Filtrele

 

Sektör
Kelime ile filtrele

Sponsor Arayanlar kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir


Firmanızı herkese duyurmanın en basit yolu; bir etkinliğe, sporcuya ya da organizasyona sponsor olmaktır. Kobi Vadisi Sponsor Arayanlar kategorisinde göreceğiniz üzere; pek çok sporcu, yerel takımlar, dizi ve film sektöründekiler kendileri veya projeleri uygun sponsor arayışına girmektedir.

Özellikle, milli sporcuların katılacakları müsabakalardaki tüm giderlerini karşılamak ya da bir spor takımının tüm giderlerini karşılamak amacıyla, sponsor arandığını sık sık duymaktayız. Sponsorun tanımına bakacak olursak; kültür, eğitim, spor ve sanat etkinliklerinde, faaliyetlere ait giderlerin tamamını ya da bir kısmını karşılayan, kişi ya da kuruluşlardır. Gerçek kişiler ve tüzel kişilikler sponsor olabilir.

Sponsorluk, aslında bir çeşit pazarlama / reklam faaliyetidir. Sponsorların, etkinliklere maddi ya da ürünler ile destek olurken, kendisini tüm kitlelere duyurmanın en kestirme ve başarılı şeklidir.

Sponsor ilanları

İşletmenizi ya da kuruluşunuzu herkese duyurmanın en basit yolu, bir etkinliğe ya da organizasyona sponsor olmaktır. Kobi Vadisi, Sponsor Arayanlar kategorisinde göreceğiniz üzere, pek çok milli sporcu, yerel takımlar, dizi ve film sektöründekiler kendileri için uygun sponsor arayışına girmektedir.

Sponsor olmak istiyorsanız, iki çeşit sponsor olma imkânına sahipsiniz. Ürün ve hizmet destekli olarak yani sponsor olabileceğiniz gibi veya bir bütçe oluşturarak maddi sponsor da olabilirsiniz.

Bir yatırımcı sponsor olmak istediğinde ilk yapması gereken, ürün hizmet mi yoksa maddi sponsor mu olacak bunun kararını vermelidir.

Eğer bir sporcu ya da spor etkinliklerine sponsor olmak istiyorsanız, Kobi Vadisi Sponsor Arayanlar kategorisindeki, sponsor arayan milli sporculara ve spor etkinlikleri gibi vb. ilanlara ulaşarak sponsor olma şansını yakalayabilirsiniz.

Konferans, fuar ve kongre gibi etkinliklere sponsor olmak istiyorsanız, yine aynı kategorideki ilanlara bakıp, karar verebilirsiniz. Özellikle fuarlar, kongreler, paneller, kişilerin ya da kuruluşların adını sponsor olarak duyurulmasında etkili olmaktadır.

İlanlarda görüldüğü üzere, film projeleri, dizi projeleri, belgeseller ve tiyatro gösterileri, sergi, konser gibi görsel sanatlara ilginiz varsa, bu etkinliklere de başvurarak sponsor olabilirsiniz.

Etkinliklere sponsor olduğunuzda, kazanılan başarıda sizin de payınız olacağı için, isminiz ve işletmenizin adını her yerde duyurma imkânına da sahip olacaksınız.

Sponsor olmanın bir başka boyutu da; fikirlere ve projelere destek vermektir. Örneğin; 16 yaşında bir öğrenci yeni bir şey keşfeder fakat gerekli maddi ve tanıtım desteği olmadığı için ilerleyemez. Şayet bu tip alanlarda da dikkatinizi çeken iş modelleri olursa, yine firma olarak gereken destekleri de sağlayabilirsiniz.

Sponsor arayanlar Kobi Vadisi’nde

Eğer siz de herhangi bir etkinlik ya da faaliyete sponsorluk yapmak istiyorsanız, Kobi Vadisi Yatırım Kategorisi, Sponsor Arayanlar bölümünde detaylı inceleme yapabilir, sponsor arayanlara ulaşabilir ve belki de çok büyük ses getirecek bir başarının mimarı olabilirsiniz.

[/accbody] [/accgroup] [/accordions] [/one_half]