İlan İçeriği


Örn. Ankara

İlan Detayları



İlan Verme Adımları

İlan başlığı

İlanınızı anlatacak en uygun başlığı seçerek başlayın.

Sektör seçimi yapın

İlanınıza en uygun sektörü seçerek devam edin.

Kategorileri seçin

Birden fazla kategori seçebilirsiniz.

Konumunuzu belirtin

Şehir belirtmeniz, daha fazla kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

Açıklama girin

İlanınızı yeni yatırımcılara anlatabileceğiniz, en iyi tanımı paylaşın. (en az 20 kelime)

Size/firmanıza en uygun bilgiler ile gerekli alanları doldurabilirsiniz.

İlanınızı önizleyerek bilgilerinizi kontrol edin. İlanınızı yayınlamadan önce önizleme sayfasında yer alan linkler ile tekrar düzenleyebilirsiniz.

Yatırımcı aramakta olduğunuz ilanınız için, doping satın alarak daha fazla yatırımcıya ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: İlan içeriğiniz ile ilgili; siz tanımlama içeriklerine ne belirtirseniz, biz gerekli kontrolleri yapıp birebir aynı içeriği eklemek ile yükümlüyüz. Özel, Patentli, Gizli vb. içerikleri taşıyan ilanlarınızı lütfen kontrol ettikten sonra paylaşınız. Aksi taktirde Kobi Vadisi platformu hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

DİKKAT: Amacımız seçicilik değil, size veya firmanıza yardımcı olmaktır. Reklam veya tanıtıma dayalı içerikler kontrol edilerek kabul edilmemektedir.

NOT: İlanınızı eklerken; “dikkat edilmesi gerekenler“, “kullanım koşulları”, “gizlilik ilkeleri“mizi kabul etmiş sayılırsınız.

İlan girişinizi tamamladıktan sonra, editörlerimiz tarafından en kısa sürede kontrol edilerek yayınlanacaktır ve tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Yatırımcılardan gelecek olan başvuru talepleri mesaj kutunuza yönlendirilecektir. Ayrıntılı bilgi: İlan Yönetimi