerik çevirileri değil, aynı zamanda hedeflediğiniz dilde tecrübeli native dublaj sanatçılarımızla seslendirmeleri de gerçekleştiriyoruz. Planlanan çevirilerin karşı dilin gramer kurallarına tam uyumu, seslendirmelerde native vurgular gibi önemli ayrıntıları göz önünde bulundurarak vereceğimiz hizmette, şirketinizi ve markanızı dünyaya tanıtabilirsiniz.

Çeviri yapılacak dilin native dublaj sanatçıları ile yapılacak olan seslendirmelerle, aktarmak istediğiniz duyguyu en iyi şekilde diller arasında aktaracağız. Hazırlanan Türkçe senaryolar ve sloganlar, hedef dile tecrübeli personeller tarafından yazınsal anlamda çevrilecek ve isteğe göre profesyonel ses sanatçıları ile de okumalar yapılacak.

Çalıştığınız yabancı şirketin Türkiye sınırları içerisinde ürün tanıtımını yapmak için, çalıştığınız kuruluşun ürün, şirket, marka tanıtım filmlerini de profesyonel yaklaşımlarla Türkçeye en özgün şekilde kazandırabiliriz. Metin çevirilerini içeriğe hiç zarar vermeden diller arasında taşıyacak, şirketin ruhunu yansıtan müziklerle birlikte hedef kitlenize sunacağız. Diğer yandan yabancı dilde yapılmış seslendirme çalışmalarını da önce Türkçe diline kazandırıp, ardından dublaj sanatçısı çalışma arkadaşlarımızla profesyonel okumalarını gerçekleştireceğiz.


Örnek çalışmalar

  • hazırlanıyor

 

hazırlanıyor

hazırlanıyor

 


Birkaç örnek video

Çok yakında…


Bize ulaşın

Daha fazlası için sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bıraktıktan sonra, yetkili satış temsilcimiz en kısa sürede sizi arayacaktır.

Arzu ederseniz, 0850 532 3742 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.