seri ilanlar


iloon – İkinci El Alım Satım

Türkiye’nin en popüler “al sat” platformlarından biri olan iloon ile sizde; evinizde kullanmadığınız ve paraya çevirmek istediğiniz tüm ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde satışa çıkartabilirsiniz.

Her gün binlerce farklı ziyaretçi; bebek kıyafetlerinden çocuk eşyalarına, kozmetik ürünlerinden bisiklete, arabadan motosiklete kadar tüm ürünlerini iloon ile satıyor ve alıyor.


Canlı yayında, Yüz yüze, Güvenli ödeme ile al sat

Sizde hem zamandan kazanmak hem de para kazanmak için ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan, 2. el veya 0 ürünlerinizi satışa çıkartabilirsiniz.

Güvenli ödeme yöntemi ile satabilir, bulunduğunuz şehirdeki alıcılar için yüz yüze görüşme randevusu ayarlayabilir veya canlı yayında stoklu ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.


Güvenli alışveriş yapın

İster bireysel ister kurumsal bir şirket olun, tüm ihtiyaçlarınız için onbinlerce farklı ilan iloon‘da sizi bekliyor.

480 farklı kategoride, 2000’den fazla markanın Türkiye’nin 81 ilinde bulunan yüzbinlerce ilan ile ister güvenli online ödeme yaparak isterseniz yüz yüze buluşarak satıcılardan ürününüzü alabilirsiniz.


Tüm platformlarda iloon‘a ulaşın

Cep telefonu ve tabletinize iloon‘un mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. (play store, app store, appgallery)

Arzu ederseniz web sitesi üzerinden de erişim sağlayarak alım ve satım işlemlerinizin tümünü online olarak yapabilirsiniz.


 

web sitemobil uygulama