Türkiye’de Franchising Vermek

Türkiye’de franchising tanıtımı yapmak

Türkiye coğrafi konumu açısından hem Avrupa hem de Asya’nın orta noktası olarak oldukça kritik bir merkezdir. 2018 nüfusu 80.000.000’dan daha fazladır. Dünya genelinde birçok ülkeden ciddi göç alarak insanların hem iş hem de yaşamsal olarak tercih ettiği popüler ülkelerden biridir.

Ticari anlamda, Türkiye hem zenginliği hem de ekonomi açısından özellikle son 15 yılda dünya genelinde çok iyi bir ticari konuma ulaşmıştır. Bu durum haliyle dünya genelinde bulunan birçok şirketin dikkatini çekerek, Türkiye’de yapmış oldukları yatırımlara daha fazla artış sağlamışlardır.

2018 yılında Dünya’nın en büyük hava limanının açılmasından sonrada, bölgede sahip olduğu ulaşım ve lojistik ağı çok daha ileriye taşınmıştır.

Türkiye’de yaşayan insanlar; yeniliğe ve modern ürünlere çok fazla önem göstermektedir. Buna en basit örnek olarak: Dünya genelinde bulunan ülkeler arasında, otomotiv sektörü Türk insanının vazgeçilmez alanlarından biridir.

Nüfus yoğunluğu yaklaşık olarak: kadınlar ve erkekler birbirine eşit durumdadır. Öğrenim açısından da çok ciddi bir kitle üniversite mezunudur.

Türkiye sadece kendi içinde değil, komşu ülkelerin birçoğuna özellikle ticari/ekonomi alanında örnek teşkil etmektedir. Bu yüzden yatırımcılar Türkiye’yi her zaman çok fazla önemsemektedir.

Türkiye’de Dünya Markaları Bulunuyor

Dünya genelinde oldukça yüksek popülerliğe sahip markalar, Türkiye genelinde uzun zamandır franchise sistemi ile hizmet vermekteler. Yapmış olduğumuz araştırmalarda; her markanın Türkiye genelinde ortalama 50’den fazla şubesi bulunmaktadır.

Sizde uluslararası bir marka olarak Türkiye pazarına giriş yapmak ve ülkemizde franchise ağınızı kurmak istiyorsanız, Kobi Vadisi olarak profesyonel destek vermeye hazırız.

Biz, bir danışmanlık şirketi değiliz. Türkiye’nin en büyük franchise ve franchising firmalarını yeni yatırımcılara ulaştıran profesyonel bir web sitesiyiz. 400’den fazla markaya ev sahipliği yaparak, her gün yüzlerce yeni yatırımcı taleplerini franchising veren firmalara ulaştırıyoruz. Örnek: Franchising Veren Markalar

Sizde franchising veren firmanızın tanıtımını Türkiye genelinde yapmak istiyorsanız, firmanıza sunabileceğimiz özel hizmetler ile bu desteğimizden faydalanabilirsiniz:

  • Türkiye bayilik/franchising pazarına yeni giren markalara özel çözümler sunarak marka bilinirliklerini en üst seviyeye taşımalarında yardımcı olabiliriz.
  • Özel çözümler sunarak bulunduğunuz sektörde yer alan rakiplerinizden çok daha kapsamlı tanıtım materyalleri ile firmanızı doğru hedef kitleye ulaştırırız.
  • Yeni yatırımcılara/girişimcilere ulaşma aşamanızda marka yüzünüzü konsept, tasarım, röportaj, video gibi vb. içeriklerle tanıtmanıza yardımcı oluruz.
  • Arama motorlarına yönelik yapacağımız çalışmalarla, sadece sektörünüzü hedef alan kitle dışında farklı kitlelere de ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
  • Özel makale çalışmalarımız ile native(doğal) şekilde hazırlayacağımız tanıtımlarla, bülten olarak firmanızı tanıtmanıza yardımcı olabiliriz.
  • Bayilik / Franchise / Franchising tanıtım içeriklerinizi sadece Türkçe dilinde değil, birden fazla dilde ziyaretçilere sunabiliriz.

Kısacası franchising veren markanızı, özellikle Türkiye ve Ortadoğu ülkelere tanıtmak için profesyonel anlamda destek sağlayabiliriz.

Kobi Vadisi sadece bir web sitesi değildir. Ay içinde milyonlarca ziyaretçinin uğrak noktasıdır. Web sitemiz, mobil sitemiz ve mobil uygulamamız çok etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Müşteri ve yatırımcı destekçilerimiz, 7/24 olarak hem firmalara hem de ziyaretçilere hizmet vermektedirler.

Kobi Vadisi kendi alanında, Türkiye’nin en köklü yapılarından biridir. Markanız gibi diğer franchising veren markalara, en özel destekleri profesyonel çalışmalar ile yatırımcılara ulaştırma da en doğru adrestir.

Ayrıca; web sitemiz sadece Türkiye değil, aynı zamanda özellikle Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden çok ciddi trafik almaktadır. Böylece; markanızı sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünya genelinden ziyaret eden tüm yatırımcılara tanıtabiliyoruz.

Franchising İlanı Vermek

Markanızı Türkiye genelinde bulunan yeni yatırımcılara tanıtmak için, tek yapmanız gereken: Franchising ilanı ver sayfasını ziyaret ederek, yaklaşık 5 dakika içinde firmanızın franchising ilanını oluşturabilirsiniz. Ardından editörlerimiz, gerekli kontrolleri yaparak en kısa sürede yayına alacaktır. Yeni yatırımcılardan gelecek olan franchise başvuruları da anlık olarak size iletilecektir veya ilan sayfasında yer alan telefon numaranız ile size ulaşabileceklerdir.

Kobi Vadisi’nde markanızı yeni yatırımcılara: Franchise, Franchising, Master Franchising, Bölge Müdürlüğü, Yetkili satıcı olarak tanıtabiliriz.

Türkiye’nin gücünü ve potansiyelini keşfetmek için, size destek olmaya hazırız.


yeni iş fırsatları

kobi vadisi

Yorumunuz
Yeni Bayilikler

bayilik veren firmalar

Yeni İş Planları

iş planları
sponsor arıyorum
"Kobi Vadisi; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içeriklere yapılan yorumları araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz yorumları iletişim sayfasından bildirebilirsiniz."
google news icon
Google News üzerinden bizi takip ederek, en yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz

Türkiye’de Franchising Vermek

okuma süresi: 3 dk
0