Mentorlar, yeni girişimcilerin başlangıç dönemlerinde karşılaştıkları ortak bir soruna çözümdür. İnovasyona bağlı olmayan ancak uygunsuz yönetim nedeniyle bir yıl içinde başlangıçtaki çoğu zaman başarısız olur. Girişimciler için, endüstrinin deneyimli bir oyuncusundan gelen bir destek, bir başlangıç için büyük başarılara öncülük eden bir avantajdır.

Mentorluk, yeni girişimler için neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir çünkü yeni bir pazara nasıl girileceği ve gelecekteki büyümeyi sağlayacak kararların nasıl alınacağı gibi her adımda rehberliğe ihtiyaç duymaktadırlar. Girişimcinin hem kişisel hem de profesyonel düzeyde gelişmesine yardımcı olan başlangıç büyüme oranı arttırıcılarıdır.

Eğer sizde projeniz veya şirketiniz için mentorluk arıyorsanız, Kobi Vadisi sizin içinde en doğru çözümdür.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi, hem mentor olan yatırımcıları hemde girişimcileri birbirine bağlayabileceği çok kapsamlı bir çözüm sunarak, sorunları basitleştiren bir platformdur. Bu portal, tüm girişimcilere ve fırsat arayan mentorlara hizmet sunmaktadır.

Yeni girişimciler için uygun mentoru/yatırımcıyı bulmak için kendi profillerini oluşturabilirler. Mevcut seçeneklerden seçtikleri akıl hocasını seçmek için özerkliğe sahiptirler.

Rehberler için, bu platform aracılığıyla kendi mentorluk hizmetleri için girişim fırsatları arayabilirler. Türkiye’nin dört bir yanından eklenen binlerce ilana anlık olarak ulaşıp, yeni bir yatırım için ilk adımı atabilirler.