Filtrele

 

Sektör
Kelime ile filtrele

Yatırımcı Arayanlar kategorisinde ilan verin. Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Kobi Vadisi mobil uygulama indir

Yatırımcı Arayanların İlanları


Yatırımcı olmak; yatırımı iyi bir yere yaptığında, oldukça kazançlı bir iştir. Parayı yatırım amaçlı kullanmak, yüksek bir kazanç ve kar elde etmenizi sağlayacaktır. Hali hazırda kurulu bir işiniz var ve yine ilgilendiğiniz, ancak farklı bir alanda daha yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Ya da bir yatırımcı olarak, işinizi geliştirmek için yeni projeler mi arıyorsunuz? Bunun için Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır.

Projelere, şirketlere yatırım yapmak

Her yeni proje beraberinde pek çok maliyetini de bir arada getirmektedir. İşletmenin kuruluşunda işyerinin kiralanması, ofis harcamaları, işletmeye ekipman ve araç alımı, personel seçimi ve alımı, kampanyalar ve reklam derken oldukça yüklü bir maliyet gerektirir.

Yatırımcı olmak, tüm bu maliyetleri paylaşmak ya da, tüm bunları zaten hazır alarak ve şirketi devir alarak, kar etmek anlamındadır. Yatırımcı sermayeyi koyan ve şirket büyüdükçe sermayesi ve payları büyüyen kişidir.

Türkiye’de yatırımcılar genelde 40–60 yaş aralığında kişilerdir. Yatırımcılar online sitelerden yatırım yapacakları iş ve alanları daha kolay bulmaktadır. Yatırımcılar net gelirin hesaplandığı ve kısa zamanda yatırımının geri alınmasına imkân veren yatırımları tercih ederler.

Günümüzde yatırımcılar, en büyük yatırımı insana yapar. Bu yüzden fikirlerinizi benimseyen ve değer veren girişimcilerle iş yapmanız önemlidir. İşin ehli ve sektörden anlayan yatırımcılar, hem işin büyümesine katkıda bulunur, hem de yaptıkları yenilikler ile şirketin kat kat kazanca ulaşmasını sağlarlar. Bu yüzden iyi bir yatırımcı olmak önemlidir.

Kobi Vadisi, yatırımcı arayanları ve melek yatırımcıları bu alanda buluşturuyor.

E-Ticaret siteleri, dijital teknoloji firmaları, ofis kurmak isteyenler, fikirlerine ve hayallerine, projelerine ve iş modellerine göre yeni iş kurmak ve şirketini büyütmek için yatırımcı arayanlar, Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisinde bir araya gelip yeni yatırımcıları arıyor.

Siz de bir melek yatırımcı olarak, iş fikirlerini hayata geçirip yeni insanlara umut kapısı olabilirsiniz, aynı zamanda yapacağınız yatırım ile de gücünüzü arttırabilirsiniz.

Kobi Vadisi ile Yatırımcı Olmak

Kobi Vadisi, kişilerin geliştirdiği projeleri ve farklı iş modellerini yatırımcılar ile buluşturuyor. Özellikle dijital dünyada ses getirecek projeler önemli olduğundan, bu projelerde yatırımcı arayanlar da Kobi Vadisinde toplanıyor. Sizler de yatırımcı olarak kendi alanınızda ya da farklı bir alanda yatırım fikri arıyor iseniz, Türkiye’nin en büyük melek yatırım ağı olan Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisindeki ilanlardan kendinize uygun işi belirleyip, girişimciler ile irtibata geçebilirsiniz.

Sermayemle ortak olmak istiyorum

Bir işi kurup geliştirmek, tanıtmak, güven sağlamak mı daha kolay yoksa bu süreçlerin tamamını tamamlamış, aktif olarak devam eden bir işletmeye yatırım yapmak mı daha mantıklıdır? Bu sorunun cevabını elbette sermaye sahibi olan mantıklı bir yatırımcı / girişimci verebilir. Öz sermayenizi doğru bir şekilde değerlendirip iş hayatına atılmak istiyorsanız, Kobi Vadisi platformunda yer alan ortak arayışındaki ilan sahipleri ile iletişim kurarak çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.

Ortak olmak isteyenler

Sizin gibi pek çok yatırımcı, günümüzde yatırımlarını ve sermayelerini en iyi şekilde değerlendirerek iş hayatında ilerlemek istiyor. Peki piyasalar her zaman iyi seyirde devam etmezken, nasıl bir iş devamlılığı sağlanabilir? İşte bu sorunun en iyi yanıtına uzmanlar: profesyonel, dinamik, girişimci ruha sahip insanlarla çalışmayı tavsiye ediyorlar. Sizde yatırımınızı sağlıklı bir şekilde değerlendirip aynı zaman da iş kariyerinizde güzel adımlar atmak istiyorsanız iş modelinizi ortaklık olarak seçebilirsiniz.