YATIRIM ARAMAKATEGORİ SEÇİMİ


Satılık Markalar kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Satılık Marka İlanları


Satılık markaları araştırın, tescilli veya patente sahip olan satışa hazır markaları inceleyin. TPE tarafından tescil yapılmış, isim hakkına sahip marka sahiplerinin oluşturduğu ilanları Kobi Vadisi’nde bulun. Bir veya daha fazla marka sınıfında bulunan devren satılık isimleri ve marka havuzunu inceleyin.

Sahibinden Satılık Markalar

Bir marka oluşturmak; emek, zaman ve ciddi bir sermaye gerektirir. Hazır ve tescili yapılmış bir markayı satın almak, tüm bu durumlar açısından daha karlı olacaktır. Hazır markalar, belli bir bilinirliğe sahip oldukları için, kendi müşteri portföyünü kendisi oluşturmuş markalardır.

Satılık bir marka bulmak artık hiçte zor değil. Sizin için pek çok seçenek Kobivadisi.com Satılık Markalar alanında hizmetinize sunulmuştur.

Hazır Markayı Satın Almanın Hızlı Yolu

Türkiye’de her sene 100 binden fazla marka tescili yapılıyor ya da köklü bir geçmişe sahip markalar ilan yolu ile satışa sunuluyor. Bu da ciddi bir marka alım satım pazarı oluşturuyor. Marka satın almak isteyenler için ise bu güzel bir fırsat çünkü bir markayı oluşturmak ve onu tanınır hale getirmek büyük emek ve belli bir zaman anlamına gelmektedir.

Kobi Vadisi; otomotivden, inşaat sektörüne, turizmden eğitime, gıda sektöründen internet sektörüne kadar pek çok satılık markayı sizler için bir araya getirdi. Karlı bir kazanç için satılık marka satın almanız da her açıdan yarar getirecektir.

Tescil Edilmiş Satılık Markalar

Tescilli Marka ile Tasarruf Edin

Tescilli bir markayı satın aldığınızda markanın oluşumundaki tüm maliyetleri en aza indirmiş oluyorsunuz. Logo, amblem gibi tasarım ihtiyacınız da ortadan kalkar ve bir marka adı ihtiyacınız olmayacağından da paradan tasarruf edeceksiniz.

Bir markanın tescil başvurusundan, tescil onaylanıncaya kadar 1 yıl, markanın tanınması ve piyasada bilinmesi için de birkaç yıl gereklidir. Hazır markayı satın aldığınızda tescilli ve bilinir bir markayı satın alacağınızdan dolayı zamandan da tasarrufunuz büyük olacaktır.

Neden Kobivadisi.com?

Kobivadisi.com’da satılık patentli markalar, belli bir kazanç getiren web siteleri, turizm sektöründe faaliyet gösteren hazır markalar ve gayrimenkul firmalarına ait ilanlara bakarak, kendinize ve bütçenize uygun satılık markalara ulaşabilirsiniz.

Kobi Vadisindeki satılık marka ilanlarında, markanın parasal değeri, faaliyet alanları, markaya ait kaç şube ve işletme olduğu, yurtdışında bir tescil kaydının olup olmadığını ve markanın nitelikleri hakkında bilgi sahibi de olursunuz ayrıca başvuru yap butonu ile markayı almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük yatırım ağı olan; Kobi Vadisi platformunda yer alan tüm satılık marka ilanları, bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından eklenmiştir. İlginizi çeken ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için, ilan içerisinde yer alan başvuru yap butonu ile detaylı bilgi alabilir veya ilan içerisinde bulunan telefon numarası ile ilan sahibine ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzde neredeyse artık her firma veya şirket, sahibi oldukları ismi / unvanı, tescil ettirmektedirler. Durum böyle olunca hem isimlerini hem de markalarını resmi devlet güvencesi ile koruma altına almaktadırlar. Fakat zaman içinde bazı nedenlerden dolayı marka sahipleri, tescilini tamamladıkları markalarını satış kararı alabiliyorlar. Şayet sizde tescili tamamlanmış bir markayı satın almak istiyorsanız; TPE (Türk Patent Enstitüsü) web sitesi aracılığıyla marka tescil sorgusunu yapıp, sahipleri tarafından satışta olan sahibinden satılık marka ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni bir marka oluşturmak yapacağınız tanıtım çalışmalarınıza göre belki de uzun yıllarınızı alabilir. Bunun yerine; marka tescil aşaması tamamlanmış, bilinirliği yüksek olan, müşteriler tarafından tanınan, gerekli web site ve sosyal medya hesapları hazırlanılmış olan satılık markalara ilgi duyabilirsiniz. Böylece, yeni tanıtım sürecinizdeki tanıtım maliyetlerinin büyük bir çoğunluğundan kurtulmuş olursunuz hem de var olan bir ismi satın alıp pazarlama dışındaki diğer süreçlere yönelebilirsiniz.