Tekne Kiralama İş Fikri

Deniz Araçları Kiralama Hizmeti Sunmak

Yaz aylarında tatilcilerin ve özel organizasyonlar planlayanların ilgi odağı halinde olan tekneleri kiralayarak iş fikirlerini girişimci bir hamle ile kazanç kaynağına döndürülebilinir. Klasik haline gelmiş otel odalarına sıkışmanın yerine daha iyi bir fikir olan tekne kiralayarak tatillerini hayal ettikleri gibi yaşama fırsatı sunuluyor. İstenildiğinde denize açılıyor güzel ve cazip görülen yerde denize girilir orada kalınır. Farklı yerlere gidilir hem gezerek hem de farklı yerlerin güzelliklerini keşfetme imkanı bulunabilinir.

Doğal güzellikler, muhteşem mavilik, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilecek açık hava turları düzenlenmektedir. İstenilen yerde mola verilerek orman ve dağlar da sağlıklı yaşam yürüyüşleri yapma, ailelerine ve dostlarına alışveriş olanakları, tarihsel zenginliklerin farkına varma keşfetme fırsatı yakalanır. Tekneleri sadece tatilcilere tatil olanakları olarak kiralamayla kısıtlı kalmaz. Mavi açık hava turları düzenlenir hayatın en özele güzel anlarını farklılık oluşturarak daha hoş mekanlar da gerçekleştirmek isteyenlere en güzel fırsatlardadır. Mavi yolculuk tekne turları herkes için mükemmel bir tatil fırsatı. Tatil yapılacak ve turlar düzenleyecek kadar büyük bir tekne alınarak talep eden tatilcilere ve özel anlarını kutlamak isteyenlerin hizmetine sunulur. Kiralama ücretleri  tekne sahibinin kazanç düzeyini yükseltecek durumdadır.

Karlı İş Modeli

Türkiye’deki Akdeniz ve Ege Bölgesindeki denizlerin güneşi denizi ve kumu harika doğal güzellikleri ile tatil merkezi durumundadır. Tatil tercihini tekneden yana yapan kişiler harika güzelliklerle tatilin keyfini çıkarırken akşamları serin ve deniz sesiyle dinlenme fırsatı buluyorlar.

Klasik düğün salonları yerine en özel günlerini doğanın ortasın da maviliklerin içersin de misafirlerini ağırlayıp hem de özel günlerini unutulmaz bir günle taçlandırmak isteyenlere de tekne kiralayarak misafirlere özel onlar yaşama fırsatı sunulur. Tekneleri düğün, nişan yada doğum günlerine özel olarak düzenleyerek kiralanıyor ve kazanç sağlanıyor. Sadece bir gün içerisinden bir aylık kazanç tutarın da kar elde edilir. Harika bir iş fikri olarak değerlendirilir ve gelir kaynağı olarak yaz aylarında gelir kaynakları arasında yer almaktadır.

Müşteri Kitlesi

Oteller kapalı ve kalabalık ortamlardan sıkılanlar ve tercihlerini daha sakin ve evlerindeymiş gibi hissettiren alanlarda tatil yapmak isteyenler için tekne tatili harika tatil tercihi olabilir. Aileleriyle yada kişinin kendi başına rahatlıkla kolay bir şekilde tatilin tadını çıkararak hoş vakit geçirebilirler. Tekne alınan tutarını bir yaz mevsimin de iyi bir düzeyde faaliyet göstererek çalışıldığı tanıtımının profesyonel şekilde yapıldığı takdirde büyük oranlarda kazanç sağlanması satın alınma fiyatının rahatlıkla karşılanması mümkün olacaktır.

Özel anlara mevsimlik tatil planlarına ve bazı kişileri tekneden belirli sürelerde yaşamak ve sinir stresten uzakta süper bir tatil yapmak  için kiralanabilinir. Tekne kiralamak iş fikri oldukça keyifli ve kazancı yüksek oranlarda gelir kaynağı olabilecek iş alanıdır.kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Tekne Kiralama İş Fikri

okuma süresi: 2 dk
0