Filtrele

 

Sektör
Kelime ile filtrele

Bir Fikri Olanlar kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir


Fikirleri insanlar bulur. Uygulamak da, hem fikri bulanın hem de o fikre yatırım yapacak olan kişinin işidir. Gerçekten iyi iş yapacağınız bir fikre yatırım yaptığınızda sizin de stratejik ve maddi desteğinizle kazancınız da gayet güzel olacaktır.

İnsanların hayatları boyunca sürekli bir şeylere ihtiyacı vardır. Teknolojik gelişmeler, sürekli tüketim ürünleri gibi vb. yeni fikirlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bir iş fikrini üretmek, bazen kısa bir sürede ortaya çıkarken, bazı iş fikirleri de yılların çalışmaları ve ar-ge’lerine dayanıyor.

Kobi Vadisi; yeni iş fikri olan girişimcilerle, bu fikirlere yatırım yapmak isteyen yatırımcıları bir araya getiriyor.

Bir fikrim var, yatırımcı olur musun?

2023 yılında belki de dünyanın en büyük şirketini ortaya çıkartacak ve büyük müşteri çekme potansiyeline sahip bir iş fikrine yatırım yapmayı ister misiniz? Ya da Karadeniz’in o muhteşem manzaraları ve doğası eşliğinde bir tatil köyü projesine ortak olmayı mı istersiniz.

Çevre dosta bir Ar-Ge projesine yatırım yapmak ta cazip bir fikir. Çünkü artık insanlar doğaya duyarlı projeleri daha çok benimsiyor. Ya da en tatlı yatırım olan bir çikolata evi projesi fikri de (bol miktarda kadın müşteri çekeceği garanti) seçenekler arasında yerini alıyor.

Fikirleri insanlar bulur. Uygulamak da, hem fikri bulanın hem de o fikre yatırım yapacak olan kişinin işidir. Gerçekten iyi iş yapacağınız bir fikre yatırım yaptığınızda sizin de stratejik ve maddi desteğinizle kazancınız da gayet güzel olacaktır.

Yatırım yapacak farklı ve yeni bir proje arıyorsanız Kobi Vadisinin Yatırım kategorisinde yer alan Bir Fikri Olanlar bölümündeki ilanlara bakarak, aklınıza yatan fikirleri bulup, proje sahipleri ile irtibata geçebilir, belki de büyük bir atılıma imza atacak olabilirsiniz.

Sadece maddi sıkıntı yüzünden, hayata geçirilemeyen ya da yarım kalan pek çok yeni güzel fikrin, hayal olduğunu ve emeklerin çöpe gittiği de bir gerçek. Bunun olmaması için, yatırımcıların bu fikirleri görüp değerlendirmesi çok güzel işlere imza atılmasını ve yatırımcının iyi kazanç elde edebileceğini de göz ardı etmemek gerek.

Yatırım yapmak istediğiniz alanda pek çok yeni fikrin olduğu bir fikrim var ilanları sayfasında, 30’dan fazla sektörde yatırım yapmanızı sağlayacak pek çok ilanla karşılaşıp, sizin ve yatırımınız için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bir yatırımcı her zaman kazanacağı işlere yatırım yapmayı tercih eder.

Yatırımcı olarak bir fikre yatırım yapmadan evvel, o fikre yatırım yapıp yapmayacağınızı iyice düşünmeli ve kendinizi psikolojik olarak da hazırlamanız önemlidir. Sonuçta iş dünyasında yapılan her anlaşma bir evlilik gibidir. Yatırımcının bir fikre destek olacağı zaman olumlu ya da olumsuz her şeyi gözden geçirmesi gerekir.

Yatırım yapılacak fikrin, hayata geçirilebilir ve iyi kazanç getirecek bir fikir olması da önemlidir. Çünkü her yatırımcı parasını en kısa sürede geri alabilmeyi ister. Bu yüzden fikirleri değerlendirirken, iyice bir analiz yapmanız, bir yatırımcı olarak önem taşır.

Yeni fikirler Kobi Vadisi’nde

Kobi Vadisi bir fikri olanlar kategorisinde, daha önceden bildiğiniz ya da şimdiye kadar hiç duymadığınız iş fikirlerini, yatırımcılar ile buluşturuyoruz. Siz de bu kategorideki tüm ilanlara bakarak, aklınıza ve gönlünüze yatan iş fikirlerini, fikir sahipleri ile irtibata geçerek, hayata geçirebilirsiniz. Geleceğin fikri belki de bir tık yakınınızda.