İnkübatörler, kalkınma safhaları boyunca girişimleri ve işletmeleri teşvik etmekle uğraşan firmalardır. Yeterli sermayeye ve uygun yönetime sahip olana kadar bu işletmeleri destekliyorlar. Başarıya ulaşmak için iş operasyonlarının senkronize olmasını sağlarlar.

Firma kar amacı gütmeyen bir kuruluş olabilir ve ihtiyaç duyulan tüm işletmelere yardım sağlar. Ayrıca sayısız uygulama nedeniyle bir seçim prosedürü seçtikleri için hizmetlerinden sadece birkaçı faydalanmaktadır. Diğer bir problem ise piyasada mevcut inkübatörlerin bulunması, ancak iş olanakları bulamamasıdır.

İşletmeler, performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olabileceğinden, kuluçka hizmetlerini aramalıdır.

Neden İnkübatörler?

İşletmeler, inkübatörlerden aşağıdaki avantajları elde edebilirler:

  • Finansal ortaklarla ilişkileri, finansal sermayeyi yükseltmek için işletmelere erişim sağlar.
  • Deneyimli iş danışmanları, işe danışmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Ayrıca, birlikte çalışma alanı sağlayarak yardımcı olurlar.
  • Yerel kurumlar ve diğer işletmelerle olan ağları, işletmelerin araştırma çalışmalarını yapmalarına ve buna göre bir plan hazırlamalarına yardımcı olur.
  • Destek arayan tüm işletmelere yardımcı olurlar.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

Kobi Vadisi, hem inkübatörün hem de iş / girişimin birbiriyle bağlantı kurabileceği bir platformdur. Bu platform, doğru fırsatı bulma problemini en kolay hale getirdi. Şimdi, işletmeler kendi seçtikleri inkübatör ile bağlantı kurabilir ve inkübatör uygun iş fırsatlarını bulabilir. Hizmetlerimizi kullanmak istiyorsanız, şimdi yatırıma açık ilanları inceleyebilir veya aramakta olduğunuz kuluçka merkezi bulma desteğinden faydalanabilirsiniz.