Filtrele

 

Sektör
Kelime ile filtrele

Şirket İlanları kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir


Satılık web siteleri, satılık eğitim kurumları, satılık lojistik şirketleri, gayrimenkul şirketi gibi pek çok satılık ilanına Kobi Vadisi Şirket İlanları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bir yatırımcı için iş kurmanın en kısa yolu, hazır kurulmuş şirketleri ya da işletmeleri satın almaktır. Ayrıca şirket ya da firmaların belli bir yüzdesi oranında hisse satın alarak, şirkete ya da firmaya kar ortağı olup, yönetimde ve alınan kararlarda söz sahibi de olunabilir.

Marka oluşturmak ise, uzun ve zor bir süreç gerektirir. Markanın sektörlerdeki mevcut pazarlarda kendisini kabul ettirmesi ve bilinir olması içinde uzun bir zaman gerekmektedir. Satılık markayı hazır alan yatırımcı kişi veya şirket, tüm bu süreçleri geçirmek zorunda kalmayacaktır.

Şirket İlanlarını Değerlendirmek

  • Birikimlerini değerlendirmek ve bir işe ortak olmak isteyen yatırımcılar,
  • Satılık marka ya da şirket almak isteyen yatırımcılar,
  • Bir şirketin belli bir hissesini almak isteyen yatırımcılar ile girişimciler Kobi Vadisi’nde bir araya geliyor.

Bir işi kuran girişimciler, işlerini büyütmek istediklerinde ortak aradıklarına dair ilan verirler. Yatırımcılar da bu ilanlara ulaşarak, yapmak istedikleri işlere uygun ilanları değerlendirerek, girişimciye Kobi Vadi aracılığıyla ulaşmaktadır.

Satılık web siteleri, satılık eğitim kurumları, satılık lojistik şirketleri, gayrimenkul şirketi gibi pek çok satılık ilanına, Kobi Vadisi Şirket İlanları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Şirket ilanları kategorimiz 4 bölümden oluşmaktadır.

Ortak Arayanlar

Sermayesini değerlendirip kar elde etmek isteyenler ile işletmesini büyütmek ve fikirlerini geliştirmek isteyen girişimcilerin buluşma noktası Kobi Vadisi Şirket İlanları kategorisi, Ortak Arayanlar bölümünde bir araya geliyor.

Akıllarına yatan ve bütçesinin de uyacağı bir işe, sermayesini yatırarak ortak olmak isteyen yatırımcılar, Kobi Vadisi aracılığı ile ilgili kişilere ulaşmakta ve ortak olmak için gereken prosedürleri halledip ortaklıklarına başlamaktadır. Siz de Ortak Arayanlar bölümündeki seçenekleri değerlendirip, bir işletmeye ortak olup avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Satılık Markalar

Bir markayı oluşturmak ve geliştirmek, pazarda tanınmasını sağlamak zor ve uzun bir süreçtir. Bir marka satın almak isteyen yatırımcılar ile markalarını satmak isteyen satıcıların bir araya geldiği alanımız ise Kobi Vadisi Satılık – Devren Şirket İlanları alanı. Hazır markayı satın almak, hem marka oluşum etaplarının geçilerek, hem de kurulu olan bir sistemin başına geçeceğinizin anlamına gelmektedir.

Satılık Şirketler

Bir şirketi hazırdan almak, tıpkı hazır markalarda olduğu gibi karlı bir yatırımdır. Hazır satın alınan şirketler, pek çok maliyetin de azalmasına olanak sağlamaktadır. Şirketin binasının bulunması ve kiralanması, alınacak ekipman ve teçhizatlar, personelin seçimi gibi pek çok maliyetler, satılık şirketlerde azalmaktadır.

Bir şirketin ya da işletmenin satılması için bazı sebepler olabilir. Örneğin; Hastalık, şirket sahibinin vefatı, başka bir şehre yerleşme ya da ekonomik nedenlerden dolayı, şirket sahipleri ya da mirasçıları tarafından satışa sunulmakta ve yatırımcılar da kendilerine uygun şirketleri satın almaktadır.

Kobi Vadisi Şirket İlanları kategorisinde yer alan satılık şirketleri inceleyip, kendinize ve bütçenize uygun olanı belirleyip, ilan sahipleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Satılık Hisseler

Bir işletmede hak sahibi olan hissedarlar, yine bazı nedenlerden dolayı, şirketteki kendisine ait hisse payının belli bir yüzdesini ya da hisselerinin tamamını elden çıkartmak amaçlı satışa sunmaktadır.

Yatırımcılar da bu hisse paylarından kendilerine uygun olanı belirleyip, hisse sahibi ile iletişime geçerek, hisseleri satın alabilirler.

Siz de, Kobi Vadisinin Şirket İlanları kategorisinde, istediğiniz sektörde, ortaklık kurabileceğiniz işletmeler, satılık markalar ve satılık şirketler avantajından yararlanabilir, iyi bir gelir getirecek işletmenin hisselerine sahip olabilirsiniz. Tüm bunlar artık hayal değil, bir tık kadar yakınınızda.