Alzer Ticaret

her türlü elektrik malzemesi, inşaat malzemeleri, ambalaj ve poşet, fidan torbası – sılaj, malç naylonu, çilek naylonu ürünleri mevcuttur.

Ankara Altındağ

NeroPlas

2015 yılından bu yana endüstriyel plastik ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz. Tek kullanımlık önlükler, endüstriyel çöp torbaları, strech filmler, Big-bag çuvallar gibi endüstriyel tüketim malzemelerini üretimini ve tedariğini yapmaktayız. 2021 yılı itibariyle verdiğimiz hizmete Neroplas adıyla devam edeceğiz. Müşteri memnuniyeti, yüksek kalitede ürünler ve düşük fiyatlar ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktayız.

İstanbul Maltepe

Akyol Ambalaj

Orjinal hışır poşet 2. kalite poşet Baskısız koparma torba Baskısız alttan dikişli torba (körüklü ve koruksuz) 100 mm tek kat yada çift kat istenilen kalınlıkta ve istenilen masura çapında baskısız polietilen bobin İstenilen renkte kasa ve koli torbaları (körüklü ve koruksuz) Shink naylonu İstenilen ebatta Endüstriyel çöp torbaları (körüklü veya körüksüz)

İzmir

Fey Ambalaj

Fey ambalaj; ambalaj ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda tüketim ürünleri ile ofis, restaurant, market ve bir çok alana hizmet veren online kurumsal tedarik hizmetidir. Fey ambalaj, 1994 yılında günümüze hizmet veren Karahol Oto. San ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında kurulmuş elektronik ticaret hizmetidir.

İstanbul Güneşli Bağcılar

Talebinizi İletin

Tedarikçi üye firmaların sayfalarını ziyaret ederek, ihtiyacınız olan tüm taleplerinizi form veya telefon numarası ile iletebilirsiniz.

İletişim Kurun

Aynı sektörde yer alan profesyonel üyeler arasından size en uygun olanı seçerek iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Tedarikçi Olun

Ücretsiz olarak tedarikçi firma kaydınızı tamamlayıp, yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi: Tedarikçi Olmak İstiyorum