Kimi işini büyütmek istiyor kimi ise projesini hayata geçirmek için kaynak arıyor. Bir iş kurmak ya da işini güçlü bir ortaklık vasıtasıyla büyütmek isteyenler ortak aradıklarına dair ilanlar veriyor. Ve bu ilanlar sürekli olarak artış göstermekte.

Hizmet, tarım-hayvancılık, internet-yazılım sektörü, gıda sektörü gibi vb. sektörlerde ortak arayanların bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük yatırım ağı olan; Kobi Vadisi ortak arayanlar sayfasında kesin çözümler sunuyor.

Yatırımcılar, Nasıl Ortak Bulur?

Ortak arayanların en büyük isteği, kendi işinde piyasada etkin bir varlığa sahip olmak ve kazancının katlanmasını sağlamaktır. Yatırımcılar ve ortak arayanlar için sorulması gereken soru, işini hayata geçirmek ya da kendine ait şirketini daha da büyütmek için bir ortağa ihtiyacı olup olmadığının sorulmasıdır.

Bazı yatırımcılar ise yurt dışına açılmak için ortak aramaktadır. Kimisi ise, yalnızlıktan dolayı ortak aramaktadırlar. Yurt dışı pazarında varlığını göstermek ya da ülkelerde tanınan bir marka yaratmak için de ortak arayışına gidilebilir. Yani ortak arayışı sadece girişimciler için değil, yatırımcılar için de geçerli bir durumdur.

Her şeyden önce önemli olan; ortak olarak bulacağınız kişi ya da firmaların, iş hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Yani, sadece sermaye amaçlı ortaklıklarda, bir süre sonra bozulmalar meydana gelecektir. Bu yüzden ortağın işin ehli birisi olması gereklidir. Ortaklık sadece ticaret iş birliği olarak anlaşılmamalı, faaliyetlerin de bir arada yürütülmesi gerektiği benimsenmelidir.

Ortak Arayanlar Kobi Vadisi’nde

Kobivadisi.com, tüm ortak arayanları bir alanda buluşturuyor. Üretim, otomotiv, gıda şirketleri, organizasyon ve turizm şirketleri, mühendislik firmaları gibi pek çok sektörden kişilerin ve şirketlerin ilanlarına Kobi Vadisi ortak arayanlar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret kategorisinde ortak arayanlar ve yurt dışına açılmak isteyenlere de fırsatlar sunan Kobi Vadisi, Ortak Arayanlar ile sizlere bir yatırımcı olarak yatırım yapma imkanını da sunuyor. Çok iyi kazandıran bir cafeye ortak mı olmak istiyorsunuz? İnşaat firmanız var ve başka bir firma ile ortak olarak işlerinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Ortak arayanlar ilanlarında; hizmetin niteliği, hangi sektörde faaliyet gösterdiği, ortaklık bedeli, talep ettiği içerikler gibi özellikler de belirtilmektedir. Ayrıca her ilanın altında yar alan Başvuru Yap butonu ile istediğiniz ilana başvuru yapabilir ve ilanda yer alan telefon numaraları sayesinde ilan sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Sektör

Şehir

Yatırım Tutarı

Anahtar Kelime

Sıralama


Ortak Arayanlar

Şirketine, projesine, işyerine, fikirlerine yalnızlıktan ihtiyaçtan veya işleri büyütme isteğinden dolayı ortak arayan yüzlerce farklı ilana ulaşabilir, anlık olarak ilan sahibi kişi/firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Ortak Bulun

Arzu ederseniz sizde bu kategoride, ortak bulma ilanı verebilirsiniz.