Yatırımcı Arıyorum

Suya Sabuna Dokunmamak = Bayilik

Karlı Bir Bayilik Almak

İnsanlarımız sermaye sahibi iken çeşitli yatırımlar denemektedir. Uzun vadede kar sağlayacak olan ve ölü yatırım olarak tabir ettiğimiz gayrimenkul bunlardan biridir. Bunun dışında ek olarak iş kurmak isteyen girişimciler de az değildir. İş kurmak için çeşitli sektörlerin çeşitli alanlarında seçenekler mevcuttur. Ama şunu bilmeliyiz ki ticaret risktir. Yani kuracağımız işin tutup tutmayacağı ya da bizi batırıp batırmayacağı belli değildir. İşin sektörüne göre, kurduğumuz yerin o iş açısından jeopolitik konumuna göre, alıcının durumuna göre çeşitlilik kazanmaktadır.

İş kuracağınız zaman eğer bu işi sıfırdan kuruyorsanız sektörde tanınmanız zaman alacaktır ve bu geçen zamanda tabiri yerindeyse keseden yiyeceksinizdir. Fakat bilindik bir firmanın bayiliğinde tanınma derdiniz olmayacaktır. Kuracağınız işletme her neyse onun için yer bulma derdiniz de vardır. Yani hem işe uygun bir yer olmalıdır hem de size aynı şekilde uymalıdır. Ayrıca yeri tutmak için de yine görüşmeler sağlamanız gerekecektir. Bulacağınız yer sektörün değer görmeyeceği bir yer ise yine zarar edeceksinizdir. Fakat bayilik sisteminde bunların hepsi tamamlanmış olacaktır ve iş yeriniz hazır bir biçimde size teslim edilecektir. Diğer bir tabirle buna anahtar teslim diyebiliriz.

Bayilik ile İş Kurmak

İşinize başladığınız andan işinizin oturma sürecine kadar devamlı bir sıkıntı hali devam edecektir. Çünkü her geçen gün farklı eksiklikler sezeceksiniz ve bunların oturması da çok uzun sürecektir. Hatta yoğun bir stres ve sıkıntı içerisinde de olacaksınız. Giriş-çıkışlarınız istemsizce uzamak zorunda kalacaktır.

Ama bayilik aldığınızda elinize hazır bir sistem gelmiş olacak ve izleyeceğiniz yolu net olarak bileceksiniz. Sadece farklı olarak bölgenizdeki işinizi geliştirmek adına ya da bölgenize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Bunun dışında zaten bayiliklerin sistemi belli olduğu için suya sabuna dokunma gereği duymayacaksınız. Şu da var ki kurduğunuz işte siz uzun zamana yayılmış bir süreç içerisinde başarı elde etmeye başlarsınız. Yani ilk zamanlarınız kazanç elde etmeden geçebilir. Fakat bayilik sisteminde zaten sistemi oturmuş yerler ile çalışacağınız için ilk zamanlar olması ya da bir süre sonra olması bir şey fark ettirmeyecektir. İlk zamanlarınızdan itibaren kazanç sağlayabileceksiniz.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz