Bu rekabetçi iş dünyasında, girişimlerin bir pazara girmesi zordur, bu nedenle inkübatörler(kuluçka merkezleri) süreci basitleştirmek için en iyi seçeneklerdir. İnkübatör, bir başlangıç ​​için neyin büyümesi gerektiğini iyi bilir. İnkübatörler, bir işin nasıl yürüdüğü konusunda deneyimli uzman ekibidir.

Girişimciler için sürekli destek ve aşağıdaki hizmetleri sağlarlar; Ortak çalışma alanı, strateji oluşturma, plan yürütme ve ağ oluşturma. Ancak, bir kez girişimin kendi başına büyük işler yaptığını fark ettikten sonra ücreti alırlar ve ayrılırlar. Bir işletmeye yardım ettikleri genel süre kısıtlaması altı aydan iki yıla kadardır.

Girişimler genellikle kuluçka merkezi bulmakta zorlanırlar, çünkü; inkübatörler bir işletmeye yardımcı olma konusunda çok seçicidir. Girişimin büyümek için potansiyele sahip olup olmadığını analiz eder. İyi sonuçlar alabilecekleri bir yatırım yapmak için daha güvenli tarafta olmaya çalışırlar. Eğer başlangıç ​​için doğru inkübatörü bulmakta zorluk çekiyorsanız, Kobi Vadisi sizin için doğru çözümdür.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi, startupların ve inkübatörlerin birbirleriyle bağlantı kurabileceği bir platformdur. İnkubatörlerin yanı sıra yeni girişimciler içinde doğru fırsatı bulma adımı için en doğru adrestir.

Girişimler için, Türkiye’nin her yerinden bu platformda bulunan doğru inkübatörü bulmak için burada girişim tanıtma ilanlarını oluşturmaları gerekiyor.