Yatırımcı olmak; yatırımı iyi bir yere yaptığında, oldukça kazançlı bir iştir. Parayı yatırım amaçlı kullanmak, yüksek bir kazanç ve kar elde etmenizi sağlayacaktır. Hali hazırda kurulu bir işiniz var ve yine ilgilendiğiniz, ancak farklı bir alanda daha yatırım yapmak mı istiyorsunuz? Ya da bir yatırımcı olarak, işinizi geliştirmek için yeni projeler mi arıyorsunuz? Bunun için Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisini incelemeniz yeterli olacaktır.

Projelere, şirketlere yatırım yapmak

Her yeni proje beraberinde pek çok maliyetini de bir arada getirmektedir. İşletmenin kuruluşunda işyerinin kiralanması, ofis harcamaları, işletmeye ekipman ve araç alımı, personel seçimi ve alımı, kampanyalar ve reklam derken oldukça yüklü bir maliyet gerektirir.

Yatırımcı olmak, tüm bu maliyetleri paylaşmak ya da, tüm bunları zaten hazır alarak ve şirketi devir alarak, kar etmek anlamındadır. Yatırımcı sermayeyi koyan ve şirket büyüdükçe sermayesi ve payları büyüyen kişidir.

Türkiye’de yatırımcılar genelde 40–60 yaş aralığında kişilerdir. Yatırımcılar online sitelerden yatırım yapacakları iş ve alanları daha kolay bulmaktadır. Yatırımcılar net gelirin hesaplandığı ve kısa zamanda yatırımının geri alınmasına imkân veren yatırımları tercih ederler.

Günümüzde yatırımcılar, en büyük yatırımı insana yapar. Bu yüzden fikirlerinizi benimseyen ve değer veren girişimcilerle iş yapmanız önemlidir. İşin ehli ve sektörden anlayan yatırımcılar, hem işin büyümesine katkıda bulunur, hem de yaptıkları yenilikler ile şirketin kat kat kazanca ulaşmasını sağlarlar. Bu yüzden iyi bir yatırımcı olmak önemlidir.

Kobi Vadisi, yatırımcı arayanları ve melek yatırımcıları bu alanda buluşturuyor.

E-Ticaret siteleri, dijital teknoloji firmaları, ofis kurmak isteyenler, fikirlerine ve hayallerine, projelerine ve iş modellerine göre yeni iş kurmak ve şirketini büyütmek için yatırımcı arayanlar, Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisinde bir araya gelip yeni yatırımcıları arıyor.

Siz de bir melek yatırımcı olarak, iş fikirilerini hayata geçirip yeni insanlara umut kapısı olabilirsiniz, aynı zamanda yapacağınız yatırım ile de gücünüzü arttırabilirsiniz.

Kobi Vadisi ile Yatırımcı Olmak

Kobi Vadisi, kişilerin geliştirdiği projeleri ve farklı iş modellerini yatırımcılar ile buluşturuyor. Özellikle dijital dünyada ses getirecek projeler önemli olduğundan, bu projelerde yatırımcı arayanlar da Kobi Vadisinde toplanıyor. Sizler de yatırımcı olarak kendi alanınızda ya da farklı bir alanda yatırım fikri arıyor iseniz, Türkiye’nin en büyük melek yatırım ağı olan Kobi Vadisi Yatırımcı Arayanlar kategorisindeki ilanlardan kendinize uygun işi belirleyip, girişimciler ile irtibata geçebilirsiniz.


500 bin-1 milyon tl arası aylık net kazançlı sirketimi devrediyorum

Sektör

Şehir

Yatırım Tutarı

Anahtar Kelime

Sıralama


Yatırımcı Arayanlar

Eğer bir yatırımcı iseniz veya ilginizi çekebilecek farklı iş modellerine yatırım yapmayı düşünürseniz, Kobi Vadisi “Proje İlanları / Yatırımcı Arayanlar” kategorisinde yer alan iş modellerine ulaşabilir, anlık olarak ilan sahibi kişi/firma ile iletişim kurabilirsiniz.

Yatırımcı Arıyorum

Arzu ederseniz sizde, Yatırımcı Arayanlar kategorisinde yatırımcı bulma ilanı verebilirsiniz.