Bir marka oluşturmak; emek, zaman ve ciddi bir sermaye gerektirir. Hazır ve tescili yapılmış bir markayı satın almak, tüm bu durumlar açısından daha karlı olacaktır. Hazır markalar, belli bir bilinirliğe sahip oldukları için, kendi müşteri portföyünü kendisi oluşturmuş markalardır.

Satılık bir marka bulmak artık hiçte zor değil. Sizin için pek çok seçenek Kobivadisi.com Satılık Markalar alanında hizmetinize sunulmuştur.

Hazır Markayı Satın Almanın Hızlı Yolu

Türkiye’de her sene 100 binden fazla marka tescili yapılıyor ya da köklü bir geçmişe sahip markalar ilan yolu ile satışa sunuluyor. Bu da ciddi bir marka alım satım pazarı oluşturuyor. Marka satın almak isteyenler için ise bu güzel bir fırsat çünkü bir markayı oluşturmak ve onu tanınır hale getirmek büyük emek ve belli bir zaman anlamına gelmektedir.

Kobi Vadisi; otomotivden, inşaat sektörüne, turizmden eğitime, gıda sektöründen internet sektörüne kadar pek çok satılık markayı sizler için bir araya getirdi. Karlı bir kazanç için satılık marka satın almanız da her açıdan yarar getirecektir.

Tescilli Marka ile Tasarruf Edin

Tescilli bir markayı satın aldığınızda markanın oluşumundaki tüm maliyetleri en aza indirmiş oluyorsunuz. Logo, amblem gibi tasarım ihtiyacınız da ortadan kalkar ve bir marka adı ihtiyacınız olmayacağından da paradan tasarruf edeceksiniz.

Bir markanın tescil başvurusundan, tescil onaylanıncaya kadar 1 yıl, markanın tanınması ve piyasada bilinmesi için de birkaç yıl gereklidir. Hazır markayı satın aldığınızda tescilli ve bilinir bir markayı satın alacağınızdan dolayı zamandan da tasarrufunuz büyük olacaktır.

Neden Kobivadisi.com?

Kobivadisi.com’da satılık patentli markalar, belli bir kazanç getiren web siteleri, turizm sektöründe faaliyet gösteren hazır markalar ve gayrimenkul firmalarına ait ilanlara bakarak, kendinize ve bütçenize uygun satılık markalara ulaşabilirsiniz.

Kobi Vadisindeki satılık marka ilanlarında, markanın parasal değeri, faaliyet alanları, markaya ait kaç şube ve işletme olduğu, yurtdışında bir tescil kaydının olup olmadığını ve markanın nitelikleri hakkında bilgi sahibi de olursunuz ayrıca başvuru yap butonu ile markayı almak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük yatırım ağı olan; Kobi Vadisi platformunda yer alan tüm satılık marka ilanları, bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından eklenmiştir. İlginizi çeken ilan hakkında daha detaylı bilgi almak için, ilan içerisinde yer alan başvuru yap butonu ile detaylı bilgi alabilir veya ilan içerisinde bulunan telefon numarası ile ilan sahibine ulaşabilirsiniz.


Sektör

Şehir

Yatırım Tutarı

Anahtar Kelime

Sıralama


Satılık Markalar

Kriterlerinize ve bütçenize en uygun; patentli, tescilli, marka bilinirliği yüksek Satılık Marka ilanlarına ulaşabilir, anlık olarak ilan sahibi kişi/firma ile iletişim kurabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatırımcı Bulun

Arzu ederseniz sizde, Satılık Markalar kategorisinde yatırımcı bulma ilanı verebilirsiniz.