Akisan Mekanik

Akisan Mekanik, 1994 yılında ticaret hayatına başlamış olup; yapı tadilat – tasarım – montaj – dizayn – güvenlik ürünleri tedarikçisi olarak 200’den fazla ürün gamını siz değerli müşterilere sunmaktadır. Bazı ürün grupları: Yangın söndürme sistemleri Su arıtma sistemleri Doğalgaz bağlantı ve tesisat ürünleri Kapsamlı sıhhi tesisat ürünleri Kalorifer montaj, bakım, tadilat ve yedek parça ürünleri Elektrik ve enerji ürünleri gibi vb. inşaat sektöründe yer alan ürün grubunu montaj, ürün satış ve tedarik hizmeti olarak sunmaktadır.

İstanbul Beylikdüzü

Hane House

Hane House, Tiny House on Wheels’in Türkiye’deki üreticilerinden biridir. Bu sektörde örnek gösterilen lider firmalardan biri olmayı hedefleyerek, asırlık ticari tecrübe ve üretim kabiliyeti ile sizler için eşsiz yaşam alanları yaratıyoruz. Hane House, İstanbul, Türkiye’nin Avcılar semtinde yer almaktadır ve dünya çapında işimizi kurmak istiyoruz. Hane House Türkiye’nin en iyi Tiny House On Wheels üreticisidir ve sağladığımız Tiny House on Wheels kaliteden ödün vermeden Türkiye’de üretilmektedir. Ürünlerimiz, tüm isteklerinizi dikkatle dinledikten sonra ihtiyaçlarınıza göre farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Hane House, Türkiye’de Tiny House on Wheels üreticisidir. Hane Tiny Evleri, aile dostu olacak şekilde inşa edilmiştir ve kompakt evlerin tüm modern kolaylıklarına sahip ideal başlangıç evleridir. Hafif olacak şekilde tasarlanan ev, treyler ile kolayca taşınabilir.

İstanbul Avcılar

Söve Home

SÖVE HOME bina iç ve dış cephe ısı yalıtım ve dekoratif yapı malzemeleri konusunda 2008 yılından bu yana biriktirdiği bilgi, beceri ve iş tercübesiyle, bir marka oluşturmanın heyecanı ile, müşteri memmuniyeti ilke edinerek, yenilikçi, güvenli ve güçlü yapısıyla 2012 yılında SAMSUN da hizmete başlamıştır. Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun politikamızla müşterilerimizin memmuniyeti maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. En iyiyi, temiz, kaliteli ve uygun fiyatla ürün sunumu yapmak. Bunun için kaliteli markalı ürün portföyü, profesyonel çalışma kadrosu ile hizmet sunmak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmak.

Samsun Tekkeköy

Ales Architecture & Construction

Rusya/ Moskova merkezinde bulunan şirketimiz Rusya ve Orta Asya ülkelerinde mimarlık, mühendislik, taahhüt, inşaat alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Bölgenin tüm yönetmeliklelerine hakim ve tüm sertifika, lisanslara sahip olduğumuz için kısa zaman içinde her kategorideki yapınızın projelerini hazırlar ve anahtar teslim taahhüt hizmeti verebiliriz.

Rusya Moskova

Atan İnşaat Mühendislik

Tüm inşaat taahhüt

Antalya Muratpaşa

Anka Hammadde Kokulu Taştozu ve Silikon Kalıpçılık

Taş tozu üretimi ve kalıpçılık

İstanbul Beylikdüzü

333.Design

İç Mimarlık

İstanbul Beşiktaş

Nish Mühendislik

Enerji Kimlik Belgesi

İstanbul Pendik

Talebinizi İletin

Tedarikçi üye firmaların sayfalarını ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi form veya telefon numarası ile iletebilirsiniz.

İletişim Kurun

Aynı sektörde yer alan profesyonel üyeler arasından size en uygun olanı seçerek iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Tedarikçi Olun

Ücretsiz olarak tedarikçi firma kaydınızı tamamlayıp, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Tedarikçi Olmak İstiyorum