yatırımcı arıyorum

Sıcak Kitap Satışı

İnsan ufkunun gözü olan şeydir kitap. Kitabın varlığı ve kitapla büyüyen nesillerin daha yaşanabilir bir toplum, ülke ve dünya oluşturmasına olanak sunacaktır. Tabi bununla beraber bütün kitapların raflarda olması ve stok halinde bulunması muhasebe bakımından satıcılara büyük bir yük getirecektir. Daha çok kitaba ulaşmak anlamında bakacak olursak bunun külfeti ağır olacaktır. Bu külfeti ortadan kaldırıp ve bütün kitaplara ulaşabilir bir makine yapmak nasıl olur?

Oluşan bütün sorunlardan bir fırsat çıkarmak girişimci ruhlu insanların en büyük özelliklerindendir. Krizi fırsata çevirmek girişimcilere has bir olgudur. Yapılacak olan bir küçük matbaa işlevini gören makine. Bu makine fotokopi özellikli olarak çalışmakta olacaktır. Alınan kitap siparişi, hangi yayın evine ait ise bunun bilgisi internet üzerinden makineye bildirmesi yapılacak. Telif haklarının ve basım masrafların paylaşımı yapılarak, kendini basıma hazırlayıp sayfalara dökmeye başlayacaktır. Sayfaların birleştirilmesi ve tutturulması da bu makinede olacaktır. Ayrıca kitabın kapağı da bu makinede basılarak sayfalarla birleştirip ‘Sıcak Kitap’ olarak sipariş teslimi yapılacak duruma getirilecektir. Bu makinenin yapılması hem stok hem de taşıma ve yer kaplamadan tasarruf edilmesi hasebiyle büyük kazanımlar sunacaktır.

Girişimcilerin, insan hayatını kolaylaştırmada yapacağı atılımlar daha çok ilgi görecektir. Bununla beraber giderlerin azaltılmasına dair yapılan çalışmalara örnek olarak verilebilecek güzel bir örnek teşkil etmektedir. Ayrıca sosyal açıdan da benimsenmesi, elinizin altında birçok kitaba ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu da sizi bu pazarda daha cazip kılacaktır.


şirket kurmak

kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Sıcak Kitap Satışı

okuma süresi: 1 dk
0