Kuluçka merkezi, bir şirketin büyüme yapısını geliştirmek veya artırmak için bazı şirketlerin verdiği bir hizmettir. Genel olarak, hedeflerine yenik düşen bir işletme, piyasaya geri dönmek için kuluçka hizmetini kullanır. Bu faaliyeti yürüten çeşitli inkübatörler (kuluçka merkezleri) var ama yine de, tüm işletmeler kuluçka merkezlerinden destek alamıyor.

Kuluçka uygulaması, bir işletmeyi doğru yönde yönlendirmek için profesyoneller tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmet, iş başarısı oranına bağlı olarak altı aydan iki yıla kadar olabilecek daha kısa bir süre içindir. Bu, yeteneklerini geliştirebilecekleri için girişimciler için oldukça faydalıdır.

İnkübatörler, gerçek bir ihtiyaç olup olmadığını analiz ettikten sonra bir iş modeli seçmektedir. Bu yüzden işletmeler genellikle bir kuluçka merkezi bulmakta zorlanıyorlar. Eğer bu meydan okuma ile karşı karşıya iseniz, en doğru çözüm: Kobi Vadisi’dir.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi platformu, hem inkübatörlerin (kuluçka merkezlerinin) hem de işletmelerin bağlanabileceği bir alan sunuyor. Bir işletme tarafından bir inkübatörün seçim prosedürü şu anda en aza indirilmiştir, çünkü işletmeler bu platform aracılığıyla ilgili inkübatörlerle rahatlıkla bağlantı kurabilir.

İşletmelerin, inkübatörlerle bağlantı kurabilmeleri için, iş geliştirme desteğine ihtiyaç duydukları veya yatırımcı aramakta oldukları proje yada şirketlerini tanıtabilmesi için ilan oluşturması gerekir.

İnkübatörler artık kendi seçtikleri iş fırsatı ile etkileşime girebilir. İhtiyaçlarına göre sektör tipini ve konumunu seçebilirler. Hizmetlerimizi kullanmak için, profil oluşturmaları gerekiyor.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.