Türkiye’de iş modelleri artmaya devam ediyor, ancak diğer yandan da bunu satmayı planlayan birçok kişi var. Bir girişimcinin işi devretmeyi planladığı birçok neden vardır, ancak karşılaştıkları zorluk doğru alıcıyı bulmaktır.

Alıcıların bu kadar seçici olmasının nedeni, aşağıdaki özelliklerin gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeleridir. Öznitelikler konumdur; Endüstri tipi seçim, finansal olarak istikrarlı, iyi bir ağ, ekip, vb. olmalıdır. Alıcılar genellikle bir başlangıç almanın kötü bir seçim olabileceğini düşünürler, ancak bir başlangıç, diğer işletmelere göre daha yüksek büyüme potansiyeline sahip olduğu için yanlıştır.

Bunlar, başlangıçların ve alıcıların anlaşmayı bitiremediklerini gösteren faktörlerden bazılarıdır. Eğer sizde benzer sorunlar yaşıyorsanız, Kobi Vadisi sizin için en iyi çözümdür.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi, alıcılar ve girişimler için doğru platform olmasının nedeni, ihtiyaçlarını kapsamlı olarak kolayca karşılayabilmeleridir. Bu platform, girişimlerin doğru alıcıyı bulmak için içeriklerini ilan ile tanıtabileceği bir alan sunuyor. Ayrıca, alıcılar satışa sunulan girişim fırsatlarını da görebilirler.

Yeni başlayanlar için, fırsat yatırım arayan alıcılar için keşif yapmak üzere girişim profilini oluşturabilirler.

Her iki tarafında İhtiyaçlarını karşılayabilmek adına detaylı olarak kendi aralarında iletişim kurabileceği bir sistem ile Kobi Vadisi sayesinde sonuca ulaşabilirler.