Yatırımcılar / alıcılar satın almak için potansiyel iş fırsatlarını arıyorlar. Alıcılar, bireyler veya başka işletmeler olabilir. Genel olarak, işletmeler: ya hizmetlerini genişletmek ya da yeni pazarlara girmek için başka işler edinirler. İşletilmekte olan bir işletmeyi satın almak, şirket kurulduğunda baştan başlamaktan ve çalıştırmak için gereken tüm kaynaklara sahip olmaktan daha faydalıdır. Yeni bir iş kurmayı planlıyorsanız, o zaman mevcut olanı (devir) satın almak daha iyi bir seçenektir.

Türkiye’de, potansiyel alıcılar arayan çok sayıda devir işletme var. Ancak, alıcı ve satıcının karşılayamadığı bir boşluk var. Bu boşluğu doldurmak için Kobi Vadisi hizmetinizde. Yeni bir işyeri, mağaza, bayilik, franchise iş modeli arayışınızda en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi, yatırımcıların ve devir etmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı profesyonel bir platformdur. Her iki tarafın da kayıt olmaları ve birbirleriyle bağlantı kurmaları için destek sunuyoruz.

İşletmeler için Kobi Vadisi, Türkiye’nin dört bir yanından her kesimin ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edildi. Birbirinden farklı 15 kategori ve 27 sektör ile herhangi bir işletme, platforma kayıt yaptırabilir ve devir etmek istediği işyeri/şirketi için ilan verebilir.

Yatırımcılar / alıcılar için Kobi Vadisi, Türkiye’nin her yerinden satışa/devir edilmeye hazır olan yatırıma açık ilanları arayabilirler. Tek yapmanız gereken; Devren İlanlar sayfasını ziyaret ederek, yatırıma açık olan ilanları inceleyip, ilgilendiğiniz ilan sahipleri ile anlık olarak iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyaçlarını karşılamak için ilgilenen alıcılar ve satıcılar profillerini oluşturmalıdır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.