Sarf Market

 

Sarf Market, kurulduğu ilk günden bu zamana kadar küçük ve büyük kurumların ihtiyaç duyduğu tüm ofis malzemelerini en kısa sürede, en iyi fiyatlarla sunma ilkesini sürdürmektedir.
Kurumunuza temizlik, gıda, kırtasiye ve diğer ofis malzemeleri konusunda taleplerinizi karşılamak ve size en uygun çözümleri sunmak önceliğimizdir.

Sarf Market kimdir ?
Perakende ve orta ölçekli ofislerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2002 yılında kurulan ve merkez ofisi Mecidiyeköy’de hizmet vermeye başlayan Sarf Market, 2007 yılından itibaren “Ev Dışı Tüketim Ürünleri” satış ve dağıtımının sağlanması şeklinde bir yapılanmaya gidererek, tüm işletmelerin kırtasiye, gıda, temizlik ve diğer tüm ofis ihtiyaçlarının teminini en uygun maliyet, sürdürülebilirlik ve üstün hizmet kalitesi ile sağlamaktadır.

Türkiye genelinde hizmet veren Sarf Market, www.sarfmarket.com.tr üzerinden çevrim içi olarak da ofis sahipleri ya da satın alma yöneticilerine ihtiyacı olan tüm malzemeleri sunarken, işlerini kolaylaştıracak yeniliklerden haberdar ederek zaman ve para tasarrufu konusunda fırsatlar sunmaktadır.
Günümüzde Sarf Market, Türkiye’de önde gelen birçok markanın bayilik ve distribütörlüğünü yaparken, aynı zamanda “Etiketim” ve “Super Secret” markalarının da ithalatçısıdır.

Nasıl Çalışıyoruz ?
Kurulduğu günden bu yana dürüstlüğünden ödün vermeden iş ortaklarına en iyi işbirliği şartlarını sunmak, müşterilerine daima yüksek kalitede hizmet sunmak için çalışmaktayız.
Ofis malzemelerinden, gıda ürünlerine; temizlik malzemelerinden, teknoloji ürünlerine küçük ya da büyük fark etmeksizin işletmelerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve hızlı teslimat garantisi ile giderebilmelerine imkan sağlıyoruz.
Stoklu çalışma prensibimiz sayesinde işletmelerin depolama alanlarından tasarruf etmelerine olanak sağlarken; ihtiyaç duyulan ofis malzemelerini kendi dağıtım araçlarımız ile iki iş günü içerisinde işletmelere ulaştırıyoruz.

Distribütörü Olduğumuz Markalar
Super Secret
Etiketim

Kurumsal Distribütörü Olduğumuz Markalar
Diversey
Sca-Tork
Lipton
Mehmet Efendi
Nestle
Jacobs

Diğer Çözüm Ortaklarımız;
Gıda ürünlerinde;
Ofçay, Çaykur, Doğuş Çay, Pınar, Dimes, Erikli, Hamidiye Su, Doğadan, Coca Cola, Huhtamaki, Arnes, Sırma Soda, Jacobs

Temizlik ürünlerinde;
Eczacıbaşı, Selpak, Marathon, Maratem, Marmaris, Milas, Nergis, Discover, Arı Metal, Ceymop, Bayer Kimya, Ermop.

 


 

Sektör
Şehir
Çalışma Tipi
Tedarikçi / Toptancı
Kuruluş Yılı
2002
Sevkiyat Yöntemi
İşyerinde Teslimat
Tüm Şehirlere Gönderim
Şirket Türü
Limited Şirketi
Şirket Ünvanı
SARF MARKET BİLG. VE KIRT.MALZ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Telefon

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile yüz yüze görüşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.