Yatırımcı Arıyorum

Ticaret ile alakalı fikirleriniz, yapmak istedikleriniz, hayalleriniz var. Fikirleriniz fevkalade ancak finansal konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz. Kimden yardım alabilir miyim diye düşünüyor musunuz? Peki yatırımcınız olsun ister miydiniz?

Nasıl mı? İşte tam bu noktada, ihtiyacınız olduğu anda melek yatırımcı, yani yatırımcınız devreye giriyor. Maddi olarak size destek verirken, fikirlerini ve tecrübelerini de sizlere aktarıyor. Finansal güçlükleriniz de size destek olan melek yatırımcınız, işinizi hayata geçirmenizde yardımcı olan, elinizden tutandır. Nice kazançlı fikirler finansal destek yetersizliğinden kaybolup giderken, burada melek yatırımcı dediğimiz finansal yardımcınız devreye girecek, hem sizin kazanmanızı, hem ülkemizin kazanmasını sağlayacaktır. Planınızı iyi anlatmanız, melek yatırımcıyı etkilemeniz gerekmekte midir? Birbirinizden etkilenmeniz ve güven duymanız, yürüyeceğiniz yolun sağlıklı ve verimli olması açısından elbette önemlidir. Daha evvel melek yatırımcılar ile yükselmiş ve kazanmış, yol almış kişi veya kişilerin fikirlerinden de yararlanabilirsiniz.

Destekler

Yolunuz boyunca melek yatırımcınız tecrübeleri ile de size ışık tutacaktır. Birlikte yol alacağınız işin uzmanı ve takipçisi olacağı aşikardır. Siz yatırımcı arayan, o ise yatırım yapacak taraf olacak, birlikte kazanmak için yola baş koyacaksınız. Dünya da Angel Funding olarak yıllardır girişimcilere yol gösteren melek yatırımcılar, binlerce kazanan insandan biri olmanızı sağlayacaktır. Genellikle bireysel destek sunarlar. Çevreleri oldukça geniştir. Böylelikle sizi de yeni ve kazançlı bir çevreye dahil edecek, yeni çevreler ve yüzler tanımanıza vesile olacaklardır.

Yeni bir kapı açarken, yeni bir girişimde bulunur iken finansal desteğe ihtiyacınız olacağı gibi, yol boyunca tökezleyebilir ve dar zamanlar geçirebilirsiniz. Bu zaman dilimlerinde de meleğiniz, melek yatırımcınız elinizden tutacaktır. Sizin kazanmanız elbette onunda kazanması demektir. Sizin için mevcut yahut doğabilecek tüm riskleri bir yerde minimuma indirmeye çalışacaktır. Ayrıca size network konularında da rehberlik edecektir. Ayrıca diğer bir açıdan da şöyle bakabiliriz. Nihayet yeni bir iş kurdunuz ve yola çıktınız. Soracak sorularınız elbette olacak ve hatta zamanla bu sorular çoğalacaktır. Bu noktada tecrübeleri ile melek yatırımcınız size kılavuzluk edecek, daima doğru yolu işaret edecektir. En başta, başlamadan evvel, sizin göremediğiniz hayati noktaları yahut kritik yanlışları henüz yola çıkmadan düzeltebilir, sizi büyük hatalardan döndürebilirler.

Örnekler

Dünyada bu iş milyonlarca dolarlık fonlar ve bütçeler ayrılmakta. Zamanla bizim ülkemizde de tanınmaya başlanan ve adından söz ettiren melek yatırımcılar yasaları da arkalarına almış bulunmaktalar. Milyonlarca dolarlık yatırımlarda, 20.000 veya 50.000 gibi yatırımlarda mevcut. Ülkemizde de melek yatırımcılar ile büyüyen nice şirketler var. Üstelik bu büyüyen şirket örnekleri her bütçeden diyebiliriz. Küçük bir örnek vermemiz gerekirse, başarılı iş adamı; Sayın Ali Sabancı Pegasus A.Ş için bir melek yatırımcı. Sayın Melih Ödemiş yemeksepeti.com için bir melek yatırımcı. Bunlar finansal olarak güçlü iki örnek. Ancak orta ölçekli örneklerden biri olabilir, belki de büyük örneklere oynayabilirsiniz.

Şansınız bol olsun 🙂


Yatırımcı nasıl bulunur?

Kobivadisi.com olarak internet dünyasında birçok yeniliği siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya devam ediyoruz.

Yeni alanımız olarak da, siz değerli proje sahiplerini; Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları bir araya getirme amaçlı çok özel bir sistem geliştirdik.

Tek yapmanız gereken kobivadisi.com/yatırımcı bul adresini ziyaret ederek;

Şirketler İçin

 • Ortak Arıyorum
 • Satılık Şirket
 • Satılık Marka

Bireyler İçin

 • Bir fikrim var
 • Yatırımcı Arıyorum
 • Sponsor Arıyorum
 • Girişimim var

kategorilerinden dilediğinizi seçerek yeni yatırımcılara / brokerlara / mentorlara ulaşabilirsiniz.

(ilgili sayfada bulunan tüm içerikleri doldurmak yararınıza olacaktır)


[Toplam:18    Ortalama:4/5]

Yatırımcı Arıyorum adlı makalemizi değerlendirmek ister misiniz?


kobi vadisi

Yorumlar(5)

 1. Cevap yaz
  Ayhan sarac yorumu:

  Ambalaj ve kutu şirketim var iş yerini dahada büyütmek için ortak yatırımcı ariyorum

  • Cevap yaz
   kobivadisi yorumu:

   Sn. Ayhan sarac

   Kobivadisi.com’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

   Yatırımcı aramakta olduğunuz projeniz ile ilgili yapmanız gereken tek içerik; Yatırımcı Bul sayfamızı ziyaret ederek, detaylı bir şekilde tüm içeriklerinizi eklemeniz gerekmektedir.

   İlan kaydı tamamlandıktan sonra, gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede yayına alınarak tarafınıza bilgi verilecektir.

   Saygılarımızla, iyi günler.

 2. Cevap yaz
  VEYSEL yorumu:

  DENİZ DALGASINDAN ELEKTRİK ENERJİSİ ELDE ETMEK İÇİN TÜM TEKNİK ÇİZİMLER HAZIR SADECE YATIRIMCI ARANIYOR

 3. Cevap yaz
  Batyr Hanmuradov yorumu:

  Merhaba Melek yatırımcı sistem çalışanları. Ben yabancı uyruklu daha önce uluslararası küçük ölçekli ticaretle uğraştım. Sonra işlerim ters gitti ve maddi sıkıntı çekiyorum. Elimde hazır İran Gürcistan arasında yapılacak ticarat işi var. Eğer Melek Yatırımcı bulabilirsem. Nasıl yardim bulabilirim. iki ayrı iş planım var. Şu anda istanbuldayım. Aslen Türkmeniistanliyim. Yaş 43

  • Cevap yaz
   kobivadisi yorumu:

   Sn. Batyr Hanmuradov

   Kobivadisi.com’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

   Yatırımcı aramakta olduğunuz projeniz ile ilgili yapmanız gereken tek içerik; Yatırımcı Bul sayfamızı ziyaret ederek, detaylı bir şekilde tüm içeriklerinizi eklemeniz gerekmektedir.

   İlan kaydı tamamlandıktan sonra, gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede yayına alınarak tarafınıza bilgi verilecektir.

   Saygılarımızla, iyi günler.

Yorumunuz