FK Filament

FK Filament olarak 2018 yılından itibaren gelişen dünya teknolojilerinin en gözde teknolojilerinden olan 3 Boyutlu Yazıcıların sarf malzemesi olan Filament üretimi yapmaktayız. Ürünlerimiz 3 Boyutlu yazıcı kullanıcıları tarafından tercih bakımından Türkiye’de revaçta olan sayılı firmalar arasındadır.

Giresun Görele

Star Air Elektrik

Firma olarak yurtiçi ve yurtdışından ürünler tedarik ediyoruz istediğiniz ürünü istediğiniz sayıda en uygun fiyata temin ediyoruz ister konteyner ile sipariş verin isterseniz 100-200 her türlü hizmet vermeye hazırız.

Kocaeli

Protek Teknik

Yarı iletken koruma sigortaları Yüksek güçlü yarı iletkenler (Tristör, Diyot, IGBT vs.) Ağır sanayi için özel sensör çözümleri Vinç güvenlik ve otomasyon elemanları (Kumandalar, tambur switchler, tur switchleri, çatal switcler, encoder, fren sistemleri vs.) Hız ve pozisyon ölçüm elemanları (Encoder, Takojeneratör, Resolver vs.) Endüstriyel röleler (Acil stop, Işık bariyeri, Soft starter, İzolasyon izleme vs.) Konveyör güvenlik elemanları (Bant kaydı şalteri, İpli şalter, aşırı hız switchleri, vs.) Işıklı uyarı ve ikaz cihazları (Sirenler, sinyal kuleleri, kombinasyonlar vs.) Limit switch ve buton grubu

İstanbul

Tonia Service

TONİA Technology of new İndustrial Service Otomasyon servisi Montaj ve imalat makinelerinden Robot sistemlerine imalat, Kurulum, onarım, bakımdan yazılıma kadar hizmetinizdeyiz Uluslararası ağımızda sizde yer alın Otomobil, sağlık ve otomatizasyon sektörlerinde dünyada önde gelen fabrikalarla çalışıyoruz. Güvenilir ve seçilmiş şirketlerle sağlam işbirlikleri kurduk. Bu ağı genişletemk isteriz, dolayısıyla sizide aramıza katmaktan onur duyarız. Pazarlama ve iletişim Ürün pazarlama, makine alımı ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Almanca, Ingilizce ve Fransızca dillerinde müşterileriniz ve işbirlikçilerinizle tüm sorularınız ve sorunlarınızı çözmek için yanınızdayız. Kaliteli hizmet Avrupada değişik sektörlerde edindiğimiz tecrübelerle geniş kapsamlı bir makine hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Uluslararası hizmetler Ürünlerin satışı, kabulü, nakliyatı ve reklamı için uluslararası şirketlerle işbirliği içerisindeyiz. Inove makineler ve personel eğitimi dahil dört dilde destek sağlıyoruz. Bakım, onarım ve yedek parça hizmeti içeren size en uygun çözümleri sunmak icin çok yönlü makine hizmeti sunuyoruz. Bizimle bağlantınız Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var? Yetkili ekibimiz sizi bilgilendirmekten ve yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Elbette bize telefon ve sosyal medya üzerinden ulaşabilir veya internet sitemizde ziyaret edebilirsiniz. TONIA GROUP www.tonia-service.com

Elhelb Smart Solutions

Firmamız Antalya merkezli olup çok çeşitli elektronik eşya/cihaz ve markaların distrubütörlüğünü üstlenmektedir. Akıllı ev ile ilgili akıllı röle anahtarı olan : Shelly Ürünleri Türkiye Distrubütörüyüz Akıllı Saat olarak olarak MOBVOI markasının Türkiye Distrubütörüyüz (TicWatch,TicPod..) Akıllı Kapı Kilidi olarak : Nuki adlı markanın Türkiye Distrubütörüyüz Kamera sistemleri olarak : HIK VISION markası altında çalışan EZWIZ adlı kamera sistemlerinin Türkiye Distrubütörlüğünü yapmaktayız. MyKi adlı özellikle evcil hayvan takibi yapan firmanın Türkiye Distrubütörüyüz MClimate adı altında evdeki radyatör,klima vb ürünlerin kontrolünü sağlayan firmanın TR Distrubütörlüğünüde yapıyoruz.

Antalya / Muratpaşa

Elektrotem Elektrik Sistemleri

Doğru hizmet, Doğru ticaret sloganıyla yola çıktık ve, ELEKTROTEM Elektrik firmasını kurduk, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için 2016 yılından bu yana, yaptığımız köklü tedarikçi anlaşmaları, nitelikli ve dinamik personel yapımız ile birlikte gerçekleştirmeyi planladığınız tüm projelerinizde birlikte çalışmaktan onur duyarız. Başta elektrik olmak üzere yapı, hırdavat malzemeleri konusunda geniş kapsamlı çalışma ağımız sayesinde istenilen ürünlerin tedariği sağlanır.

İstanbul Beyoğlu

Elko Dijital Uydu

Uydu anten montaj ve teknik servis, çanak anten montaj servis, uydu anten montajı ve servisi, receiver satış ve servis.

Antalya Muratpaşa

Arasta Elektronik

Bünyemizde bulunan alanlarında uzman mühendis kadromuz sayesinde; kablosuz haberleşme, kontrol otomasyon ve medikal alanlarında her türlü elektronik kart tasarımı ve yazılımını dilediğiniz şekilde yapmaktayız.

İstanbul Esenler

Ramosis teknoloji tasarım san. tic. ltd. şti.

Akustik mekanların tasarımı ve uygulaması. Mobilya ve Ev Dekorasyon Ürünlerinin tasarımı ve imalatı. CNC Freze Tezgahı imalatı. 3D Modelleme ve Render Hizmeti. Kurumsal Kimlik Tasarımı. Yazılım ve Web Tasarım Hizmetleri. Endüstriyel Tasarım Hizmetleri. Kosgeb – Tübitak vb. Proje hizmetleri.

Kütahya

Talebinizi İletin

Tedarikçi üye firmaların sayfalarını ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi form veya telefon numarası ile iletebilirsiniz.

İletişim Kurun

Aynı sektörde yer alan profesyonel üyeler arasından size en uygun olanı seçerek iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Tedarikçi Olun

Ücretsiz olarak tedarikçi firma kaydınızı tamamlayıp, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Tedarikçi Olmak İstiyorum