TEDARİKÇİ ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Tedarikçi firmanızı yayınlayın

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Kobi Vadisi mobil uygulama indir

İnşaat

Homapex

Homapex Markası ile 2020 yılından günümüze, Ev, Banyo ve Mutfak gereçlerinin üretimi ve satışında faaliyet göstermekteyiz. Konya’da bulunan üretim tesisimizde,..

Konya Karatay
İnşaat

Ayvalık Peyzaj

Yaşam alanlarınız konutlar , siteler , villa, bahçe, veya dilediğiniz alanlarda için peyzaj ile ilgili tüm düşünceleriniz uzman ekibimiz ile..

Balıkesir Ayvalık
İnşaat

3 Gen Proje

Firmamız Modüler Su Deposu sektöründe Adana’da faaliyet göstermekte olup, Türkiye’nin tüm illerinde ve Yurt Dışında referans işe ve müşteri portföyüne..

Adana
İnşaat

Akisan Mekanik

Akisan Mekanik, 1994 yılında ticaret hayatına başlamış olup; yapı tadilat – tasarım – montaj – dizayn – güvenlik ürünleri tedarikçisi..

İstanbul Beylikdüzü
İnşaat

Hane House

Hane House, Tiny House on Wheels’in Türkiye’deki üreticilerinden biridir. Bu sektörde örnek gösterilen lider firmalardan biri olmayı hedefleyerek, asırlık ticari..

İstanbul Avcılar
İnşaat

Söve Home

SÖVE HOME bina iç ve dış cephe ısı yalıtım ve dekoratif yapı malzemeleri konusunda 2008 yılından bu yana biriktirdiği bilgi,..

Samsun Tekkeköy

Rusya/ Moskova merkezinde bulunan şirketimiz Rusya ve Orta Asya ülkelerinde mimarlık, mühendislik, taahhüt, inşaat alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir…

Rusya Moskova

Tüm inşaat taahhüt

Antalya Muratpaşa

Taş tozu üretimi ve kalıpçılık

İstanbul Beylikdüzü
İnşaat

333.Design

İç Mimarlık hizmetleri

İstanbul Beşiktaş

Enerji Kimlik Belgesi

İstanbul Pendik