YATIRIM ARAMAKATEGORİ SEÇİMİ


Devren İlanlar kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Devren Satılık İlanları


Devren satılık ve kiralık; dükkan, mağaza, işyeri, proje vb. ilanlarına ulaşın. İşyerini devir edenler, aktif çalışan işletmesini devir etmek isteyenleri Kobi Vadisi’nde bulun. Şahıs veya şirketler tarafından devren olarak satışa çıkartılan, birçok sektörde yer alan devren ilan sahipleri ile iletişim kurun.

Bir işyeri devrinin çeşitli sebepleri vardır. Bunlar genellikle;

  • Başka bir şehre taşınma
  • İş yerleriyle yeterince ilgilenememe
  • Farklı bir sektörde faaliyet göstermek
  • Sağlık sebepleri gibi ana unsurlardır

Kişi ya da firmalar, benzer sebeplerden dolayı, aktif olarak çalışmakta olan; işyerini, firmasını, markasını, dükkanını, web sitesi gibi vb. ticari amaçla çalışan tüm içeriklerini devredebilirler.

Devren ilanlar

Hazır bir işyerini devralmak, pek çok avantajı beraberinde getirir. Para, zaman ve emek kayıpları yaşanmaz. Pek çok maliyetlere de katlanılmak zorunda kalınmaz. Uzmanlar, hazır bir iş yerini devralmanın daha mantıklı olacağını kabul etmektedir. Bunun en büyük sebebi, zaten çalışmakta olan ve emek verilen bir işletme bir konuma getirilmiştir.

Reklâm firmaları, nakliye firmaları, inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, sigorta acenteleri ve cafe-restoran gibi alanlarda devir yapmak amaçlı ilanlara Kobi Vadisi farkı ile ulaşmanız mümkün.

Birbirinden farklı alanlarda yüzlerce firma, Kobi Vadisi Devren İlanlar kategorisinde yatırımcılarla buluşuyor.

Örneğin; Bir yatırımcı olarak butik otel işletme hayaliniz var. Devren ilanlar kategorisinde yer alan otel ilanlarına bakıp kendiniz için en doğru kararı verebilir, kararınız kesin ise ilan sahibini ile anlık olarak iletişim kurabilirsiniz. Yani hayal ettiğiniz iş, bir tık yakınınızda.

Ayrıca devren ilanlarda, ilan veren kişinin ya da kuruluşun ismi, devir bedeli, işletmenin özellikleri, net karı, işletmenin konumu ve başvuru yapmanız için gereken buton bulunmaktadır. Bu sayede kolayca başvurunuzu yapıp, devredilen ilanın sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Devredilen işlere yatırım yapmak

Devir ilanlarında sadece işyerleri değil, bayilik ticari modelinde iş yapan işyerleri de devren satılık ilanı vermektedir. Devren Bayilik, franchise, franchising satılık işletmelere de Kobi Vadisi sayesinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Ayrıca bir diğer hususta, devren satılık ilanlarda göreceğiniz üzere, bir şirketin tamamı değil, bir kısmını, yani belli bir hissesi oranında satışa sunulmakta ya da pay oranında iş ortakları aranmaktadır. Bir yatırımcı olarak yatırımınızı bu şekilde ortak olarak da yapabilirsiniz.

Devren ilanlar kategorisi Devren Mağazalar kısmında ise, bazı nedenlerden dolayı satılan mağazaların da ilanlarını görüp, bir mağaza hayaliniz varsa değerlendirebilirsiniz.

Ticaret, sağlık, konut / inşaat ve tekstil gibi 30’dan fazla iş alanında faaliyet gösteren mağazalara ait devir ilanları da bu kategoride bulunmaktadır. İlanlarda mağazanın türü, devir bedeli, mağazanın bulunduğu şehir ve kim tarafından devir ilanı verildiği gibi bilgileri görebilir, gerekli incelemeleri yapıp istediğiniz ilana başvurabilirsiniz.