Yatırımcı Arıyorum

Sponsor Arıyorum

Sponsorluk Bulmak

Bir projeye, iş fikrine sahip olanlar veya etkinlik / organizasyon sahipleri amaçlarını gerçekleştirmek konusunda eksikliğini yaşadıkları araç gereç maddi destek ve olanakları temin edebilmek için sponsor edinmeyi düşünebilirler. Organizasyonun gereksinimlerinin bir envanterinin çıkarılması izlenecek adımların belirlenmesi desteğine başvurulacak sponsora talep bildirirken gerekli olacaktır.

Sponsor arayışı içinde bulunan etkinlik sahipleri herhangi bir sponsor adayı ile görüşmeden önce söz konusu faaliyetleri inceler, işleyişi değerlendirir mevcut sonuçlanmış etkinliklerin kazanımlarını da dikkate alarak hareket ederlerse ilk görüşmeleri nitelikli olacak yeterli, gerekli olan bilgilerin aktarımı ile gerçekleşecektir.

Firma Destekleri

Asırlardır varlığını sürdüren pek çok firma, kuruldukları günden bugüne dek sosyal sorumluluk projelerine destek veriyorlar. Spor etkinlikleri, çevre sorumluluğu etkinlikleri, çocuklara yönelik etkinlikler, buluş – icat gibi organizasyonlarda yer alıyorlar. Sponsor arayan organizasyon sahipleri kendilerini ve amaçlarını bir sayfayı geçmeyecek şekilde liste biçiminde bir tanıtım hazırlayabilirler.

 • Projenin Adı
 • Projenin Konusu, İçeriği
 • Düzenleyen Kurum
 • Yetkili Kişi
 • Yetkilinin Temsil Ettiği Birim
 • E-posta – Web Sitesi
 • Telefon
 • Projenin Süresi
 • Etkinlik Başlangıç ve Bitiş Tarihi
 • Etkinlik için talep edilecek sponsorluk bedel türü
 • Etkinliği Tanıtımı
 • Etkinliğin Ticari yada Sosyal içerikli olup olmadığı

Sıralanan liste bilgileri ile organizasyonu düzenleyecek yetkililer kendilerini ve etkinliklerini gereklilikleri ile birlikte tanıtmalıdırlar. Tanıtım içeriği hedef kitleyi de kapsayacak şekilde sponsor olacak kuruluş tarafından detaylandırılarak düzenlenmesi istenebilir bu nedenle proje olabildiğince açık, bilgilendirici hazırlanmalıdır.

Sponsorluğun Amacı

Sponsorlukta amaç iyi niyet yaklaşımı ve güven oluşturmaktır. Sponsor olan firmanın güvenilirlik imajı yükselirken sponsorluk alan firmanın amacına ulaşması sağlanmakta etkinliğin sorunları ve eksikleri giderilirken hedef kitleye ulaşılmaktadır. İnternet kullanımı sponsorluk çalışmalarının da daha etkin ve hızlı yürütülmesine olanak tanımaktadır.

En Doğru Nokta

Kobi Vadisi Türkiye Ekonomisinde gerçekleşen güncel iktisadi faaliyetlerin ışığında tüm sektörler ile ilgili bilgileri yayınlarken sektörün aktif rol sahiplerini de Kobi Vadisi Platformunda bir araya getirmektedir. Proje sahipleri, Startup Girişimciler, Melek Yatırımcılar, Franchising verenler, Bayilik arayan girişimcileri buluşturan çözüm ortağı rolünü üstlenen Kobi Vadisi, sponsorluk arayan girişimlere de aradıkları sponsor firmaya ulaşma olanağı tanımaktadır.

Organizasyon düzenleyecek ticari ya da sosyal içerikli veya kültürel projesi bulunan etkinlik sahiplerinin Kobi vadisi Platformunda yer almaları, kendilerini tanıtmaları aradıkları çözüme ulaşmalarını sağlayacaktır.

Çıkar İlişkisi

Sponsorluk karşılıklı çıkar ilişkisi içeren iş birliği faaliyeti olduğundan sponsor olacak firmaya sunulacak bilgi, projenizin gerekli tüm aydınlatıcı içerikler ile hazırlanması, sponsor adayı firma ile karşılıklı çıkar ilişkinize vurgu yapacak detayın belirginleştirilmesi aşamasında Kobi vadisi Uzmanlarından bilgi desteği sağlayabilirsiniz.

Teknolojik olanaklar sayesinde internet kullanımının yaşamımıza getirdiği hız ve kolaylık konforu iş yaşamlarımızdaki verimliliği artırarak bizlere daha fazla zaman kazandırdı. Çalışma biçimlerimiz çalışma alanlarımız ve yöntemlerimizin farklılaşması ile saniyeler içinde milyonlarca kişiye ulaştığımız hızlı sonuç elde ettiğimiz iş yaşamı alanlarına sahibiz.

Bireysel başvurular ile ayrı ayrı onlarca yüzlerce firma ile görüşmek yerine Kobi Vadisi platformunda yer alarak aradığınız çözüm ortağınıza ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz alanlarda danışmanlık hizmeti alabilir çözüm ortağınız olacak firmalar ile anında bir araya gelme olanağı elde edebilirsiniz.

Sponsorluk Dosyası

Sponsor arayışınızda sadece bir dosya hazırlamanız yeterli olmayacak belki firmaların alışıldık beklenen sorularının dışında yöneltecekleri yeni sorular olacaktır. Bu süreci yönetmek görüşmeleri hedeflendiği biçimde sonuçlandırmak için kritik sorulara da verilecek ikna edici somut cevaplarınızın bulunması, profesyonellerin tabiri ile sponsor arayanların ev ödevlerini iyi hazırlamış olmaları gerekecektir. Sponsorluk Dosyası Nasıl Hazırlanır?

Bilgi desteğine ihtiyaç duyacak sponsor arayışında bulunan etkinlik sahipleri, Kobi Vadisi uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabileceklerdir. Ayrıca projenizi hazırlarken araştırmalarınıza destek verecek sponsor olacak firmaların dikkat edeceği huşular, sponsor olmak istemelerinde etken olabilecek nedenler, sponsorluk alanları günümüz sponsorluk anlayışı konularında kaleme alınmış aydınlatıcı yazıları da Kobi vadisi Platformunda bulabilirsiniz.

Sponsorluk Çalışmaları

Sponsorluk çalışması tarafların karşılıklı çıkarlarına hizmet edecek şekilde biçimlenecektir bu nedenle sponsor olacak kurumun beklentilerine cevap verecek bir hazırlık söz konusudur. Sponsorluk talebinde ki firmaların beklentilerinin neler olduğunun tespiti stratejik yaklaşımın bu bilgiler etrafında şekillenmesi anlamlı bir çaba olacaktır.

Sponsorluk faaliyetlerinde can alıcı konulardan biri yatırımcı firmanın çıkarlarına hizmet etmesi iken diğer konu sponsorun projeyi değerli bulmasıdır. Firmaların beklentilerini bilmek, süreci başarı ile yönetmek projenize gereken önemin verilmesi sağlayacak profesyonel bir faaliyettir.

Yeni Sponsorlara Ulaşmak

Aradığınız sponsora, Kobi Vadisi ile ulaşın. Sponsor arıyorum ilanı vererek Türkiye genelinde yer alan kişi/firmalara ulaşmaya çalışın.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi
Abone Ol
Bildirim Alın
guest
11 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim
İbrahim
1 yıl önce

Rusya’da yatırım yapmak isteyen girişimci arkadaşlar. İletişime geçebilirsiniz

Aslı Sıla Üstünsoy
Aslı Sıla Üstünsoy
3 yıl önce

Kendime güvenilir bir sponsor arıyorum çevrem var ama sermaye yok.
Her reklam başı 2.000 TL alırım eğer kabul ederseniz…

Ferhat güngör
Ferhat güngör
3 yıl önce
Yanıtlanan kişi  Aslı Sıla Üstünsoy

İkiyuz seksen bin borcum var yardım etmek istiyen olursa çok sevinirim ev kredisi

Abdul samet dürücü
Abdul samet dürücü
4 yıl önce

Sponsor arayorum sizin markanızı daha iyi tanıtmak ve daha fazla müşteri içi ama desteklerinizi beklerim
Her reklam başı 3.000 tl alacam kabul ederseniz

Soner Coşkun
Soner Coşkun
4 yıl önce

Merhaba ben milli Sporcuyum bedensel engelli halterciyim ben sponsor arıyorum ama birtürlü bulamadım dünya üçüncüsüyüm vede Avrupa ikincisiyim bana yardımcı olmanızı istiyorum bana kimse yardımcı olmadı yarısma ya hazırlanıyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim

Murat Ali
Murat Ali
5 yıl önce

İyi günler inşaat sektörüne atılmak istiyoruz ama sermayemiz yok bize 250 bin lira kadar sponsorluk yapabilecek birileri varsa lütfen ulaşın hakkınızı fazlasıyla öderiz çok ihtiyacımız var
bayilik veren firmalar
iş planları
Yatırımcı Bul
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
Uyarı: bu sayfada bulunan; bilgiler, içerikler veya yorumlar yatırım tavsiyesi değildir.
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz