Yatırımcı Arıyorum

Yağmurluk ve Şemsiye Satarak Para Kazanmak

Yağmurluk ve Şemsiye Satışı Yapmak

Yağmur henüz başlamadan planlama yaparak, yağmur başladığı an da belirli yerlerde satış yaparak günlük ciddi gelirler elde edebilirsiniz, bu gelir yeri geldiğinde asgari ücreti bile geçmektedir.

Sonbahar zamanlarında işlerin açılmasıyla birlikte yaklaşık 3-4 aylık bir süreçte tüm yıllık paranızı bu zaman dilimi içerisinde kazanabilir ve geri kalan ayları maddi sıkıntı çekmeden geçirebilirsiniz.

Yağmurluk ve Şemsiyeyi Nereden Temin Edebilirsiniz?

Bu ürünleri internet ve fiziki mağazalardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. İstanbul’da yaşayanlar için en kolay yağmurluk ve şemsiye temin edilecek yer kuşkusuz Eminönü Tahtakale çarşısı olacaktır. Tahtakale çarşısını gezerek şemsiyenin ve yağmurluğun adetini, karınızı yüksek tutacak fiyatlara satın alabilirsiniz. Şayet istanbul ilinde değilseniz, bulunduğunuz şehirde genellikle elbise satan toptancılarından da tedarik edebilirsiniz.

Temin edecek olduğunuz yağmurluk tek kullanımlık olmasından dolayı ve aynı şekil şemsiyenin de kalitesinin düşük olmasından dolayı bu ürünleri ucuza temin etmiş olacaksınız.

Yağmurluk ve Şemsiye Nerelerde Satılabilir?

Bu işin en önemli noktası kesinlikle satış yapacağınız konumdur. Bu konumu güzel seçerseniz, satış yapacağınız çevrede sizler gibi satıcılar yoksa emin olun çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bunlar için sizlere birkaç önerimiz var;

1-) Alışveriş Merkezlerinin Bulunduğu Alan

İnsanların vakit geçirmekten en çok keyif aldığı yer kuşkusuz alışveriş merkezleridir. Alışveriş yaparken, yemek yerken, sohbet ve muhabbet ederken zamanın nasıl geçtiği anlaşılmadığı gibi hava muhalefetlerinin de nasıl geliştiği anlaşılmıyor. Bu durumdan kaynaklı insanlar evine dönerken ıslanmak istemeyecektir ve tercihleri sizin satacak olduğunuz yağmurluk ve şemsiye olacaktır.

2-) Semt Meydanları

Türkiye’de özellikle İstiklal Caddesi, Bakırköy Meydanı gibi insanların alışveriş merkezi gibi kullandığı çevreler bulunmaktadır. Bu alanların açık alan statüsüne girmesinden dolayı insanların yağmurdan da kaçışı epey zorlu olacaktır.

3-) Metro Çıkışları ve Otobüs Durakları

Okul ve iş çıkışlarından sonra özellikle akşam saatlerinde büyük bir kalabalık bu ulaşım yerlerinde evlerine gitmek için yağmurun dinmesini beklemektedirler. Bu beklentiyi sona erdirmek adına başvurabileceği iki durum vardır. Bunların biri ıslanarak eve gitmek diğeri ise yağmurluk veya şemsiye alarak ıslanmadan evine gitmek olacaktır.

Yağmurluk ve Şemsiye Satmanın Maliyeti Nedir?

Bu iş, para kazanmak için en az maliyetli iş diyebileceğimiz sınıfa girebilir. Hiçbir şekilde kargo, vergisel sıkıntı çıkmayacaktır. Karşılaşacağınız en büyük problem zabıtalar olacaktır.

Eminönü Tahtakale Çarşısını gezerek yağmurluğun adetini 1 liradan, şemsiyenin adetini de 5 lira civarı bir ücretten satın alabilirsiniz.

Yağmurluk ve Şemsiye Satarak Ne Kadar Kazanabilirsiniz?

Şemsiyenin tanesini ortalama 10 liradan satın alacağınızı düşünür bununla birlikte 5 TL kar payı koyarak şemsiyenin tanesini 15 TL’den satışını gerçekleştirebilirsiniz. Günde en az 100 adet sattığınızda kazanacağınız ücret 500 TL, yağmurluğun tanesini 5 TL’den alıp 10 TL’den sattığınız da ve o gün en az 100 adet satış yaptığınızda kazandığınız ücret 500 TL olacaktır ve o günlük hasılatınız toplam 1.000 TL olacaktır.


bayilik veren firmalar

kobi vadisi

Yorumunuz