TEDARİKÇİ ARAMA


SEKTÖR SEÇİMİ


Tedarikçi firmanızı yayınlayın

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


Firmamız karton bardak ve kullan at ürünleri üretimi yapmaktadır. Aynı zamanda bir işyerinde tüketilen ambalaj ve temizlik ürünleri tedariği yapmaktadır…

İletişim
İstanbul Maltepe

GKK Ambalaj olarak Endüstrinin taşıma, paketleme, koruma ihtiyaçları için müşterinin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Plastik ambalaj sektöründe sunduğumuz hizmetin kalitesini,..

İletişim
Kocaeli İzmit

Firmamız Ormaksan Kalıp Makine olarak siz değerli sektör yetkilileri ile ticari işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz. Firmamız kurulduğu 1994 yılından..

İletişim
İzmir Kemalpaşa

her türlü elektrik malzemesi, inşaat malzemeleri, ambalaj ve poşet, fidan torbası – sılaj, malç naylonu, çilek naylonu ürünleri mevcuttur.

İletişim
Ankara Altındağ

2015 yılından bu yana endüstriyel plastik ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz. Tek kullanımlık önlükler, endüstriyel çöp torbaları, strech filmler, Big-bag çuvallar..

İletişim
İstanbul Maltepe

Orjinal hışır poşet 2. kalite poşet Baskısız koparma torba Baskısız alttan dikişli torba (körüklü ve koruksuz) 100 mm tek kat..

İletişim
İzmir

Fey ambalaj; ambalaj ürünleri, temizlik ürünleri ve gıda tüketim ürünleri ile ofis, restaurant, market ve bir çok alana hizmet veren..

İletişim
İstanbul Güneşli Bağcılar