Yatırımcı Arıyorum

Sıcak Kitap Satışı İş Fikri

Sıcak Kitap Satışı Nasıl Yapılır

İnsan ufkunun gözü olan şeydir kitap. Kitabın varlığı ve kitapla büyüyen nesillerin daha yaşanabilir bir toplum, ülke ve dünya oluşturmasına olanak sunacaktır. Tabi bununla beraber bütün kitapların raflarda olması ve stok halinde bulunması muhasebe bakımından satıcılara büyük bir yük getirecektir. Daha çok kitaba ulaşmak anlamında bakacak olursak bunun külfeti ağır olacaktır. Bu külfeti ortadan kaldırıp ve bütün kitaplara ulaşabilir bir makine yapmak nasıl olur?

Oluşan bütün sorunlardan bir fırsat çıkarmak girişimci ruhlu insanların en büyük özelliklerindendir. Krizi fırsata çevirmek girişimcilere has bir olgudur. Yapılacak olan bir küçük matbaa işlevini gören makine. Bu makine fotokopi özellikli olarak çalışmakta olacaktır. Alınan kitap siparişi, hangi yayın evine ait ise bunun bilgisi internet üzerinden makineye bildirmesi yapılacak. Telif haklarının ve basım masrafların paylaşımı yapılarak, kendini basıma hazırlayıp sayfalara dökmeye başlayacaktır.

Kitap Satışı Yapmak

Sayfaların birleştirilmesi ve tutturulması da bu makinede olacaktır. Ayrıca kitabın kapağı da bu makinede basılarak sayfalarla birleştirip ‘Sıcak Kitap’ olarak sipariş teslimi yapılacak duruma getirilecektir. Bu makinenin yapılması hem stok hem de taşıma ve yer kaplamadan tasarruf edilmesi hasebiyle büyük kazanımlar sunacaktır. E-Kitap Satışı Yaparak Para Kazanmak

Girişimcilerin, insan hayatını kolaylaştırmada yapacağı atılımlar daha çok ilgi görecektir. Bununla beraber giderlerin azaltılmasına dair yapılan çalışmalara örnek olarak verilebilecek güzel bir örnek teşkil etmektedir. Ayrıca sosyal açıdan da benimsenmesi, elinizin altında birçok kitaba ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu da sizi bu pazarda daha cazip kılacaktır.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz