seri ilanlar


iloon – Araba Alım Satım

Türkiye’nin en popüler “alım satım” platformlarından biri olan iloon ile sizde; ikinci el araçlarınızı paraya çevirmek için hızlı ve güvenli bir şekilde satışa çıkartabilirsiniz.

Her gün binlerce farklı ziyaretçi; otomobilden motosiklete tüm araçları iloon ile satıyor ve alıyor.


Yeni alıcılar bulun

Sizde hem zamandan kazanmak hem fırsatlardan yararlanmak için ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan, 2. el araba ilanlarınızı satışa çıkartabilirsiniz.

İlanınızı saniyeler içinde ücretsiz oluşturarak, bulunduğunuz şehirdeki alıcılara veya Türkiye genelindeki müşterilere ulaşabilirsiniz. Alıcılar ile görüşme randevusu ayarlayabilir, anlık olarak iletişim kurabilirsiniz.


Fırsat ilanlarını inceleyin

İster bireysel bir kullanıcı olun ister kurumsal bir şirket olun, tüm ihtiyaçlarınız için binlerce farklı ilan iloon‘da sizi bekliyor.

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan binlerce farklı ilan ile kriterlerinize en uygun araştırmaları yaparak ister fırsat ilanlarını araştırın, ister size en uygun ilanı inceleyip satıcıya teklifinizi iletin.


Tüm platformlarda iloon‘a ulaşın

Cep telefonu ve tabletinize iloon‘un mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. (Play store, App store, Appgallery)

Arzu ederseniz web sitesi üzerinden de erişim sağlayarak alım ve satım işlemlerinizin tümünü online olarak yapabilirsiniz.


 

web sitemobil uygulama