TEDARİKÇİ ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Tedarikçi firmanızı yayınlayın

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Kobi Vadisi mobil uygulama indir

Plastik Ambalaj

MTM Plastik Ambalaj

Plastik poşet üretimi yapıyoruz. Her renk her ebat ve her mikronda üretim yapabiliriz. Bakkaliye torbası da üretiyoruz. Sizlerle çalışmak isteriz.

Gaziantep Şehitkamil
Plastik Ambalaj

Göktürk Ambalaj

Ofset ve flekso baskılı kutu imalatı

İstanbul Beylikdüzü
Plastik Ambalaj

Maykap

Firmamız karton bardak ve kullan at ürünleri üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda bir işyerinde tüketilen ambalaj ve temizlik ürünleri tedariği yapmaktadır…

İstanbul Maltepe
Plastik Ambalaj

Gkkfoil

GKK Ambalaj olarak Endüstrinin taşıma, paketleme, koruma ihtiyaçları için müşterinin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Plastik ambalaj sektöründe sunduğumuz hizmetin kalitesini,..

Kocaeli İzmit
Plastik Ambalaj

Ormaksan Kalıp Makine

Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından..

İzmir Kemalpaşa
Plastik Ambalaj

Alzer Ticaret

her türlü elektrik malzemesi, inşaat malzemeleri, ambalaj ve poşet, fidan torbası – sılaj, malç naylonu, çilek naylonu ürünleri mevcuttur.

Ankara Altındağ
Plastik Ambalaj

NeroPlas

2015 yılından bu yana endüstriyel plastik ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz. Tek kullanımlık önlükler, endüstriyel çöp torbaları, strech filmler, Big-bag çuvallar..

İstanbul Maltepe
Plastik Ambalaj

Akyol Ambalaj

Orjinal hışır poşet 2. kalite poşet Baskısız koparma torba Baskısız alttan dikişli torba (körüklü ve koruksuz) 100 mm tek kat..

İzmir
Plastik Ambalaj

Fey Ambalaj

Fey ambalaj; ambalaj ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda tüketim ürünleri ile ofis, restaurant, market ve bir çok alana hizmet veren..

İstanbul Güneşli Bağcılar