Uzmana SorunKategori: Bayilik FranchisingEvde nasıl bir ortamda iş büyütebilirim
Billur şimşek sordu 8 ay önce

Yeteneğime göre iş yapmak istiyorum/ kendi işimin olmasını istiyorum. Parasal yönden sıkıntım var yemek yapmayı sevdiğim için evimde son yılların popüler olan youtube kanalında video çekip atmayı düşünüyorum fakat onlardan nasıl ayrı olup ilgiyi kendime çekebileceğimi bilmiyorum ve bu konu da danışmak istiyorum.sizce bir kız diğer kızlardan nasıl ayrıt edilebilir ?

1 Yanıt
kobivadisi Editör yanıtladı 8 ay önce

Sevgili ziyaretçimiz;
Öncelikle büyütmeyi düşündüğünüz ve ilerlemek istediğiniz iş sektörüne karar vermelisiniz. Hangi işin size ve evinizde büyütmeye uygun olup olmadığını belirlemek ise tamamen sizin becerilerinize, eğitiminize ve boş vaktinize bağlıdır. Günümüzde Home Ofis İşler oldukça popüler durumdadır ve birçok alternatif bulunmaktadır.
Karar verme aşamasını tamamladıktan sonra,yürütülecek işin nasıl bir ortam gerektirdiğine dikkat edin. Evinizin kullanıma en uygun alanını ofis olarak seçebilirsiniz.
Kendinizi tanıyın.
Bulunulan ortamda kedini iyi hissetmek, iş motivasyonunu üst düzeyde tutarak iş verimini de maksimum seviyede artırır. Sizi nelerin rahatsız ettiğini, nelerden ve nasıl ortamlarda çalışmaktan keyif aldığınıza iyi karar verin.
Çalışma ortamında sizi rahatsız edecek, dikkatinizi dağıtabilecek tüm unsurlardan kaçının. Örneğin fazlalıktan hoşlanmıyor, sade bir ortamda bulunmak sizi rahatlatıyor ise çalışma alanınızda minimum eşya kullanımına özen göstererek işiniz için daha verimli bir ortam oluşturabilirsiniz.
Büyütmek istediğiniz işe aktif olarak devam ediyorsanız evinizi gerekli unsurlara göre uyarlamanız gerekmektedir. Henüz bir karar almadıysanız evinizde bulunan alternatiflere göre işinizi seçebilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken en önemli şey, oluşturduğunuz ortamın sizi günlük ev yaşantınızın dışında tutarak işinize adapte edecek durumda olmasıdır.
 
Saygılarımızla.