Multicare

Teknik Aerosol Sprey, Sprey Boya, Oto Katkı Ürünleri, Oto Kozmetik Ürünlerimiz mevcuttur.

İstanbul

Crazy Design Fresh

İPLİ ARAÇ KOKULARI ALANINDA YENİ OLUŞUM BİR FİRMAYIZ. 1 Ay içerisinde iyi bir gelişme kaydettik kokularımızı ön plana çıkartan şey bir promosyon olarak değilde marka olabilmek ve her ucuz şey kötü değil bu algıyı kaldırabilmek adına benzin istasyonları tuningciler oto aksesuar alanındaki heryere ürünler bırakıyoruz.farklı tasarımlar kaliteli baskımız ve kokularımızla ön plandayız.

İstanbul

4E CARE

Yazlık ve kışlık araç bakım ürünleri Bor mineralli hijyenik el ve ortam temizleyici Antifiriz Cam suyu Yağmur kaydırıcı Buğu önleyici Lastik parlatıcı Hızlı cila Jant temizleyici ve parlatıcı Genel temizleyici Torpido bakım sütü Deri ve vinil temizleyici Motor temizleyici ve koruyucu Ultımate wax, wash boya koruyucu cilalı şampuan Seramik wax seramik cila Araç ve ortam kokusu Asma koku Klima koku Lastik tamir kiti Klima bombası

İstanbul Ataşehir

MTC Otomotiv

MTC Otomotiv A.Ş Özellikle Boyasız göçük düzeltme, ayrıca Kaporta, boya, detaylı temizlik, yüzey ve boya koruma alanlarında hizmet veren bir firmadır. Firmamız Boyasız göçük onarımında sektördeki ilk firma olma özelliğini koruyarak 12 senedir sektöre öncülük ederek, gurur verecek şekilde güçlü ve sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Yıllardır özverili ve dürüst esnaf mantığıyla çalışan firmamız yaklaşık 30.000 adedin üzerinde araca modern bir ortamda gelişmiş ekipman ve teknisyenlerle üstün kalitede hizmet vermiştir. Zor zamanlarda bile sürekli kendi işine yatırım yapan firmamız dikey bir büyüme gerçekleştirerek ve bir ilham kaynağı olarak sektöre ufuk ve vizyon kazandırmıştır.

İstanbul Sarıyer

GMC Film Antalya

Firmamız 2016 yılından bu yana GMC Film markasının Antalya yetkili bayisidir. Profesyonel olarak müşterilerimizin araçları ve yapıları için 40’dan fazla uygulama hizmeti sunmaktayız. Tüm personellerimiz markamız tarafından eğitimli olup, konusunda uzman teknisyenlerdir. ISO 9001 ve 10002 belgelerine sahip olarak, en üst seviye de müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Araçlar için uygulama hizmetlerimiz: Araç Cam Filmleri Araç Koruma Filmleri Araç Seramik Kaplama Araç Renk Değişimi Araç Güvenliği Yapılar için uygulama hizmetlerimiz: Mimari Cam Filmleri Bina Cam Filmleri Yapı Dekorasyon Yapı Güvenliği Ekstra Hizmetler Özel Projeler Sadece Antalya merkez’de değil, aynı zamanda; Antalya’nın tüm ilçeleri ve komşu illerinde de hizmet vermekteyiz. Sosyal ağlarımızda yapmış olduğumuz örnek uygulamaları inceleyebilir, telefon numaramız ile bizi arayarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Antalya Muratpaşa

Talebinizi İletin

Tedarikçi üye firmaların sayfalarını ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi form veya telefon numarası ile iletebilirsiniz.

İletişim Kurun

Aynı sektörde yer alan profesyonel üyeler arasından size en uygun olanı seçerek iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Tedarikçi Olun

Ücretsiz olarak tedarikçi firma kaydınızı tamamlayıp, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Tedarikçi Olmak İstiyorum