Özel sermaye şirketleri, kurumsal yatırımcıların ve akredite yatırımcıların özel şirketlerde büyük miktarlarda para yatırmaya adanmış yatırım şirketleridir. Bu firmalar kamu borsalarında işlem görmemektedir ve sadece özel firmalara yatırım yapmaktadırlar. Bu şirketler aynı zamanda kamu şirketlerinin satın alımlarına da katılmakta, ancak kamu sermayesinin ortadan kaldırılmasıyla sonuçlanmaktadır.

Küçük işletmeler ve uzun vadeli fonlama seçenekleri arayan girişimler bu durumda mevcut olan en iyi seçenek. Bu firmalar da sıkıntılı şirketlere yatırım yapmakta, böylece bir geri dönüş mümkün olup uzun vadeli bir tutma süresi vardır.

Finansman seçenekleri arayan işletmeler daha sonra özel sermaye şirketleri sizin için doğru çözüm olabilir:

Neden Özel Sermaye Firmaları?

Özel sermaye şirketleri finansmanı sağlamak için en iyi kaynaktır. PE firmalarından fonlama çözümleri talep etmenizin nedeni şudur:

  • Şirketler için uzun yatırım süreleri sunuyorlar.
  • Tek seferde çok miktarda yatırım yaparlar, bu sayede borç alan zamandaki gereksinimlerini karşılayabilir.
  • Onlar sadece yatırım için özel şirketlere odaklanırlar.
  • Kredi puanını kontrol etmezler, böylece daha güvenli ve hızlı bir şekilde fonları güvence altına alır.

NEDEN KOBİ VADİSİ?

İş Borsası, fırsatları arayan tüm profesyoneller için bir tanıtım alanıdır. İşletmeler ve girişimler, yatırımla ilgilenen özel sermaye şirketleriyle buluşabilir. Benzer şekilde, özel sermaye şirketleri potansiyel iş fırsatları arayabilirler. Her iki taraf da bu platformdan avantaj elde edebilir, böylece bir kazan-kazan senaryosu gerçek olur. Sizde yeni bir yatırım yapmak veya şirketiniz için yeni yatırımcılara ulaşmak istiyorsanız, Kobi Vadisi desteğinden faydalanabilirsiniz.